Końska rewia mody cz. VII (2013)

Gwiazda to szybko wszystko schodzi na tej wyprzedaży bo dzwoniłam do equi jakies 3 godziny temu i szare melange VS jeszcze były hehe  😀
wątek zamknięty
Nie dziwię się, skoro wyprzedaż jest tak duża.
wątek zamknięty
Ja też nie wytrzymałam i kupiłam zielonego cottona vs 😀
wątek zamknięty
jakie szczęście, że z tej kolekcji całkiem nic mnie nie chwyciło  🙇

tak to zawsze mnie dopadnie ta equishopowa wyprzedaż  🤔
wątek zamknięty
ja niestety poległam  😵 kupiłam cottona white i red  😜
wątek zamknięty
Mnie uchroniło przed zakupami to, że cottona red sprezentowałam już wcześniej mamie (z nadzieją na pożyczenie go sobie  :hihi🙂, a reszta kolorów jakoś mnie nie chwyciła.
wątek zamknięty
Mnie uchroniło przed zakupami to, że cottona red sprezentowałam już wcześniej mamie (z nadzieją na pożyczenie go sobie  :hihi🙂, a reszta kolorów jakoś mnie nie chwyciła.

Twoja mama lubi szmatki 😲 ?? Moja się wiecznie ze mnie smieje  😂
wątek zamknięty
Tak, uwielbia, może nie tak jak ja (ja zbieram w komplety :emoty327🙂, ale jak widzi ładną czerwień/niebieski to od razu choruje na to. Gorzej, że focha się za każdym razem jak ja biorę dla siebie coś z "jej" kolorów - niciakowego cobaltu to do dziś mi nie wybaczyła  😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Mam ogromną prośbę, czy wie ktoś gdzie można kupić półderkę dralonową eskadrona? Jakieś strony, sklepy? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi spróbuj na ebay'u 😉
wątek zamknięty
Dino w cudnym jarpolu- masło orzechowe:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 lipca 2013 13:58
Czy ktoś ma Eskadrona Brillanta Melange z nowej kolekcji?
Fot w szmatoholikach brak, a byłam wczoraj w Equishopie i się zakochałam 😜 Mój M się ze mnie śmiał, bo chodziłam po sklepie i macałam wszystko jak leci ze ślinką na końcu brody 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 lipca 2013 14:11
strucelka  - wrzuciłam kilka stron w tył tego brillanta
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 lipca 2013 14:15
Aaa, ten skokowy na kasztanie, to widziałam 🙂
No nic, będę myśleć intensywnie 😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lipca 2013 16:31
anai, cudnie, Jarpole w ogóle są bardzo fajne 🙂

dairoxroxi, czasem półdralony są u nas w ogłoszeniach, ale jeśli polujesz na konkretny kolor, to tylko ebay 🙂 Kiedyś pytałam w Koniku czy mogą sprowadzić taki półdralon na zamówienie, i odpisali mi że Eskadron w ogóle nie ma takich w ofercie - a tymczasem na ebayu było ich multum 😁

Mnie na szczęście nic nie łapie z tej nowej kolekcji, także ze spokojem patrzę na wyprzedaże. Kurcze, chyba się wypaliłam jako szmatoholik, wolę sobie coś od czasu do czasu zaprojektować u Krysiex albo pozostałych forumowych dziewczyn niż kupować aktualne kolekcje 😉
wątek zamknięty
Livia, dzięki,  mimo,  że trochę bałam się,  czy mi się spodoba, jestem zachwycona tym kolorem.
Mi też nie za bardzo ta kolekcja eskadrona się podobała.  Czy są jakieś przecieki na temat zimowych kolekcji?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lipca 2013 16:36
Chyba najwcześniej pod koniec sierpnia są przecieki, nowe kolekcje wychodzą koniec września/październik (jakby co, to niech mnie ktoś poprawi) 🙂
wątek zamknięty
anai świetny kolorek ! Zdjęcie dobrze go oddaje ?
wątek zamknięty
equi.dream, wydaje mi się,  że całkiem dobrze oddaje kolor. 
wątek zamknięty
Ma może ktoś zdjęcie kompletu Anky Jasper na siwym koniu ? Zaintrygował mnie ten kolor,ale nie jestem pewna co z tego wyjdzie ; )Gdyby ułatwiło to siwa w rudą chreczkę
wątek zamknięty
animalia takie jest na szmatoholikach:

Też mnie intryguje ten kolor i zastanawiałam się jakby wyglądał na mojej Siwej 🙂
wątek zamknięty
Widziałam,ale nie pokazuje zbyt wiele na tym zdjęciu.Niby ładny,ale może okazać się za mdły.
Polećcie mi jakieś kolory najlepiej padów york,jarpol ewentualnie Anky .
wątek zamknięty
animalia nowe kolory Yorków dla siwka-imo: true blue, mazarine blue, tulipwood. Z zieleni jest Green Tea, ale nie ma nic wspólnego z butelkową zielenią Jasper
wątek zamknięty
Myślę,że odpuszczę sobie butelkową zieleń choć pewnie kupie zobaczę jakby co to sprzedam.
Ale jakie kolory waszym zdaniem będą pasowały do siwka w chreczkę ?
wątek zamknięty
To zależy kto co lubi 😉 Mi się siwki w hreczce najbardziej podobają czekoladach. W granatach i intensywnych czerwieniach też ujdą.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lipca 2013 16:50
Obejrzałam sobie te nowe kolory padów York i muszę powiedzieć, że ładne sa 😉 Szczególnie Mazarine blue, wygląda niemal jak Ankowa Olympia blue 🙂

wątek zamknięty
Mazarine udał im się bardzo, ale że ja nie przepadam za niebieskościami wzięłam Popcorn
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 lipca 2013 19:38
Dziewczyny, jak z padami York awrile (jakoś tak?) ? Wchodzą pod ujeżdżeniówkę? Zmierzył by ktoś?  :kwiatek:
wątek zamknięty
help, wiem, że to już było ale doradźcie proszę jak najlepiej doprać biały pad bo poprzednio wyprał się łdnie a teraz zstały mi czarne przybrudenia od siodła i czapsów...;/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.