Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
NomNom, cudni są!
glanek 😍 Kocham ją.. niesamowicie umaszczona 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
19 lipca 2013 16:01
A my rośniemy i piękniejemy.

.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
19 lipca 2013 16:26
Dziękuję, etap brzydkiego kaczątka mamy za sobą. A jaki pieszczoch się zrobił - opędzić się nie mogę! (a jeszcze niedawno cholery małej nie mogłam złapać).
.
TRATATA, o rety, ale urosła! i naprawdę wyładniała 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
19 lipca 2013 16:45
glanek w kwietniu skończyła rok.
Dziś czekając do wieczora, aż upał nieco zelżeje i będzie można pojeździć, porobiłam siwemu fotki. Coś cicho się tu zrobiło, więc wstawiam 😉

pogo 😉
harja 2 zdjecie jest megaaaaaaa  😍

A ja przedstawiam Wam teraz juz ok 3-tygodniowego ogierka, a zdjecia mial robione jak mial tydzien  😉
Był ktoś w Kętrzynie? Proszę o relacje i fotki  :kwiatek:
RatiNa, 3cie zdjęcie: jaki mały helikopterek 😀
Najlepsze jest to "serduszko" na jego ustach 🙂  😍
.
RatiNa, wygląda jak pomalowane usteczka, nic tylko buziaka skraść 😉
glanek, schudł, schudł, z tymi mięśniami to właściwie nie byłam pewna, ale skoro ktoś inny zauważył, to najwyraźniej trochę nabrał 😉 staram się z nim jako tako pracować. No i podskoczył trochę w górę 🙂
I-Bajce plotłabym warkocze 😍 ale nie wydaje się podobna do Izabeli, przynajmniej po zdjęciach, nie wiem jak na żywo 🙂
.
grzywa cudna 😉 ale tym wzrokiem to mnie nieco przeraża :P
MajaK   Tina 2000-2013
22 lipca 2013 21:16
Edy - ja byłam w Ketrzynie dwa dni.
W sobotę sama ocena. 91 koni!!!
W niedzielę same pokazy plus wybór czempionów i vice-czempionów. Dość długo też to było. Chyba nie wszytskie pokazy nawet odbyły się bo ludzi po 17 już prawie nie było.
W zasadzie pokazy podobne jak co roku.
W sobotę ocena - wyników nie spisywałam bo i tak będa zaraz na necie a tylko katalog wzięłam coby na bazakoni.pl wrzucać 😀
Siedzialam dwa dni na stoisku, cąły czas miałam wgląd na plac, ale też nie zawsze mogłam podejść czy coś.
Jak poręcz sie udała? Bez buntów? Na jakim stoisku byłaś? I najważniejsze, poszukujesz jakiegoś konia dla siebie?
.
glanek, zakochałam się w jej grzywie! W ogóle przecudna maść!  😍
Wczoraj była duchota, w nocy przyszła mega burza, a dzisiaj jak już powietrze się ochłodziło, Siwy kwiczał, podskakiwał i miał torpedę w tyłku 😉
Ktoś kiedyś pytał ile ma wzrostu. Znalazłyśmy z PumCass drewnianą miarkę i zmierzyłyśmy - 168,5 🙂
Jak tam wasze grubasy?
u mnie w porzadku! Ofelia wyszła z przykurczu juz hasa na padoku, niedlugo zdjecia wstawie 🙂  🙂
harja to wysoki ten siwek Twój  😍
Moja ma ok 155/160 cm
PauliL, wstawiaj koniecznie 🙂 świetna wiadomość, że małej już nic nie jest - bomba! 🙂
RatiNa, sama się zdziwiłam, ale jego ojciec jest wysoki, więc może to po nim 😉 Dla mnie idealny koń to taki właśnie 160, jak twoja, no, może 165, ale co zrobić, skoro paniczowi zachciało się jeszcze rosnąć 😉
Przypominamy się 🙂 Rodzinka zimnokrwistych +1, czyli ponad tygodniowa ciekawska Tosia. Obie panie mają się dobrze, Teza była już u chłopaka jutro jedzie znowu. RatiNa moja też ma 160. harja a w Twoim Siwku jestem zakochana po uszy!  😍
Sio   nowe wcielenie marchewki
31 lipca 2013 20:10
TeMaza Tosia ma piękne odmiany!!! Zakochałam się 😍
Edycja: no i te miny z klapniętymi uszami.. 💘
TeMaza, mała juz mimikę ma bogatą 😀 fajna jest!
Cobrinha, jak tam, Klusek dogadał się już z młodym? 🙂
harja, dziękuję za pamięć 🙂
Niestety p tamtym incydencie chodzą osobno - Dorcysia nie chciała ryzykować jak mnie nie ma na miejscu, więc czeka mnie ponowne łączenie jak wrócę.
Klusek ostatnio kulał i nie chciał chodzić po struganiu, co mnie mocno zirytowało ty bardziej, że sama go strugam nie od dzisiaj, kopyta ma poprawne i naprawdę trzeba się postarać żeby tak zapieprzyć...
tym bardziej, że to nie jedyny przypadek który tak skończył... Dukat na liście też już był 🙁
...a tak  zawsze ufałam tej osobie...
No ale nic, wrócę to się chłopaki mam nadzieje zakumplują a ja mam nadzieje że z nerwów nie osiwieje bo tyle mnie roboty i załatwiania czeka...
Zdjęć niestety od dłuższego czasu brak, pozostaje wierzyć, że Kluska i Dukata kosmici nie porwali heheh  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się