UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

+ dla ola_tudor wszystko poszło bardzo gładko, siodełko dobrze zabezpieczone, przyszło bardzo szybko, wszystko bardzo fajnie 🙂😉
Polecam kupujących:
Złota
19weroncia
huculanka
implozja89
                            :kwiatek:

Rudzielc_23 - plusik, wszystko zgodne z opisem, sztylpy w świetnym stanie. Do tego miły kontakt  :kwiatek:
Polecam: użytkownik Cierp1enie. Szybka płatność, wyrozumiałość i cierpliwość ze względu na długo idącą przesyłkę dzięki naszej Poczcie Polskiej.
ed
+ dla Katasia jako kupującej 🙂
Ogromny plus dla sprzedającej jestemzlasu za bardzo dobry kontakt, megaszybką wysyłkę i towar zgodny z opisem
Ogromny + dla GosiaG - super kontakt, masa cierpliwości przy dosyłaniu kolejnych zdjęć i szybka wysyłka + miły gratisik w paczce. Polecam!
Gdyby wszystkie transakcje były tak szybkie i bezproblemowe jak z marta_sz...
bardzo duży plus dla  monia, szybka przesyłka i bardzo sprawnie! polecam! 🙂
Bardzo duży + dla Precelek jako sprzedającej.Super towar i szybka wysyłka.Polecam!!!
Wielki + dla majeczki jako sprzedającej  :kwiatek:
dodaje użytkownika "buu" do uczciwych 🙂 wymiana przebiegła szybko i sprawnie, przedmiot w 100% zgodny z opisem 🙂 POLECAM!!
hurtowo plusy dla domi17s, joannab96, Livia, anai, Hrabinka12, bartex239 i dla Precelka.
Plusik dla indi jako sprzedającej  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
25 lipca 2013 13:05
Wielki + dla ancyk0991!
Super kontakt, wszystko bardzo sprawnie i sympatycznie przebiegło.  :kwiatek:
+ dla Anderia jako sprzedajacej. Świetny kontakt, ekspresowa wysylka, a towar przekroczyl moje oczekiwania oczywiscie in plus! Jak najwiecej takich sprzedających :kwiatek:
Wielki + dla Budlejowe_love jako sprzedającej.Ochraniacze super, szybka wysyłka i super towar. Polecam wszystkim!!!! 😅 :kwiatek:
zulu   późne rokokoko
25 lipca 2013 17:16
A ja polecam bardzo rzetelnych kupujących 🙂
Katasia
ringoidrago
Minosia
RatiNa
Szkapik
Wielki, mega, ogromny, monstrualny wręcz plus dla Atos jako sprzedającej! :kwiatek:
Bryczesy doszły w stanie idealnym, szybko, pomimo braku kuriera. Atos nawet zadzwoniła z wyjaśnieniami i przeprosinami, z czym spotkałam się pierwszy raz (zwykle sprzedawcy mieli jeszcze do mnie o coś pretensje :ke🙂, także polecam serdecznie!
Jeszcze raz dziękuję!  :kwiatek:
Ogromny plus dla kupującej - Niema. :kwiatek:
Bardzo, bardzo polecam 🙂
Wielki plus dla użytkowniczki Klaudynka_K1 jako kupującej. Świetny kontakt i szybka wpłata - wszystkim życzę takich transakcji na re-volcie 🙂
Dla hajra wieli plus. Szybko i na temat.
Wielki plus dla kupującej hart325  :kwiatek:
NIGNA
Szybko, wszystko zgodnie z opisem.
Plusy dla buu jako kupującej i dla Dramki jako sprzedającej  :kwiatek:
+ dla dziunka jako "wymieniającej" 🙂 Padzik zgodny z opisem, wszystko szybko i sprawnie. POLECAM 🙂
ed
estena   Wariat nad wariaty.
29 lipca 2013 19:05
+ dla Sotniax jako kupującej  😅
Anderia   Całe życie gniade
29 lipca 2013 21:42
Ode mnie też + dla m0niSka jako kupującej, wszystko miło, sympatycznie i konkretnie, przelew szybciutko doszedł.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się