Odznaki PZJ

Przez całe wakacje w mazowieckim nie ma egzaminów? Serio? A myślałam, że w końcu zdam brąz.  😂
Nie chce mi się w to wierzyć. Wydaje mi się, że na stronie PZJ-u ten kalendarz jest rzadko uaktualniany.
no właśnie bardzo rzadko i o wielu egzaminach nie informują dlatego podpytywałam tą drogą - jak będziecie słyszeć o czymś czego nie ma na stronie pzj to proszę podzielcie się informacją 😀
Happiowa   córka grabarza
26 czerwca 2013 20:30
warto śledzić strony wzjów, przynajmniej nasz ma zawsze aktualne informacje
A może ktoś wie w jakich stajniach na podlasiu organizowane są odznaki?
warto śledzić strony wzjów, przynajmniej nasz ma zawsze aktualne informacje

Mazowiecki z kolei już niekoniecznie, przynajmniej nie o odznakach 😉
Witam, czy zdawał ktoś może brąz w LKS Stragona w Morawie 🙂?
Słyszałam różne opinie, jedni polecali, inni stanowczo odradzali, szczególnie,że startowałabym na swoim koniu i nigdy u nich nie jeździłam.
Jak jest z teorią? Właśnie tego się obawiam gdyż słyszałam,że w Stragonie było ciężko jeśli nie znało się całej formułki.
Jest to dla mnie na tyle ważne bo w tym sezonie w woj dolnośląskim tylko tam organizowane są odznaki... A nie chce jednak wyrzucić kasy w błoto.
NomNom, Victor też organizuje.
A może ktoś wie w jakich stajniach na podlasiu organizowane są odznaki?


Supraśl, Pieńki, Gieniusze
epk
wiem,ale z tego co widziałam na stronie dzj, ostatni termin jest 27 lipca,a wtedy niestety nie sam rady.
Mam takie pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.. :P Czy na srebrnej odznace na skokach mogę mieć ostrogi?  🤔wirek:
Możesz 🙂
Zulex
Starczy chyba poszukać u źródła: http://pzj.pl/modules/szkolenie/?2:15-Odznaka_srebrna.html  😉
Podczas egzaminu wymagana jest jazda na zwykłym kiełźnie wędzidłowym pojedynczo- lub podwójnie łamanym, dozwolone jest użycie ochraniaczy, ostróg i jazda z batem.
oo 🙄 dzięki wielkie  :kwiatek:
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
30 lipca 2013 11:08
Jak zdawałam odznakę w październiku zeszłego roku i nie podeszłam do poprawki i już w tym roku nie podejdę 🙁 a mam zdane opiekę i teorie to jak nie zdam w ciągu roku poprawki to mi przepadnie?I nie ma żadnej możliwości zachowania tego co zdane?
Nie ma takiej możliwości, ale myślę, że teorią i opieką nie ma się co martwić specjalnie 😉 Wystarczy przypomnieć sobie pytania.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
30 lipca 2013 13:35
właśnie nie chce mi się tego znów czytać wszystkiego... ale i tak nie wiem czy mi potrzea do szczescia odznaki...
Witam, czy zdawał ktoś może brąz w LKS Stragona w Morawie 🙂?
Słyszałam różne opinie, jedni polecali, inni stanowczo odradzali, szczególnie,że startowałabym na swoim koniu i nigdy u nich nie jeździłam.
Jak jest z teorią? Właśnie tego się obawiam gdyż słyszałam,że w Stragonie było ciężko jeśli nie znało się całej formułki.
Jest to dla mnie na tyle ważne bo w tym sezonie w woj dolnośląskim tylko tam organizowane są odznaki... A nie chce jednak wyrzucić kasy w błoto.





Jechalam w stragonie braz powiem szczerze poprzeczka jest duuuuza... jechalo 10 osob zdaly 4:/  niestety ale nawet najmniejszych  szczegolowsie czepiaja. Rok temu bylam ze znajomymi to na ujezdzeniu wszyscy oblali, baa nawet nie dostali pozwolenia na to by oswoic konia z czworobokiem... jeden uslyszal ze jego kon nawet nie jest zajezdzony, drugi nie zdal bo kon bal sie kwiatkow... no coz jak sie super jezdzi  mozna sprobowac. A co do teorii to nie jest tak zle. 5, 6 pytan nie musisz znac odpowiedzi slowo w slowo , mozesz mowic wlasnymi slowami ale zeby wiedzieli ze masz o tym pojecie. Faktycznie radzilabym do viktora albo do bronkowa 18 sierpnia🙂
Mam pytanie do tych co zdawali niedawno odznake .... jakiego programu sie uczyliscie ujezdzeniowego oczywiscie 😉 slyszlam ze jakis nowy jest.Ja  uczylam sie tego jakos sprzed pol roku...a teraz mam dylemat ktory xD
roxxp, nie pisz postu pod postem.
Aktualne programy znajdują się na stronie PZJ.😉
Mam pytanie do tych co zdawali niedawno odznake .... jakiego programu sie uczyliscie ujezdzeniowego oczywiscie 😉 slyszlam ze jakis nowy jest.Ja  uczylam sie tego jakos sprzed pol roku...a teraz mam dylemat ktory xD


Wystarczy wejść na stronę PZJ i poszukać . Jak się chce zdawać odznaki to tylko oni są kompetentni i wszystko tam jest napisane.
http://pzj.pl/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=51&lid=905
Czy w zachodniopomorskim można gdzieś zdawać odznaki ?  :kwiatek:
Naciau, w kalendarzu na stronie PZJ nic narazie nie ma w tym województwie, ale warto śledzić kalendarz PZJ (http://pzj.pl/modules/kalendarze/kalodz.php) lub po prostu stronę wzj (http://zzj.szczecin.pl/index.php/calendar). Niektóre stajnie ogłaszają się też na świecie koni
Fufu dziękuje  :kwiatek:
No akurat sporo sie dzieje, kalendarz jest po prostu do dupy. z tego co wiem 28 lub 29.08 Lobez, 31.08 brzozki i gdzies po drodze mialy byc nieklonice.
Bo się kalendarz popśiuł 🤣 🤣 🤣 Trzeba czytać stronę PZJ . Tu jest nowy kalendarz http://pzj.pl/modules/news/article.php?storyid=2840
Czy ktoś z Was zdawał może odznake w Biku na Podlasiu? Jak poprzeczka i ogólne wrażenia? :kwiatek:
Mam pytanko czy jeden koń może iść 2 razy całą odznakę brązową i 1 srebrną w ciągu jednego dnia ? 🙂
Albo czy jeden koń może iść 6 razy ujeżdżenie a drugi 6 razy skoki ?
Jest ograniczenie 4 przejazdów dla 1 konia, z czego srebrna i złota liczy się podwójnie.
Czyli 2xbrązową i 1xsrebrną może iść ponieważ 2x1+1x2 = 4
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się