moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
14 lipca 2013 16:14
piotrowska, Facella- Dzięki  :kwiatek:
Jeszcze pochodzę po sklepach, pomierzę a jak nic do mnie nie przemówi, to chyba zamówię tą pierwszą z Allegro- tym bardziej, że cena mała. Tylko w komplecie nie ma tego paska/wstążki a bez chyba pusto będzie. Najwyżej dokupię pasek atłasu 😉
Co do tej drugiej co wstawiłam, to obawiam się trochę, że biust może zbytnio wyeksponować bo wąska ta górna część a nie chciałabym świecić dekoltem 😉

Druga jest ładniejsza. Też taką mam. 😉
Nie wiem która wredna baba napisała coś o Top Secret, ale przepadłam i ja a wraz ze mną moja kasa. Właśnie przygotowuje zamówienie dla chłopa i siebie. Po wypłacie wysyłka 😎 Obłowie się jak wściekła 😜
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 lipca 2013 20:52
A co to ta druga? Bo jest śliczna.
dodzilla to ja  😂 ja przepadam co wejdę na stronę, niestety nie ma już tej kolorowej sukienki w sklepie internetowym, ale napisałam do nich, niecierpliwie czekam na odpowiedź.
Tristia, mnie też podoba się druga, uważam że będziesz wyglądała ślicznie. Pierwsza jest dla mnie taka zbyt pospolita.
A ja muszę się leczyć, właśnie upolowałam na allegro kurtko-żakiet z Zary, w której ostatnio się lubuję.
Pursat, kastorkowa, Forkate- Mnie się bardzo podoba ta druga (choć nie wiem czy bardziej szara czy czarna), tylko wydaje mi się, że będę miała w niej cycki na wierzchu. Pursat- Jak ona z tym dekoltem w realu?  Brałabym chyba Mkę, a miseczkę mam duże C (i rośnie 😉).
Kastorkowa- Na Allegro ich pełno:
http://allegro.pl/piekna-urocza-sukienka-z-rozami-ponczochy-tu-m-i3376616227.html
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lipca 2013 09:21
Tristia, ja mam mały biust, więc choćbym chciała, nic mi się nie wylewa z tej kiecki. 😁 Sukienka ładnie podkreśla piersi, ale dekolt nie jest na tyle duży, żeby wyglądało to wulgarnie czy coś w ten deseń. Najlepiej sprawdź sobie dokładne wymiary w klatce i będzie git. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 lipca 2013 13:37
A ja się poddałam. W TK Maxie trafiłam na przepiękną koronkową sukienkę za 80zł. Tyle tylko, że czarna, ale szyta jak na mnie. Więc idę na weselicha w czerni i w nosie mam. Muszę tylko dodać jakieś kolorowe dodatki  😁
Odpisali mi, że sukienka nie będzie już dostępna chyba, że będą jakieś zwroty.  😤
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lipca 2013 18:41
Nabyłam dziś taką kurtkę! Cieszę się, bo od dawna nosiłam się z zamiarem kupna czegoś takiego, a wszystko albo drogie, albo "nie takie". Jest dość ciasna, bardziej niż na modelce, co mnie dziwi, bo zawsze bershkowe S było na mnie za duże... Lepsza byłaby M, ale to była ostatnia sztuka w całym sklepie, więc tym bardziej musiałam ją kupić  😜
pod jakim hasłem poza "asymetryczna" mam szukać spódniczki z krótszym przodem i dłuższym tyłem?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lipca 2013 19:14
Czasami na allegro szukałam pod "długi/dłuższy tył", ale było niewiele wyników. Najwięcej jest właśnie od "asymetryczna".
piotrowska   Między grzywą a ogonem
15 lipca 2013 19:28
pod jakim hasłem poza "asymetryczna" mam szukać spódniczki z krótszym przodem i dłuższym tyłem?


po wpisaniu " asymetryczna " w dziale " spódnice i spódniczki " wyskakuje 19 stron z owymi spódniczkami.. czego Ty szukasz, skoro tam nie umiesz znaleźć? 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lipca 2013 19:51
Nabyłam dziś taką kurtkę! Cieszę się, bo od dawna nosiłam się z zamiarem kupna czegoś takiego, a wszystko albo drogie, albo "nie takie". Jest dość ciasna, bardziej niż na modelce, co mnie dziwi, bo zawsze bershkowe S było na mnie za duże... Lepsza byłaby M, ale to była ostatnia sztuka w całym sklepie, więc tym bardziej musiałam ją kupić  😜

Bardzo ładna, chociaż kolor nie należy do moich ulubionych. 😀
Oj, chudy będzie przyszły miesiąc, jak tyle kasy pójdzie na szmatki 😀 Kupujecie ciuchy tylko dla siebie, czy swoim facetom też coś bierzecie? Zastanawiam się nad kupnem mojemu ukochanemu nowej szafy ciuchow, od skarpetek po koszule, bo dziad wszystkie swoje ubrania porządne i te mniej powyciagal do roboty i teraz doprac spodni i tshirtow nie mogę. Widzialabym go wlasnie w ciuchach z Top Secret, bo ceny na prawdę przyzwoite i ładnie wyglądają. Tylko jak z jakością i ewentualną wymiana rozmiaru? Bo on jest między S a M, szczypiorek niewysoki, no i musi mierzyć. Boże, prawie 7 lat jestem z moim grubasem, a dopiero teraz mnie takie dylematy biorą, czy to wypada mu całe zestawy ciuchow kupować -.-
ja zwykle jak już przechodzę przez sklep, to wychodzę z ciuchami dla faceta właśnie, bo ja nie znoszę mierzyć i grzebać. A dla niego-siła wyższa, bo przecież sprawię mu radochę. Zwroty przyjmują chyba we wszystkich sieciówkach. Top Secret wydaje mi się właśni szyty trochę na szczypiorki- mój właśnie w tym typie, chociaż może nie do końca drobny  😁 I Top Secret, Reserved pasuje super. Zara zwykle maława, poza tym stylistyka już nie bardzo. On chodzi na co dzień w garniturze i był moment, że w ogóle nie miał ciuchów"po cywilu". Zrobiłam wtedy właśnie zakupy od skarpetek i był bardzo szczęśliwy, że nie musiał w tym uczestniczyć 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2013 12:14
Pursat, dzięki :kwiatek: Osobiście też wolałabym inny kolor, czarny lub karmelowy, ale lepszy rydz niż nic  😜
Śmigałam w niej dzisiaj rano po mieście - przyjemna w noszeniu, ale w połączeniu z paskiem od torby skrzypi  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
16 lipca 2013 12:54
No to super, pokaż się w niej. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2013 13:27
Jak dorwę jakiegoś fotografa  😁 Widziałam wczoraj koszulkę, która by mogła do niej pasować, muszę się przejść i sprawdzić...
Dziewczyny kilka stron temu ktoś pytał o saszetki/nerki noszone w pasie/przez ramie, ale nie mogę teraz trafić na ten post, czy ktoś wie gdzie jest największy wybór. albo może polecić fajną stronę ?? 🙂
W jakim sklepie dostanę koszulki w typie muscle tee? Tylko nie jakieś cienkie szmatki, chciałabym z porządnego, grubego materiału, najlepiej jednokolorowe 😉
Pursat- Dzięki za odpowiedź.

A powiedzcie jeszcze czy ewentualnie w takiej mogę iść na wesele?


Wiem, że smutno. Ale może ożywić jakimiś dodatkami? Sama nie wiem.
Plusem jest ładnie zamaskowany brzuch 😉
Edit: Pomyślałam, że może kokardę wymienić na taka jak tu kolor budyniowy: http://allegro.pl/satyna-z-lycra-cienka-tkanina-43-kol-nowa-aukcja-i3375422910.html
Mam też takie buty.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
18 lipca 2013 09:53
Tristia - Sukienka jest super, wyglądasz w niej bosko! I moim zdaniem seksownie i wieczorowo, a nie smutno. Nie zmieniałabym kokardy, a jeśli chcesz jakoś ożywić kreację, to podstawą będą dodatki - buty i torebka w ładnym, soczystym kolorku jak chaber, żółć a może trochę czerwieni? Dorzuć jakąś grubą bransoletę na rękę i będzie fajnie 🙂
piotrowska- Dzięki za opinię  :kwiatek:
A złote dodatki by pasowały? (buty, torebka, biżuteria)
Ja właśnie bym uderzyła w złoto, bo do czerni pasuje zawsze. 😉
piotrowska   Między grzywą a ogonem
18 lipca 2013 10:19
Trzy razy TAK 😉
Infantil, piotrowska- Dziękuję  :kwiatek:
http://weheartit.com/entry/68768499


gdzie dostanę taką kurtkę?  😜
widziałam podobne na allegro w jakiejś śmiesznej cenie, tyle że "japan style", więc na własne ryzyko  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się