Bryczesy

ok, wrzucam poglądowe zdjęcia HV Polo Sosa  😉




Cavallia bryczesy piękne, ale jaką Ty masz figurę  😜
To samo pomyślałam, bryczesy bardzo ładne, mogłabym takie mieć :-)
No i jak na ładnej pupie ma coś pbrzydko leżeć :-p
oj dziewczyny, dzięki :kwiatek: trochę przesadzacie, jeszcze długa droga przede mną, ale plany na bardzo aktywne spędzenie wakacji są  😀
Na takiej figurze wszystkie dobrze leżą. Na mnie dopasować to dopiero..
W którym sklepie internetowym znajdę białe bryczesy z brązowym lejem?  :kwiatek:
Cavallia, super!! 🙂
Cavallia, napisz skąd je masz 😉
Kaszmirowa, obawiam sie ze w zadnym.
Wymieniał ktoś może lej(pełny)w bryczesach??
ladydill dzięki  🙂 we wtorek jak nie będzie deszczu idę je testować  🏇

Karmelita zamawiałam ze sklepu internetowego, napisałam na pw, żeby nie było, że robię reklamę  😉
Wymieniał.
Wymieniał ktoś może lej(pełny)w bryczesach??


Ja też wymieniałam (w nowych bryczesach lej rozwalił mi się... uwaga uwaga, po około miesiącu użytkowania! A nie była to jedyna para używana przez ten czas). Kupiłam materiał, znajoma krawcowa mi go ładnie wszyła i bryczesy służyły dzielnie przez jakieś 2 lata 🙂
ladydill to mnie pocieszyłaś - ja kupiłam używane co prawda bryczesy, ale szybko mi się lej rozszedł na kolanach (tak że wydać było moją skórę przez niego) a że bryczesy ładne to szkoda by mi je było wyrzucać.
Jaki materiał użyłaś?

Tak sobie myślę że fajnie by było żeby to było coś "klejącego" się do skóry, ale zarazem elastyczne...

Zorilla a Tobie jak się udała taka wymiana? bo nie zbyt się wypowiedziałaś w temacie...  😉
Dokładnie Ci nie powiem (zdjęcia też nie wkleję, bo bryczesów już obecnienie mam), ale był to po prostu mocny, dosyć sztywny materiał (z elastycznym materiałem w bryczesach bardzo dobrze się komponował i był wygodny_.
Ja ostatnio spadłam na kłódkę i podarł się lej  👿
Upsss.... Ja sobie jedne rozwaliłam, kiedy zaczepiłam o uchwyt w wiadrze :-/
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
15 lipca 2013 19:07
A ja mam takie:
http://www.gnl.pl/bryczesy-damskie-busse-lucy-p-9297.html
tylko przyszły ciemniejsze niż w opisie (miały być beżowe) i w rezultacie na zawody założyłam zamówione na allegro jakiejś nieznanej firmy Ferroti, za psi grosz, a okazały się lepsze! Nie wiem, najak długo, ale bardzo wygodne (te z Busse też)
Dobrze że mam rewelacyjną krawcową  😅
Odradzam bryczesy firmy horse riding, dwa razy miałam na tyłku od nowości, lekka jazda w terenie, a lej się zmechacił i przytarł w paru miejscach  😵 Niestety jest to prezent i nie mam możliwości reklamacji  👿 Szkoda, bo naprawdę ładne, wydawały się porządne.
znajdę gdzieś bryczesy białe z granatowym lejem  🤔 wydaję mi się że kiedyś w fp były , ale teraz nie mogę znaleźć.
Ponia   Szefowa forever.
15 lipca 2013 22:21
Cavallia, Mam te same tylko granatowe, niestety szybko zmechacił się lej i  trochę materiał na udach. ;(

Ponia jutro je zabieram do stajni, zdam relację za jakiś czas czy te moje też się zmechacą

jednak mało które bryczesy są w stanie dorównać jakością Pikeur'om, moje mają już ze 3 lata a dalej lej wygląda jak nowy, nawet jednej kuleczki na nim nie ma  😉
A nie możecie sobie usunąć te zmechacenia golarką do ubrań?
Cavallia jak na żywo wygląda ten "pasek"?
Ktoś kupował na allegro bryczesy od użytkownika MacroStr? Bryczesy określane firmą "Euro Star", "Pikeur" są nimi rzeczywiście?


Ja się skusiłam i powinnam je dziś lub jutro otrzymać - kupowałam dwie pary od tego użytkownika, określane jako stan idealny - dam znać jak dojdą czy stan rzeczywiście ok, i jak się ma reklama do stanu faktycznego 🙂

***

jak na zawołanie zadzwonił kurier 🙂 bryczesy określane jako idealne - rzeczywiście idealne - HKM i pasują idealnie, choć myślałam, że będą na styk. te, które brałąm jako stan bdb mają przymachacone leje, ale na pewno poza tym żadnych usterek i wydaja sie porządne, firma też się zgadza, choć to akurat były back2back, i niestety spróbuję je podmienic bo są za duże - minimalnie, ale nie wyglądają ok.... wrzucę zaraz zdjęcie tych HKM 🙂 za 70,-

http://naforum.zapodaj.net/175c6fb04b06.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/2d0aad5001cb.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/34efde47809e.jpg.html

i jestem już teraz mega zadowolona, bo załatwiłam wymianę - mogę odesłać i wybrać coś innego 🙂 może lepiej trafię.
Ponia Te bryczeski można kupić w gosport za 149 teraz  😎
Ponia Te bryczeski można kupić w gosport za 149 teraz  😎

czy wie ktoś, czy w jakimkolwiek Go Sporcie w W-wie jet dział koński?
Ponia Te bryczeski można kupić w gosport za 149 teraz  😎


hv polo w gosporcie? nawet mi nie mów, że tyle przepłaciłam  😵
horsehouse
sumire na Puławskiej, koło Real'a
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się