Stajnie w Warszawie i okolicach

rybka   Różowe okulary..
19 lipca 2013 12:51
martyśś_99 jak masz jakieś pytania dot. Milorda to mogę Ci odpowiedzieć na PW stoję tam już prawie 6 lat.
wilczyk w Aro chyba stoi DressageLife i na bank Precelek


ja jeszcze stoję w Aromerze  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 lipca 2013 15:32
martyśś_99, a ja pamiętam że z okolic Pruszkowa/Grodziska, nie pamiętam dokładnie, jedzie jakiś prywatny bus do Prażmowa, ale ręki sobie za to nie utnę... trzeba pogooglować
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2013 15:49
Szukam, ale nic nie widzę. 🙁
W ramach informacji w Wierzbowym Gaju jest już karuzela boksowa, na gumy poszedł piasek kwarcowy.
Słyszał ktoś coś o stajni "Mohorta" na Białołęce?  👀
[quote author=revoltowiczka. link=topic=46.msg1670551#msg1670551 date=1359487092]
Stoi ktoś z koniem w stajni Mandra w Lesznie? pilne
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:

W Mandrze stała moja znajoma, początki jak zawsze piękne, natomiast po pewnym czasie, a właściwie od kiedy stajnia była pełna, warunki się zmieniły, właściciel przestał dbać.
W razie czego zapraszam na pw.
[/quote]


Pytanie: czy nadal jest aktualna opinia jw. o stajni Mandra?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
22 lipca 2013 14:50
Ruffian, a po co kwarc w karuzeli? nie znam się, to się pytam, bo wydaje mi się, że to trudne w utrzymaniu podłoże a karuzela boksowa tego nie ułatwi...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 lipca 2013 14:54
Ruffian a karuzela zadaszona jest? Bo kwarc jak kwarc - fajne podłoże - ale chyba ważniejsze jest to, żeby się błocko koniom pod nogami nie robiło.

Ale fajnie, że się dalej rozwijacie. Może wpadniemy z archeo na wizytację sąsiedzką 😉
ciapąg, jeżdżący jak mu się rzewnie podoba i znowu jedzie się i jedzie.


ŻYWNIE! o.O

rzewny
książkowo: pełen bólu, żalu, smutku, tęsknoty; tkliwy, smętny, rzewliwy, tęskny

edit:

żeby nie było OT.
Czy ktoś z forum stoi aktualnie
1. w siekierkach tych mniejszych
2. w stajni przyleśnej
3. w milordzie
Anaa, w Milordzie stoi rybka 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2013 22:06
Anaa, o kurde, wpisz mnie do byków roku! należy mi się podium! 🙂
Cześć,
pilnie potrzebuję stajni w Wawie na poniedziałek (najlepiej okolice Bródna), która przyjmie ok 7 osób na lonże i 2-3 jeżdżące - może to trwać np przez 2h. Potrzebuję również, żeby wystawili mi rachunek.
Słupno było najlepsze, ale nie wystawią mi rachunku, PGR Bródno 7 osób to będzie trwało ok 3h, bo tylko po jednej osobie wezmą.

Ratunku  :kwiatek:
Kaktus, a Wierzbowy Gaj w Mokrym? U forumowej Ruffian?
Kaktus
Ewentualnie blizej:
Huculski Raj (przed Michalowem Grabina)
Frajda w Markach
Mario na Tarchominie
Mohorta na Tarchominie
w ostatecznosci:
Legia
Agmaja
super, dzięki za informacje! Zaraz będę wszystko sprawdzać i dzwonić. Ja wiem tylko gdzie jest Decathlon na Targo i Bródno  😡
Dziewczyny, orientacyjnie szukam jakiejś stajni w Warszawie i bliskich okolicach (najlepiej od strony Pragi) dla kucyka szetlandzkiego (wystarczy mu dach nad głową, trochę siana i niewielkie pastwisko).
Polecacie coś?  :kwiatek:
baba_jaga dziękuję  :kwiatek: :kwiatek: jedziemy do Mario 🙂
reklama
Kaktus- Podolszyn polecam w tej kwestii
stajnia.kruki zdecydowanie za daleko, ale dzięki  :kwiatek:
😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta. z cala pewnoscia kara bylaby nizsza za reklame.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lipca 2013 14:52
stajnia.kruki, zapoznaj sie z regulaminem. Zarobisz bana za taką reklamę!
A ja polecam Stajnię Kruki jeśli ktoś szuka miejsca w okolicach Mińska Mazowieckiego, Siedlec. Zielone padoki, duża hala, profesjonalne podłoże, super opieka nad końmi i fajne zaplecze socjalne. Stoję tam z moimi dwoma pupilami i jak na razie same plusy.

Dokładnie - potwierdzam! 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
25 lipca 2013 14:36
buhahaha jak nie drzwiami to oknem  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
25 lipca 2013 15:22
famka, no dokładnie!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 lipca 2013 15:37
Ja zwiedzałam wiosną Kruki - miałam tam klienta do golenia 😉 - muszę przyznać, że bardzo ładne miejsce. Świetny socjal, duże i widne boksy. Świetnie rozwiązana hala (namiot obudowany chyba deską więc domyślam się że nie łopoce tak jak normalna hala namiotowa.

Jedyny mankament to niestety odległość od Warszawy 🙁
Halo, halo? Czy jedzie ktos do dr Golonki w najblizszym czasie? Potrzebuje zawiezc w miare pilnie konia z Warszawy do Gliwic.
Ja szukam kogoś kto stał w stajni Ostoja pod lasem w Stanisławowie Pierwszym. Właściciel wywarł na mnie dobre wrażenie, ale chciała bym jeszcze usłyszeć zdanie obecnych lub byłych pensjonariuszy. Jest ktoś kto się orientuje w temacie??
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 lipca 2013 15:44
Pozwole sobie wtracic sie z pytaniem- czy ktos byl/widzial/wizytowal ta stajnie w Markach, ktora sie ostatnio oglaszala? Jakies spostrzezenia?
Chce na koniec wakacji przywiezc mojego Crossa z lak i powolutku zaczac wdrazac do pracy. Potrzebuje cos blisko (ruszam z Zabek- wylotowka na Kobylke/Wolomin/Rembertow etc) i niedrogo, bo mam niemowle przy piersi i inaczej nie dam rady. Na ten moment potrzebuje sensownych padokow i lonzownika, bo kon po rocznym urlopie zupelnym.
Jestem w stanie postawic go gdzies dalej jesli jest opcja sensownego popracowania z koniem z ziemi jak ja nie moge dojechac- wymagania jak wyzej- czysto, dobra opieka, padoki i kawalek placu/lonzownika z podlozem nadajacym sie do pracy.
Bede wdzieczna za kazde info.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się