Książka skarg i wniosków

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 maja 2013 20:34
Zwykły czy niezwykły nikt tego nie widzi 😉
trzynastka   In love with the ordinary
06 maja 2013 00:23
Modzi widza.
A może już czas usunąć błąd z "szukajki"?

Jak się nic nie wpisze, to wyskakuje "Czy nie zapomniałeś podać co szukać?"

CZEGO szukać! 🙂
Zgłaszam skargę - tworząc konto odpowiadałam na antyspamowe pytanie "zazwyczaj pod siodłem" i system uznał moją odpowiedź "koń" za błedną.  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2013 16:28
Sikora, bo jest ona błędna. 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 maja 2013 16:49
JARA nie do końca się z Tobą zgodzę  😉
Opcje:
- pad
- kuc
- koc
- pot
- kot (rzadko)
- moc
- paw (zanim zaśniemy w siodlarni)
- noc (kiedy śpimy w siodlarni)
- kac (kiedy się zbudzimy w siodlarni)
etc etc
😉
czy dalej ignory funkcjonują tak, że nie mogę zobaczyć, kto mnie ignoruje?
tak.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 maja 2013 21:58
Czy nie można założyć jakiegoś zbiorowego wątku dotyczącego ankiet? Bo mnie krew nagła zalewa od nowych to ciągle tematów o ankietach.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
31 maja 2013 21:16
Książka skarg i wniosków, ale czy tyczy się ona moderatorow?
Jeśli tak, wnoszę więc o ukaranie moderatorki katji o bezpodstawne usuwanie moich wiadomosci opierajace sie na zwyklym widzimisie. Moderatorka w temacie OGLOSZENIA usunela jedno z moich ogloszen podajac powod ze SPAMUJE a nawet nie wczytala sie w tresc ogloszenia, bo jedno z 2gim nie mialo nic wspolnego, byly to najzwyczajniej 2 rozne ogloszenia. Prosze o ukaranie jak kazdego "smiertelnika" na forum. Tak jak to ja zostalam bezpodstawnie ukarana.
Muszę się poskarżyć sama siebie, rozjechałam forum w wątku butowym, nie mogę tego edytować  🤬
olencja, zmniejsz podgląd przeglądarki, w ustawieniach np., ze 100% do 70% i powinnaś móc kliknąć edycję 😉
Próbowałam. Nadal nie mogę  😵
a jak wciśniesz ctrl i minus (-)? powinno ci się zmniejszać, aż trafisz. chociaż dziwne, u mnie link się pociachał na linijki i jest ok. potem daj ctrl + 0 i wielkość wróci do normy.
Próbowałam, schodzi do 25% i nadal nie widzę, a bardziej zmniejszyć nie mogę. No trudno, nic nie zrobię. Pociesza mnie to, że nie u wszystkich jest tak tragicznie jak u mnie 🙂
zgłoś post pod lub nad swoim do moda w takim razie 😉
dzięki  :kwiatek:
Jak tylko wrócę do domu to się tym zajmę. Z telefonu nie da rady ;-)
katija bardzo, bardzo dziękuję
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 lipca 2013 12:31
Jaki wątek dubluje ten, zamknięty przez moderację, wątek

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,91935.0.html

Wyszukiwarka nie wykazuje istnienia takowego wątku. A jeśli istnieje, to wypadałoby podać link.



Ale chyba Eli chodziło o podanie linku w tamtym wątku. Najczęściej w takiej sytuacji jak już widziałam, autor wątku dziękuje za podany link, nie ma ostrzeżenia, watek się zamyka i finito 🙂
jak ela zostanie moderatorem, bedzie mogla wcielic w zycie wszystkie swoje zastrzezenia. dopoki nim nie jest moze sie tylko rzucac, jak zwykle. choc wobec malej skutecznosci tych dzialan, ja na jej miejscu bym ich zaprzestala.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lipca 2013 20:47
jak ela zostanie moderatorem, bedzie mogla wcielic w zycie wszystkie swoje zastrzezenia. dopoki nim nie jest moze sie tylko rzucac, jak zwykle. choc wobec malej skutecznosci tych dzialan, ja na jej miejscu bym ich zaprzestala.


Zdążyłam zauważyć że jako użytkownik (forumowicz) ustawicznie się  mnie czepiasz, ale jako Moderatorowi to nie przystoi - a powyższa odpowiedź pochodzi od ciebie jako Moderatora.

I jeszcze raz proszę ciebie-Moderatora o wyjaśnienie powodów zamknięcia wątku i braku podania w tym zamykanym wątku linku do właściwego wątku.

Poza tym czy Sierakowice to Trójmiasto?

Jeśli chcę się dowiedzieć o stajniach w okolicy Sochaczewa to nie mogę założyć takiego wątku? Też mnie skierujesz do stajni w okolicach W-wy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2013 09:04
Dlaczego zniknął przycisk "sprawdź ortografię"?
No właśnie kiedy dzisiaj pisałam na forum, w tym miejscu, gdzie są przyciski 'wyślij wiadomość' i 'podgląd' jakoś mi się tak pusto wydawało. Dopiero kiedy teraz to przeczytałam uświadomiłam sobie, że faktycznie brakowało tamtego przycisku. Też jestem ciekawa, dlaczego?
root   szef wszystkich szefów
19 lipca 2013 00:26
Przycisk przywrócony.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
19 lipca 2013 22:20
mam pytanie czy coś z moją przeglądarką jest nie tak, czy wszyscy tak mają, że jak otwieram strony na forum to z boku pojawia mi się reklama?
Jeśli masz Firefoxa, to ściągnij sobie AdBlocka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się