Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Hermes Cholera, jak nie urok to sraczka. Trzymaj się :przytul:
amnestria A gdzie zdjęcia Duszka? 🤬
juliadna Trzymam kciuki za zawody 🙂
quanta Czy nie miałabyś ochoty wpaść na tydzień na mazury-odpocząć nad jeziorkiem, a w między czasie mnie potrenować 👀 😁? Patrzę na Ciebie, Twoje konie i sobie mówię, że też tak będę. Super motywujesz do pracy 😉.
ekuss   Töltem przez życie
12 lipca 2013 16:26
Ekuss Ty to masz przerąbane tam. Wracaj do Polski uśmiech ?Jakie plany dalej z Fig?

W Polsce nie mam czego szukac 😀 Frigg zostaje u nas. Do zimy bedzie na pastwisku,a potem musze znalezc jakas stajnie ze stajennym/kogos do pomocy/wspoldzierzawce,bo nie dam rady czasowo...

Hermes wspolczuje :/ Wracaj szybko do zdrowia.

zduśka kucyki najlepsze 😀

juliadna trzymam kciuki

lenka1z fajny konik 😀 Napisz cos wiecej
Odpaliłam wkoncu (odpukac  😡 ) "zdrowa" klaczyne  🏇 Przez ten rok uspilismy pierwszy stopien COPD i wiemy czego jesc nie mozemy zeby nie dostac uczulenia(pokrzywki)  🏇 "Trenujemy" i mamy obie wielka radoche z kazdej jazdy .A za dwa tygodnie Niunik konczy 10 lat i chyba wkoncu dorosla  😂 7 lat razem , nie znam drugiego takiego konia z charakteru,jest inna niz wszystkie inne,trudna, wredna histeryczka z wielkim serduchem i miloscia do skokow ... Najlepszy  przyjaciel ,ukochany kon,wiele mnie nauczyla chodz sama nic nie umiala  💘 Kupiona bez przemyslenia bez badan kompletnie bezmyslnie za ten blysk w oku ale nie zaluje nigdy nie zalowalam  😍 A teraz chodzi tak  😜
gunia92 śliczna, bardzo chwyta za oko!

Ja się wcisnę tu z naszym trzylatkiem, na którego udało mi się wczoraj wsiąść 😉





ekuss   Töltem przez życie
12 lipca 2013 19:43
gunia92 swietna kobylka 😀


breakawayy co to za cudo? 😀
Małopolski trzylatek po Krymie, ogierek, ogromna ciapa  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lipca 2013 21:02
breakawayy zobaczyłam te zdjęcia i się zakochałam 😍 jak bym miała kasę to już byłby mój 😁
tak fryz 🙂 8 latek tak na razie sobie tupta; 0 ale ma powera jak na fryza.
Kupiłam - prezent od męża ślubny 😉  no to jeszcze parę fot😉




Strucelka dziękujemy 🙂 właśnie dostałam telefon, że prawdopodobnie został sprzedany  🏇 facet dzwonił, że chce już wpłacać zaliczkę, tfu tfu, żeby nie zapeszyć!
breakawayy-dzięki, własnie przez to łapanie za oko jest teraz moja chodz dla wszystkich to najgłupsza rzecz która zrobiłam kupując tak zniszczonego,trudnego konia ja nie zalowalam wtedy kiedy do mnie przyjechala jako "dziki" skrzywdzony mocno przez poprzedniego wlasciciela i fizycznie i psychicznie koń ani teraz jako już ufająca ale wredna, temperamentna bomba energii  😍  A trzylatek cudny,tak szyja i glowa normalnie CUKIERECZEK  💘
NatHuragana   serce skoczka <3
13 lipca 2013 09:56
A nam dziś mija okrągłe dwa latka razem 🙂
gunia92 mam bardzo podobną sytuację z 'moją' gniadą 😉. Kobyła w dzieciństwie skrzywdzona przez człowieka, była wręcz agresywna w stosunku do ludzi (dalej zdarzają się agresywne zachowania, zwłaszcza w stosunku do mężczyzn). Mi zaufała, wybudowałyśmy sobie więź i dla mnie jest jak dziecko 😉. Wredne czasem, małpowate, ale jedyne i niepowtarzalne 😉.
breakawayy jak na 3 latka to nieźle przypakowany 🤔
Taki jego urok 😉. Od zawsze dużo go było, dlatego mówię na niego Duży 😉
Mnie udało po roku zrobić zdjęcia Amkowi. Przy okazji poznałam skromną, młodą i bardzo zdolną forumowiczkę, dziękuję wilczyk :kwiatek:



😲 jaka maszyna! Ciacho  😜
Petit robi wrażenie  👍
ekuss   Töltem przez życie
13 lipca 2013 18:30
Petit. WOW !!
Petit., fajny zwierzak!

Pojeździłam dziś pierwszy raz od zeszłoweekendowych zawodów (koń w tygodniu chodził,  tylko nie pode mną 😉) i cudownie mi się jeździło.  Dino miękki,  luźny,  przemiły jak nie on 😉 Oby więcej takich przyjemnych jazd.
Dostałam od wilczyk jeszcze takie  🙂



Edit: ukośnik od galerii w drugą stronę 😉
wow ale macha tymi nogami  😜
ekuss   Töltem przez życie
13 lipca 2013 21:27
Wyobrazcie go sobie w brazowym osprzecie  😍 +te oficerki 😀
Petit - dobra fura  😎 Napisz coś więcej o Rudym  🙂
Petit., świetny!
tulipan Amadeusz ma teraz 12 lat, mam go od 6-7. Mieliśmy 2 letnią przerwę w jazdach, i teraz od 1,5 roku jeździmy :-)
ekuss W sensie brązowe siodło i ogłowie? Czy czaprak i nauszniki?
W ogóle w tym roku Amo stał się straszliwie wrażliwy na muchy w okolicach uszu, wręcz wpadł w jakąś manię prześladowczą. Maleńka muszka która siada mu na szyji wyprowadza go z równowagi, w nausznikach nie ma już takiego problemu :-)
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 lipca 2013 22:14
petit ale faktycznie piękny zwierz. można się zakochać 😍
Petit., a co ty masz za kask? Ładny 🙂
A koń - świetny. I ja bym go widziała w ciemno brązowych nausznikach 😉
taggi Bo on jest kochany  💘 W stajni można zrobić z nim dosłownie wszystko. Wczoraj weszłam do boksu z wielkim czerwonym kubłem w którym przechowuję paszę. Koń jadł, jak gdyby nigdy nic, odsunął się od żłobu, wsypałam mu to co było na dnie, i dalej jadł  🤣 zero reakcji, sama się bałam jak on na to zareaguje, a tu nic.

Już kilka osób pytało mnie na privie co to za kask, więc piszę wszem i wobec, to Penta :-)
epk nauszniki potrzebowałam na już, więc kupiłam to co było. Czyli ładne i pasujące przynajmniej do jednego czapraka. Chciałam kremowe albo ciemny brąz, ale nic takiego nie było. Ale zapewne brązowe zakupię  😀
Lov   all my life is changin' every day.
13 lipca 2013 22:23
Petit., ale fajny ciastek! 🙂
mils   ig: milen.ju
13 lipca 2013 23:16
Petit. wow, jaka maszyna! 😜
Barb ma aktualnie kilka dni wolnego. Był dzisiaj u nas specjalista od zębów, więc skorzystałam z okazji i pokazałam Barba. Okazało się, że mały bałagan w paszczy był, to też od razu wszystko zostało zrobione. 🙂 Treningi u nas w stajni się kończą, a ja mam dzięki oglądaniu tyyyle zapału! Będziemy rzeźbić, gdy tylko Barb wróci do roboty. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się