Oficerki

Ja mam od lat Hippicę i jestem bardzo zadowolona. Może i skóra nie wygląda już tak pięknie, jak kiedyś, ale sentyment do nich rekompensuje styrany wygląd 😀
są dwa obwody łydki S i L  😉
Minosia, ale S pewnie i tak jest dla mnie za szerokie  😂 i za krótkie. A szerokość nigdzie podana nie jest.
Przyszły moje Hippici 🙂 ! Mam nadzieję że chociaż trochę je rozchodziłam przez 2 dni. Dzisiaj wsiadam 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
19 lipca 2013 14:02
Jaki to model?
Całkiem fajne, pokaż na nodze 🙂
pucus27, ile czekałaś ? Bo też zamówiłam 🙂
Wizja, odpowiem za pucus27. To jest chyba model Las Vegas.

Swoją drogą, Moon, nie wiem, czy śledzisz ten wątek, ale jak tam z Twoimi oficerkami?  👀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 lipca 2013 15:16
Oficerki piękne, tylko mnie wybitnie ten obcas nie leży  😉 Nie wiem, ale kojarzą mi się przez to z butami korsarza  😁
Wizja tak to Las Vegasy z przedłużaną cholewą 🙂.
croopie równiutkie 4 tygodnie.
ladydill wrzucę zdjęcie dzisiaj wieczorem jak pojadę do stajni.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
19 lipca 2013 20:46
Dziewczyny, pytanie-prośba.
Ma ktoś może zdjęcia oficerek na nodze Petrie standard i Anky? Jakie ew. inne oficerki dresażowe polecacie tak do 2000? Jest może jakiś szewc, który uszyłby oficerki na wymiar? Gdzie można zamówić jakieś oficerki "custom"  😁 ?
edit. coś takiego wynalazłam. Ma ktoś? http://cavalloshop.pl/katalog2/jezdziec/buty/oficerki/oficerki-cavallo-czarne.html
lizzy jak przymierzałam Petrie Anky to skóra była tak twarda że nie mogłam ich wcisnąć na nogę  🤔 .

Wrzucam zdjęcie na nodze-przepraszam że takie kiepskie ale ciemno było już 🙁.
witam 🙂
przyszła pora na kupno moich pierwszych oficerek, jednak mam problem - jestem niska i ciężko do mnie jakiekolwiek dopasować. obwód łydki to 35.5 cm, wysokość 39, rozmiar stopy 38... i tu zaczynają się schody, ponieważ wszystkie są sporo za wysokie, dlatego chciałam zapytać jakie buty powinnam kupić, aby do mnie pasowały? powinny być troche wyższe, czy powinnam zamówić robione na wymiar?
😡
Florida Hippica na wymiar, ale jakoś strasznie niska chyba nie jesteś, ja mam wysokość tą samą co Ty i zdarza mi się wpasować w standard.
equi.dream - właśnie ja się zastanawiam, czy może kupić 2 cm wyższe, dlatego też pytam 🙂 no i dziękuje :kwiatek:
Ja swoje mam 2 cm wyższe, ale to ze względu na to, że skóra pracuje i jak siadły to dalej są dobre długościowo, a nie przykrótkie 😉 To samo z szerokością, najlepiej brać bardzo przylegające, jak są luźnawe i skóra się rozciągnie to potem mogą być za luźne. Z początku jest nieco niewygodnie, potem super, ale kto co lubi.
Moon   #kulistyzajebisty
25 lipca 2013 20:11
[quote]Swoją drogą, Moon, nie wiem, czy śledzisz ten wątek, ale jak tam z Twoimi oficerkami?[quote]
No właśnie dziś je odebrałam  😅
Leżą super i super wyglądają na mych patykowatych odnóżach o dziwo, ale rozchodzić i rozjeździć muszę, bo pod kolanem boli oj boli :P Ale specjalnie do znudzenia paniom z Arpavu gadałam, żeby były wyższe  🤣
Jak będzie jaśniej cyknę jakoś fotę.
Moon   #kulistyzajebisty
25 lipca 2013 20:11
Swoją drogą, Moon, nie wiem, czy śledzisz ten wątek, ale jak tam z Twoimi oficerkami?
No właśnie dziś je odebrałam  😅
Leżą super i super wyglądają na mych patykowatych odnóżach o dziwo, ale rozchodzić i rozjeździć muszę, bo pod kolanem boli oj boli :P Ale specjalnie do znudzenia paniom z Arpavu gadałam, żeby były wyższe  🤣
Jak będzie jaśniej cyknę jakoś fotę.
Ja też dziś dostałam swoje wyczekane  😉
Co to za cudo ? Fajny bajer z tą lakierowaną częścią cholewki  😀
Hippica Paris  😉
Moon   #kulistyzajebisty
27 lipca 2013 14:41
Cyknęłam fotę, ale moje giry jak zwykle wyszły kijowo :P
Przedwczoraj w nich pochodziłam i posiedziałam w domu, jakoś to przeżyłam, jutro wsiądę, mam nadzieję że nie zabiję tym mych nóg  🤣

Śliczne! To są Hippika Paris takie zwykłe, czarne, bez żadnych wstawek innego koloru?  💘
Hej, mam do was pytanie, jestem niestety posiadaczem krótkich i grubych łydek;[ mam 3 pary sztybletów, sztylpy, i mam jedne oficerki które uwielbiam nad życie. Udało mi się je dopasować tylko dzięki temu że szewc wszył mi wstawki po obu stronach zamka. Dzięki temu były idealnie dopasowane w kostce i w całej łydce. Chciała bym wymienić je w końcu na nowe ale nic co jest dostępne w internecie nie pasuje. Jeśli są jakieś modele z szeroką łydką to nie podobają mi się lub i tak są za małe ;[[ czy możecie polecić mi producenta i model wytrzymałych ładnych i eleganckich. Marzą mi się z brązową wstawką na górze cholewki. Była bym bardzo wdzięczna za pomoc.
Moon   #kulistyzajebisty
27 lipca 2013 15:13
Tak, jednak postawiłam na klasykę, nie chciałam żadnych udziwnień, skórę na nosku mam tylko naszytą w kształt serduszka a nie na prosto, co moim zdaniem wygląda bardziej elegancko. Myślałam jeszcze nad dziurkami (takimi jak tu: ) ale do codziennej jazdy (w sensie - że nie tylko na zawody) odradzono mi je, ze względu na włażący tam piasek.

Lotoska, toć od kilku stron w tym wątku pojawia się temat oficerek szytych na miarę, skoro nie mieścisz się w żadne standardowe tabelki - ja np. szyłam swoje w Hippice, anai, z tego co pamiętam Petrie. Hippica na pewno robi brązowe mankiety i inne cuda, co sobie wymyślisz.
Na kształt serduszka tak jak w podlinkowanych? Niektórzy by powiedzieli, że są takie zwyczajne, ale myślę, że dzięki temu kształtowi serduszka mają w sobie TO COŚ. 😍 Wstaw foty na koniu, kiedy jakieś będziesz miała. Koniecznie! 💘
Lotoska - ja swoje szyłam w cavallo i też jestem mega zadowolona, przeszło 2 lata tyrania po parę koni dziennie w każdych warunkach, śnieg, błoto, kurz, myjka, wszystko co możliwe. Kwestia tego co wybierzesz, każdy preferuje inną firmę.
Moon   #kulistyzajebisty
27 lipca 2013 17:05
Gwiazda, tak, dokładnie taki jak w linku - na foto komórkowym nie widać wcale tego, "w góry" (tzn gdy patrzę na nie mając na nogach :P) bardzo mi się do podoba :-)
ja mam brazowe z dziurkami i tyram je codziennie i na krosy i nic mi nie wchodzi tam, wiec mozna brac🙂
Moon, ładne! Pocieszę Cię, że mi starczyło 5 jazd i dziś na przykład spędziłam pół dnia w oficerkach i przeżyłam bez uszczerbku na zdrowiu 😉 Chociaż przyznam, że mam silikonowe wkładki pod pięty, one nie podnoszą pięty aż tak jak korkowe, ale dają te kilka mm komfortu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się