konie fryzyjskie

ewabe - cudoo!

amarotsa - więcej, więcej  😜 żądam więcej zdjęć Twoich fryzów!
Oto nasz Santiago😉


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjecia!
ssstokroteczkaa, śliczniusie!!!!!! Cóż to? Chodzi mi o tatusia i mamusie....
matka sanne von midsheide 🙂 a ojciec nie mam pojęcia, musiałabym podpytać kumpeli😀 która ogarnia, kto ja krył😀 ale jak się dowiem to napiszę😉
A jeszcze kilka slow odnosnie charakteru😀 oostatnimi czasy chodzi sobie ze mną na manezu za mamuśka😉 oczywiście jak maluszek szaleje, ale bardziej śmiać mi się chce jak widzi innego fryza, który w tym samym czasie chodzi i nie rozpoznaje swojej mamuśki, dopiero po rżeniu i nawoływaniu😀 haha🙂 I co prawda na początku w ogóle niezbyt był ciekawy kim jest człowiek, dopiero od jakiś 2 tygodni pracujemy nad kontaktem😀 i na spokojnie daje sie tulac😉 i nawet nóżkę pozwala sobie wziąść😉 czasami ma też odchyły i chce pokazać, że to niby on rządzi, ale to też kwestia uświadamiania go😉 Muszę koniecznie nowe zdjęcia porobić, bo chlopczyk zaczyna nam rosnąć🙂
Jaki boski karusek! Cudny jest  😍
To może i ja pokażę dzieciaka, który rośnie jak na drożdżach, niby 6 lat skończone a przez zimę poszedł 4cm w górę 🙂

Ale boskie Twoje cudo 😍 😍
hallie - napisz coś więcej o Twej czernej perle? Pochodzenie, wzrost i dawaj proszę więcej zdjęć, by moje oczy nacieszyć.... Jak u Was sezonhodowlany? Czym kryjecie?
beraiter , już wcześniej opisywałam młodego w tym wątku, polskiej hodowli, pochodzenie holenderskie, o: Kay Van'n Broamberg m: Loretta, 6 lat, wzrost 169 🙂 Jak tylko będę miała jakieś zdjęcia od razu wrzucę 😀
no kochani już oficjalni mój 😉 Cezar lat.8 😉 doczekałam się SWOJEGO fryza ..... już niebawem więcej fotek 😉
Nasza dziecina został pokryta. Prosimy o trzymanie kciuków :-)
Hallie - piękna z Was para... Aż miło popatrzeć...
Amarotsa- czym pokryłaś swoją dziewuszkę?
Lenka gratulację i witaj w klubie  🏇 po kim jest Cezar ? Amarotsa trzymam trzymam  🙂
Dziś nasza pierwsza jazda 🙂 Cezar jest po Wibe 402
ale jest cukiereczek 😉

beraiter - Kryliśmy Teade, ciekawe co to wyjdzie na Jasperce  🤔

Anett - Trzymaj, trzymaj mocno  😉 Dzięki Kochana  🙂
Amarotsta - dzięki za odpowiedź, szukam obecnie ogra... Zastanawiam sie nad Jasperem, albo Onne, klacz ma 169cm... Co radzisz?

Lenka- śliczniusia czarna perła, pasujecie...
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
16 lipca 2013 14:23
Wszystkie fryzole jak zawsze piękne 🙂 Amarotsa trzymam kciuki za dzidzię.
Wstawiam fotki ze szkolenia z Alejandro Barrionuevo 🙂 Lider się spisał na medal
Karolino piękne zdjęcia może moja Perła też kiedyś będzie miała taką grzywę!!! Lider mnie zachwyca nie ma co 😜
a co to za boski czaprak ? 
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
18 lipca 2013 21:06
To z ostatniej kolekcji Eskadrona 🙂, dziękuję za miłe słowa pod adresem Lidera 🙂
Karola Ty to normalnie otwierasz trendy w modzie końskiej  🏇 super !!!!
ja się zgadzam z tym w 100 procentach 😉 JESTEŚ TRENDY!
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
19 lipca 2013 07:39
to nie ja tylko Lider  😀, no to jeszcze jedno w ochraniaczach na grzywę od Jarpolu 🙂😉)))
Karola.... Nie sposób opisać słowami Lidera- piękność!!!!!!!
Mam nasienie Jaspera, ktoś chętny?
😲 brawo !  :kwiatek: ciekawość   😡 zapytam po ile  :?
Orientuje się ktoś ile może zająć jakikolwiek odzew z KFPS w sprawie zmiany właściciela w rodowodzie? 25 lipca wysłałam rodowód za potwierdzeniem odbioru i do tej pory ani potwierdzenia nie mam, ani żadnej odpowiedzi..
Chciałabym jechać z moją fryzią na przegląd, jednak boję się, że nie zdążą mi odesłać rodowodu.
Spokojnie to trochę trwa. Pomyśl że list idzie min 3dni a często tydzień.
Czyli pozostaje mi być dobrej myśli.
Dzięki Sucha za odpowiedź 🙂
Zadzwoń z zhkfwp wiem że niektórzy odbierali rodowód na przeglądzie  więc nie ma się co  denerwować  😀
Oooo kamień z serca! Podbudowałaś mnie tą informacją  :kwiatek:
Fakt faktem potwierdzenie odbioru do mnie doszło. Dokładnie 31 lipca odebrali rodowód i teraz czekam na odzew.
Pomocy, ratunku!!!!  Mój dwulatek wytarł sobie doszczętnie grzywe... Nic nie pomaga, ani suplementy łagodzące objawy uczulenia, ani maści zakupione w aptece, ani kąpiel... Wiem, iż wycieranie ma podłoże alergiczne - zeskrobiny pobrane przez weta nie wykazały "nic żyjącego".... Już nie wiem, co robić, ogierek trze się bez pamięci- grzywa, łeb, wygryza w pachwinach oraz między przednimi nogami, jak i na ... genitaliach... Bedę wdzięczna  za jakąkolwiek pomoc....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się