Stajnie Świętokrzyskie

Czy robił ktoś z Was może zdjęcia na Stadionie w ten weekend?  :kwiatek:
Ja twoje też mam musze tylko przerobić i na dniach będą. Swoją droga pierwszy raz na stadionie byłam i nie wiedziałam że tak kuleją zawody w Świętokrzyskim
Elena   emocjonalnie elastyczna
07 października 2013 15:56
Ola te zawody były jeszcze licznie obsadzone ... bywały gorsze ;p z roku na rok jest coraz gorzej w tej kwestii  😵
Elena no to słabiutko, myslałam że to jakas wyjątkowa stytuacja, że tak mało koni i widzów. 1 osoba w P, 2 w N no szkoda szkoda.
Elena   emocjonalnie elastyczna
07 października 2013 18:00
Ola dwa razy już były w tym sezonie zawody odwoływane bo się kilka osób zgłosiło... tak to już jest, jak ktoś chce startować to wyjeżdża poza województwo
Mam zdjęcia z czasem będzie ich więcej 🙂 [[a]]https://www.facebook.com/profile.php?id=100000536426497&sk=photos&collection_token=100000536426497%3A2305272732%3A69&set=a.702490049778869.1073741828.100000536426497&type=3[[a]]
Czy jest na forum ktoś z okolic buska-zdroju? Trafił w tamte okolice koń którego kiedyś sprzedałam i może udałoby mi się dowiedzieć co u niego słychać  :kwiatek:
Posiadacie info kto w Kielcach goli konie ? 🙂
chyba Oskar Szrajer , golił mojej znajomej w zeszłym sezonie 🙂
Gdzie jakiś Hubertus teraz będzie? :kwiatek:
W sobotę w Oblęgorku
Ktoś się wybiera?
Jak z organizacją dla widzów? Jest co zjeść/napić się? Czy tylko jeźdźcy mają fanie?
Coś tam ma być, ale to się okaże na miejscu.
Eee to chyba pocisnę do Lesiowa. Tam to fajnie organizowali. Ciekawe czy nadal tak to wygląda.
No to ja się może 'zareklamuję' z moją stajnią, tuż za granicami świętokrzyskiego  🙄 http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/21012 [[a]]https://www.facebook.com/pages/Stajnia-Artystyczna-Marcink%C3%B3w/124452420942058?ref=hl[[a]]
Jest może tu ktoś z okolic Gowarczowa ? Bardzo potrzebuję takiej osoby .
kosmo12... ja jestem z Końskich, czego konkretnie potrzebujesz ? 🙂
Idzie PW.
Nadal szukam kogoś z tych okolic bardzo kogoś takiego potrzebuję  ❗
Na wiosnę planuję szkolenie z Małgprzatą Morsztyn , robię rozeznanie czy sa osoby zainteresowane. Szkolenie 2 dniowe , cena 500-600 zł. Kwiecien-maj. jeśli ktos jest wstępnie zainteresowany prosze o info.. Miejsce https://www.facebook.com/pages/Stajnia-W-PARKU/532602730168019
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 lutego 2014 19:37
Po pierwsze: szukam kogoś z okolic Rudy Malenieckiej, kto miałby czas i możliwosć od czasu do czasu wybrać się ze mną i młodą na spacer. Samotny teren z młodzikiem to nie jest najfajniejsza sprawa 😉. Oczywiscie oczekuję, że osoba towarzysząca będzie sobie spoko radziła z wlasnym koniem i wie na czym polega towarzyszenie mlodemu koniowi 😉.
Po drugie: bardzo chętnie znajdę osobę, która zechce troche podszkolić Szarotkę do poziomu rekreacyjnej miłej jazdy w trzech chodach. Mnie niestety nagle zabrakło czasu 👿, a młodej szkoda.
Wiem, to prawie jak ogłoszenie, ale znalezienie towarzystwa do jazd w okolicy łatwe nie jest. A może po prostu trzeba się spotkać 😉)
Omnia, szkoda, ze tak daleko jesteś 🙁 🙂
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 lutego 2014 23:28
Ba! Żebyś wiedziała jak ja żałuję 😉. Jakoś - przez lata życia w Łodzi - nigdy nie myślałam, że można mieć problem z towarzystwem do jazd 😉.
Ja mam do Ciebie ok 90km.. i też mam młodziaka, już trochę bardziej ogarniętego, ale to jednak jeszcze młodziak 😉
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
24 lutego 2014 03:36
O, to kawał drogi! Szkoda. Mam nadzieję że w pobliżu znajdę jakąś dobrą duszę 😉
Omnia-a gdzie się chwalilas koniem? W końcu to hucuł czy mix? Ja mam do Ciebie jedyne 25 km w linii prostej
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
24 lutego 2014 17:19
Nigdzie się nie chwaliłam 😉. To kundel bury - dokładnie bury. Ha! Wiedziałam że cię nie ma w Sielpi - a 25 km to kawałek jednak 😉. Wpadniesz z Witkiem?
omnia- jakby była pewna pogoda już i jakiś kompan do jazdy to chętnie bym pojechała na rajdzik 🙂 Już wyszukałam konika w innym wątku.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
24 lutego 2014 17:37
A zapraszam zapraszam 🙂. Tylko ja muszę sobie chyba wypić butelkę nerwosolu. Choć za innym koniem to młoda pewnie pójdzie ładnie, chyba że jej wiosna odpali 😉). Ale towarzystwo zawsze mile widziane 🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się