Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

safie jeżeli zależy Ci na pięknej okolicy Sulejowa to na Podklasztorzu to ja polecam Dwa Stawy.  😉 http://dwastawysulejow.pl/o-nas/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2013 20:47
Bernardeta , dziękuje. Zapisałam namiary 🙂 Co prawda chciałam odwiedzić stare kąty- 7 lat pod rząd tam jeździłam do ośrodka "Pilica". Jazdy najpierw były w Adamowie ( z tego co wiem to stajnia już nie istnieje) i później na Podklasztorzu. Przepiękne tereny, bardzo się za tym miejscem stęskniłam.
halo halo! Kto się jutro wybiera na zawody do Salio ?🙂
ja ide w pokazie ze sklepu GNL  😎
ja zrezygnowalam po sprawdzeniu prognozy pogody, jestem wybitnie cieplolubna i nie lubie marznac  😎
a o której jest zaplanowany ten pokaz ?:> ja zmarznąć mogę byle by nie przemoknąć 😀
14 ?
z tego co wiem to między 12 a 14  😉
to może zdążę jeszcze zobaczyć pokaz 🙂 a startuje ktoś? bądź będzie robił zdjęcia?
mam pytanie, jakie są w okolicach Łodzi stajnie na odchów źrebaka...? będę wdzięczna za wszelkie namiary jeśli możecie coś polecić... :kwiatek:
Kurcze, wybaczcie że to wkleję ale coś mi tu śmierdzi: http://www.gielda-koni.com.pl/Osrodki/197 i http://www.gielda-koni.com.pl/Osrodki/171
300 zł za pensjonat? A w drugiej - 100 zł za pensjonat?  😤
Poza tym, obie stajnie są na ul. Polnej, dwa takie same zdjęcia stajni (ok, kawałka boksów)..może mam jakieś urojenia, a łudziłam się że jednak istnieje idealna stajnia.
Może ktoś coś wie na ten temat?  🙄
Pewnie nastolatki robią sobie wirtualny ośrodek hhahha  ale jest to co najmniej śmieszne..najbardziej słówka ''wypożyczenie ''kucyka oraz stadnina  😁  wszystkie zdjecia sa zaczerpniete z netu  🤦
No właśnie, od tak wypożyczyć konia czy kuca? Chore.  🤔
Wyobraźni im nie brakuje.  🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
16 lipca 2013 07:53
Najgorzej jak się zobaczy zdjęcie własnego konia w takim "ośrodku"  🤬
Sprawdzałam na targeo i Polna 15 w Łodzi to na Bałutach jest, więc ciekawe po mieście śmigają tymi 10 trasami? A zdjęcie gdzie dwa konie wystawiają łebki z boksów a stajnia jest taka ładna to jest z netu ściągnięte. Ciekawe kto by się odezwał jak by się zadzwoniło, bo albo ktoś jest niepoważny albo naprawde tam coś jest.
I jeszcze są zdjęcia z końmi a widać na nich że od środka te boksy wyglądają inaczej.  🍴
ktoś coś wie o zawodniku , trenerze Pawle Domagale ?  👀
osobiscie nic ciekawego ani dobrego 😉
ktoś coś wie o zawodniku , trenerze Pawle Domagale ?   👀

nie polecam Pawła. Jak chcesz więcej info to na PW
Czyli od samego początku z tym szlakiem było coś nie tak ;]

Powiem wam, że straszna szkoda ogólnie, bo pomysł był naprawdę fajny
Szlak wiedzie przez siedem parków krajobrazowych, na jego trasie jest prawie 200 ośrodków jeździeckich i 21 punktów postojowych.
a jak zwykle w praktyce okazuje się, że to wielka ściema =/
Za długo było cicho o Łodzi, szkoda  gadać po prostu. 😤
Szlak konny 😂 😂 😂 kasa dla paru cwaniaków, dla tych co chcieli na prawdę coś zrobić braklo pieniędzy. Jedna wielka korupcja i ściema!!!! Mieszkam przy szlaku, kolega mój też tylko 50km dalej, na tej samej pętli. tylko 10 km jest duktami reszta pięknym równym asfaltem, co za rozkosz!!!!! 😤 😤 😤
A mnie ciekawi kto był w to zamieszany...bo nagłośnione  było maksymalnie... 🤔wirek: a kazdy normalny człek jeżdzący w Łodzi  wie jak wyglądaja tereny i ze jest to niewykonalne.... 😵 tak zeby było bezpiecznie dla koni i ludzi...
Może nie na taką skalę, ale jest wykonalne. Tylko trzeba chcieć coś zrobić, a nie przekręcić kasę.  Dotacje w wielu przypadkach dostali ludzie, którzy mają pieniądze, układy i na tym kończy się ich zainteresowanie turystyką konną.  Po co było robić tysiące km szlaku po terenach nudnych turystycznie???? Przecież wiadomo ,że tam nikt nie przyjedzie z odległych miejsc przejechać się konno.
Czy nie lepiej było zrobić dwie trzy mniejsze pętle i dopiąć wszystko na ostatni guzik? ech..... szkoda gadać.  będzie, o ile już nie jest jak na jurze.... w zeszłym roku przemierzaliśmy ją. Większość ośrodków afiliowanych na stronie PTTK nie przyjmuje rajdów, oznaczenia wyblakły.... Nasza rzeczywistość.
Mam pytanko, czy w Łodzi lub jej bliskich okolicach (Pabianice, Zgierz itd.). jest jakaś w miarę tania stajnia?
Chodzi o pozostawienie na dłuższy czas 2. koni pod opieką. Oczywiście z padokami.
Byłabym bardzo wdzięczna o wszelakie namiary  :kwiatek:
w grotnikach mamy 500 zł miesięcznie 🙂
No tak , ale chodzi też o to , że POD OPIEKĄ.
no a to myślę że już jest kwestia dogadania się, czy z właścicielem, czy z dziewczynami które u nas pomagają w stajni.
Kurcze, wybaczcie że to wkleję ale coś mi tu śmierdzi: http://www.gielda-koni.com.pl/Osrodki/197 i http://www.gielda-koni.com.pl/Osrodki/171
300 zł za pensjonat? A w drugiej - 100 zł za pensjonat?  😤
Poza tym, obie stajnie są na ul. Polnej, dwa takie same zdjęcia stajni (ok, kawałka boksów)..może mam jakieś urojenia, a łudziłam się że jednak istnieje idealna stajnia.
Może ktoś coś wie na ten temat?  🙄

verowidze, że Ty nadal przeszukujesz stajnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się