Końska rewia mody cz. VII (2013)

KarolaLiderowa-Lider wygląda jak miliony monet 😵
wątek zamknięty
Ja to nawet nie komentuje jak wygląda, katalogi się chowają  🍴
wątek zamknięty
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
19 lipca 2013 20:33
Rany dziewczyny wielkie dzięki  :kwiatek: w imieniu karego hedonistka poszukam zdjęć z bliska 🙂
wątek zamknięty
a do mnie doszło zamówienie z equi-shopu. Kolory na żywo ładniejsze, niż się spodziewałam..  😁
wątek zamknięty
Na zimowe kolekcje należy zacząć odkładać, HV POLO obłęd w ciapki  😍
wątek zamknięty
equi.dream pokaż zdjęcia.  :kwiatek:  Muszę się zebrać i w końcu kupić jakiś czaprak hv polo, bo bardzo podobają mi się ich wygląd, a zwłaszcza herby. 🙂
wątek zamknięty
ja za to czaję się na bluzy i kurtki HV  😀iabeł:
wątek zamknięty
JAk dla mnie to przeszli samych siebie, wyniuniane wszystko do granic, super połączenia kolorów. No i ja lubię ich jakość, żyją, żyją i nic im się nie dzieję. Nie blakną od słońca itp. Herby są subtelniejsze niż w poprzednich kolekcjach i lepiej wkomponowane w całość, do tego podwójne lamówki. Przebieram nóżkami do września
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2013 23:21
Ja potwierdzam, HV Polo będzie śliczne, a już ciuszki. I czekam na kolor orient blue, ciekawe czy będzie podobny do pluma, jak to, to przepadłam. 🙂

Za to ES moim zdaniem okropniasty.
wątek zamknięty
Wrzućcie zdjęcia  😀
wątek zamknięty
gdzie można zobaczyc tą nową kolekcję HV POLO i ES?
wątek zamknięty
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
20 lipca 2013 10:07
Mnie ostatnio nachodzi na szarości i beże, zieleń była ostatnim szałem jakoś staro się czuję haha 🙂
Nawet się zastanawiałam nad puszczeniem w Świat cobalta ukochanego bo mi już chyba nie wypada na barbiowym koniu jeździć 🙂😉))
Jak myślicie?
wątek zamknięty
KarolaLiderowa co to za oficerki na fotce w tym zielonym komplecie ? 😉
wątek zamknięty
KarolaLiderowa, nie, nie puszczaj kobalta! Faza na stonowane też mija.
wątek zamknięty
KarolaLiderowa, nie sprzedawaj, będziesz sobie na co dzień elegancko jeździć w stypie, ale jak przyjdzie okazja albo wena na konika Barbie, to zapakujesz Lidera w odblaskowy komplet, choćby raz na rok. Jeśli sprzedasz, to starej Anki w dobrym stanie raczej już nie odkupisz.
Poza tym dołączam do pytania o oficerki.

Przetestowałam Caballa z białymi ochraniaczami i to jest to 💘

wątek zamknięty
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
20 lipca 2013 12:35
Chyba macie racje, zostawiam a oficerki to koniakowe petri 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 lipca 2013 13:33
Karola, nie sprzedawaj Cobalta, raz że Liderowi cudnie, dwa - potem już możesz go tak łatwo nie zdobyć niestety.

Dziewczyny, zdjęcia wrzućcie a nie smaka tylko robicie z tym HV  😎

Obfociłam moje dwa nowe Krysiexy, jeszcze jeden się będzie dokańczał, jak krysiex wróci z wakacji 🙂

Vanilla, niestety trochę prześwietlona w mocnym słońcu:


I Olympia 💘:
wątek zamknięty
quanta jest szał ciał !!!! Co to za ochraniacze? Taki ten czapraczek Caballa piękny że aż zaczęłam sie zastanawiać nad kupnem podobnego ,on jest taki w kolorze trochę jak plum es?
wątek zamknięty
Livia, szkoda że wyszła prześwietlona, bo sam pad jest śliczny - może podlinkuj zdjęcie z galerii gdzie go dobrze widać.
wątek zamknięty
quanta Karol jest boski  😍 Tez planujemy zakup kolorowych oficerek ?  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 lipca 2013 14:56
Cobrinha, dziękuję 🙂

Tu zdjęcia na sucho, dobrze widać oba kolory:
http://re-volta.pl/galeria/foto/98725
http://re-volta.pl/galeria/foto/98726
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
20 lipca 2013 16:53
anai szczerze, to dalej mnie nie przekonuje  😁
ale już niedługo będą fotki z jazdy to może się przekonam 🙂

keirashara, Novi, Nirv - dziękuję  :kwiatek:

quanta omnomnomnom  😜 Niesamowicie!

Livia obydwa pady super, ta Olimpia jest piękna!
wątek zamknięty
Właśnie dostałam mojego caballa, jest przepiękny i jakościowo bardzo dobry. Zdecydowanie jestem w nim zakochana  😜
wątek zamknięty
quantanamera, faktycznie obłędnie 😀
maison, no coś Ty, jest cudnie!
domcia406, uważaj, na jednym się nie kończy 😉
Livia, piękne, mi jako fance niebieskości, oczywiście bardziej podoba się olimpia 😉
wątek zamknięty
KarolaLiderowa, absolutnie nie sprzedawaj cobalta!!! wygląda naprawdę prześwietnie na twoim koniu! schowaj do szafy, jeść nie woła - a kiedyś sobie o nim przypomnisz 😀
Livia, w pierwszym tak średnio mi podchodzi, ale w olympii... 😍
quantanamera,... na Karolku szałowo!
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
20 lipca 2013 20:49
nie bijcie, ale.. dostanę gdzieś jeszcze cottona mint? ja jestem ostatnio bardzo do tyłu i tak mnie zastanawia, czy gdzieś jeszcze jest szansa..
wątek zamknięty
quanta obłęd  😍 Livia w tym niebieskim fajnie 🙂 w ogóle lubię Twojego w niebieskim.
a my dziś zmierzyliśmy eskadronowego reda, mi się bardzo podoba...ale ja jestem zboczona na punkcie czerwieni, tak więc trzeba brać na to poprawkę 😉
wątek zamknięty
kociarnia, jak dla mnie wielkie WOW!
wątek zamknięty
Livia Olimpia jest fantastyczna..  😜
Quanta Karolek wygląda obłędnie, a ładne czapraczki to tylko wisienka na torcie.  😍
kociarnia Siwemu bardzo pasuje ten red.  😀

Szronka w cottonie red




Algo w cottonie green

wątek zamknięty
quanta Gdzieś wstawiałaś fotki samego czapraka, myślę..no średni, taki smutny, bez szału..natomiast z białymi ochraniaczami wygląda super. Gratuluję pomysłu, bo efekt super!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.