Zagraniczne fora jeździeckie

Często w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania, z chęci porównania poglądów panujących w różnych krajach, czy też w celach czysto towarzyskich, lądujemy na forach zagranicznych. Ale jak to bywa ze śmietnikiem zwanym Internet, niełatwo jest trafić na strony godne uwagi, a zanim zdołamy się zorientować, że oto trafiliśmy na kolejną stronę z serii koffaneqnisie.pl, tracimy sporo cennego czasu i nerwów 😉

Cel tego wątku sprowadza się do prostego pytania: gdzie warto zaglądać, a których forów unikać?
Gdzie znajdziemy sensowne wątki na dany temat, gdzie szukać materiałów, artykułów etc?


PS: podobnego wątku szukałam, nie znalazłam, ale jeśli takowy już istnieje, proszę forumowiczów o wyrozumiałość a moda o interwencję 😉

Ten wątek to doskonały pomysł 🙂 Sama chętnie dowiem się czegoś w tym temacie 🙂
Ufffff! Powiem Ci szczerze, Demonowa, że mnie bardzo uspokoiłaś, bo długo się zastanawiałam, czy jest sens coś takiego zakładać 😉
sama szukam takiego forum niemieckojęzycznego, ale na razie znam i mogę polecić www.pferde.de, są tam też ogłoszenia o pracy; tylko coś mi świta, że jest już taki wątek...zaraz poszukam; edit: przeszukałam, wyszukiwarka nic nie podaje,chyba widziałam taki temat na innym forum 😉
fioukova oczywiście że jest sens. Będzie bardzo pomocny.
Ja chciałabym poznać opinie na temat dwóch forów - mianowicie www.reitforum.de oraz www.bokt.nl, od strony nie towarzyskiej a handlowej ponieważ przymierzam się do zakupu paru rzeczy z zagranicy 🙂
Podbijam temat. Czy ktoś mógłby polecić sensowne niemieckie forum?
Ok, podbijam. Poszukuję forum jeździeckiego na poziomie w Stanach Zjednoczonych. Przydałby mi się też namiar na coś w stylu naszych forumowych ogłoszeń. Z góry dzięki  :kwiatek:
Podbijam też, jakieś anglojęzyczne fora na poziomie ktoś zna?
Ja preferuję brytyjskie, jak już można przebierać  😀
Atea,  a masz jakieś sprawdzone?
Nie, nie... No ja właśnie szukam, niestety  :kwiatek:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się