Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 lipca 2013 19:28
ash-pięknie wyglądacie i serio nie miałam pojęcia, że masz tak fajnego konia-stanowczo za mało się nim chwalisz  🤬  😉
anai-dołączam do fanów Twojego kicającego konia i Twojego skokowego dosiadu  😜
darolgasuper, ze Korabski już znowu w akcji. Trzymam kciuki za jego zdrowie  🙂
Zu-za Twojego Księcia też trzymam, mam nadzieję ze to już koniec waszych zdrowotnych przebojów. Zdrówka  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 lipca 2013 22:33
Dziewczyny musze się pochwalić! Zaju miał dzisiaj sesje 😍 i oto przedsmak jaki dostałam od Małgorzaty Kuriaty :kwiatek:
Muchy Nas zjadły ale było warto 💘
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
19 lipca 2013 22:44
Ale cudo! Dawaj więcej 🙂
Ale czysty  😍 . Jak ty to zrobiłaś  😁  ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 lipca 2013 22:48
Ja już mówiłam w innym wątku że powinnam dostać dotacje na szampony dla siwków!!! 😁 Polecić moge Gallop, Absorbine i moje ukochane odkrycie La Quiba 💘
na razie dostałam tylko te 1 foto, a i żeby nie było modelka to nasza forumowa Dewizka 😍
Zairka,  szałowo 😀

U nas cudnie  🙄 - skręcona noga  😕
Zairka śliczne zdjęcie do kalendarza :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2013 12:10
ash, ale Ty śliczna jesteś 🙂
darolga   L'amore è cieco
20 lipca 2013 14:48
[img][/img]
Rekreanci ze Szczecina melduja sie na pokladzie!
Łosiu wrocil ze Skibna, niesstety moje odnoza po 2 tyg przerwy wolaja o pomste do nieba i mimo ze kon fajny to ciezko sie dzis jezdzilo😉
Na szczescie na koncu zalapalismy cos na ksztalt porozumienia!
ash absolutnie za rzadko sie pokazujesz, kon jest swietny a ty wygladasz zjawiskowo!
Zu o boziuniu, ale ze twoja? co sie stanelo??
anai ooooo, jakie loty swietne, alez ci zazdroszcze takiego ogarniecia w skoku! az mi sie buzia cieszy do waszych zdjec  😍
darolga mega, mega sie ciesze, ze moge was tu znowu zobaczyc! moje gromne gratulacje🙂😉)))
Kilka fotek nas z dzis, na szczescie w tygodniu mam nadzieje z odsiecza przybedzie trenejro😉
Katharina, dziękuję bardzo, dosiad po prostu wyćwiczony tysiącami skoków 😉 Siwa jaka okrąglutka 😉
milusia, bardzo dziękujemy, a jak Twoja mała ruda?
Zairka, cudne zdjęcie!
Zuzu., współczuję, a w którym stawie macie skręcenie?
darolga, muszę przyznać, że to xx czasem pokazuje, co potrafi. Np. ku rozbawieniu wielu osób  wjeżdżaliśmy raz na plac tyłem, bo leżące koło padoku derki były aż tak koniożerne 😉 I zobacz, mamy rodzinkę 😉 PRzy okazji, przepiękne jest to zdjęcie!
faith, dzięki, tak jak pisałam, to po prostu wiele skoków oddanych 😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 lipca 2013 21:03
darolga-teraz to już będzie tylko dobrze  🙂
anai-zainseminowana i na razie czekam, jak 5tego będzie ruja to nici z tego, a jak nie to  🏇
faith-bardzo fajnie razem wyglądącie z koniowatym  😀

Mój gad też zaawansowany w xx  🙂 Ma swoje za uszami, ale dzięki temu udaje nam się tyle chyba wypracować-oczywiście ogromna zasługa w tym moich pomocy naziemnych, a tak się składa, że zawsze trafiam bardzo dobrze, choć chciałabym częściej. Na razie korzystam, bo 2 razy w tygodniu mam okazje jeździć pod bardzo, bardzo fajnym nadzorem. Oto efekty  🙂



wiem, że przed nami jeszcze ogrom pracy,że to wierzchołek góry, ale odkąd jeżdżę dla siebie, bez parcia to nawet jak nie wychodzi jest radość-bo trafił mi się fantastyczny koń  🙂 Nigdy nie spodziewałam się, że uda nam się tyle wypracować. Dziękuję tym którzy kopali mnie w tyłek jak wątpiłam-czasami nadal potrzebuję kopa  😉
milusia jesteście the best! A przyjeżdżasz jeszcze do Wawki treningowo? (czy to ten nadzór o jakim piszesz, czy jakiś inny?)
Od kiedy munsztukujecie? Jak młoda?


Ech, miałam wstawić Dusia, ale poczekam, aż miną zachwyty nad Zwiastunem. Bo się nie przebijemy 😁
amnestria nie żartuj, masz zdjęcia Duszka i się nie chwalisz..  🤬
milusia Zwiastun wygląda super!  Fajnie, że możecie się dalej rozwijać pod okiem trenera.  🙂
Pochwaliłam się jednym w młodych koniach 😜 Póki jeszcze zaliczam się z D. do tamtego wątku 😁
milusia, widziałam fotki na fb, wyglądacie i pracujecie zjawiskowo, jestem pod ogromnym wrażeniem 🙂
milusia, wow,  super wyglądacie!
amnestria, prosimy o zdjęcia 😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 lipca 2013 07:51
amnestria-dawaj Duszka, wyglądacie superaśnie. Jestem pod wrażeniem  😍
Co do pomocy naziemnej to niestety na razie do wawy nie jeżdżę, mam nadzieję, ze po wakacjach jak w pracy się zrobi luźniej uda mi się przynajmniej od czasu do czasu przyjeżdżać. Ogólnie to przez rok jeździłam sama, nie wyjeżdżałam nigdzie. We wrześniu zaczęłam pracę, jakoś musiałam to wszystko pogodzić-rodzinę, dom, prace i jeszcze czas na konia, potem przyszła dłuuuga paskudna zima, Zwiastun więcej się lenił niż pracował i w zasadzie dopiero od niedawna jest w normalnej kondycji i robocie. Tak się fajnie składa, że pewna zawodniczka uj jest z moich okolic i na wakacje wraca do domu, więc postanowiłam spróbować i to była dobra decyzja, bo i fajnie z nami pracuje i jeszcze przyjeżdża do mnie do stajni, więc komfortowo jazdy mam w domu, bo jednak każdy mój wyjazd z koniem to spore logistyczne wyzwanie  😉
Munsztukujemy tak na prawdę od niedawna, pod okiem Asi, od roku mu zakładałam tak od czasu do czasu, ale nie przesadzałam, bo nie byłam pewna siebie, ale przyjął go bardzo dobrze, nie było żadnych wybryków i teraz na jazdy typowo ujeżdżeniowe chodzi w munsztuku, skacze i terenuje się na wędzidle.
Młoda rośnie, zaczyna wyglądać jak koń no i marzę by była źrebna 🙂
Burza-dziękuje bardzo  :kwiatek: długa droga jeszcze przed nami, ale chyba to odkrywanie nowych jeździeckich przestrzeni jest takie fascynujące  🙂
Dawaj Piorka bo widziałam,że masz nowe, radosne zdjęcia  😀
Minosia, anai- :kwiatek:
milusia, ja mam wrażenie, że rudy to jakieś żródło z którego najpierw brałaś po łyżeczce, teraz możesz brać wiadrami a dalej tyle do ugrania.. to niesamowite jakie ten koń ma predyspozycje 🙂

Mamy coś pierwszy raz od miesiąca dzięki Zuzannie 🙂

Bo Zwiastun jest super, ale milusia to przede wszystkim skromny, bardzo pracowity i utalentowany jeździec  :kwiatek: jesteś milusiu wzorem, naprawdę :kwiatek:
anai,  staw pęcinowy 'aseptyczne zapalenie przyczepu ścięgna któregośtam' plus duży krwiak 🙁
darolga, czytając o waszych przygodach i problemach aż chce się pracować! 😀
milusia, Rudy jest cudny. Właściwa pomoc z ziemi daje milion razy więcej możliwości, niestety trzeba się o tym przekonać. 😉
Milusia Burza boze jakie piekne i okragle te wasze konie! mam nadzieje ze jak ogarne swoje konczyny z trenejro i odpale mocniej dupke Losiowi to tez niedlugo podziele sie z wami takimi fotami  😅
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 lipca 2013 14:34
Burza-pięknie to ujęłaś  :kwiatek:
Gdyby mi ktoś 2 lata temu powiedział, ze to na nim doświadczę pierwszych kroków pasażu, piaffu czy zrobię podejście do piruetu w galopie nie uwierzyłabym. Ja nie wiem skąd on się taki zrobił, gdzie w nim to drzemie, bo przyrzekam na wszystko, że ten koń nie ma ni krzty z fajnego ruchu, ale za to ma mega temperament który raz bardziej, raz mniej udaje mi się kontrolować i chyba z tego to się bierze. Fakt jest jednak taki, że trafiłam na wyjątkowego zwierzaka, my się dla siebie urodziliśmy. Jest też cudowny, bo wybacza mi moje miliardy błędów, stara się za trzech i pozwala mi doświadczać takich wspaniałości mimo swojego wybuchowego, wręcz wulkanicznego temperamentu i ogromnej siły.

Ja jestem pod wrażeniem Twojej jazdy na Piorku i tak samo tego co Koniczka uczyniła z Gromem. Wbrew wszystkim i wszystkiemu  🙂

amnestria- 😡 z tym talentem to jednak bym nie przesadzała  😉 Jest cała rzesza o wiele zdolniejszych, ale mimo wszystko dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:

faith-na pewno, trzymam kciuki  🙂
Zuzu-dziękuje i trzymam kciuki za zdrowie Twojej rudości  😀
Lov   all my life is changin' every day.
21 lipca 2013 15:45
milusia, wow, super! Rude to nie kolor, rude to charakter, coś o tym wiem 😁 Owocnej pracy 😉

darolga, a w sumie liczyłam, że spotkam Cię w Lesznie na zawodach teraz 😉 Miałam zapytać a w ostatniej chwili mi wyleciało z głowy. Ale mam nadzieję, że kiedyś się tam zmeetingujemy 😉

Właśnie, właśnie, co do Leszna- jestem dumna ze mnie i mojego Gadzika 😀 Wczoraj dwa razy na zero, szalone LL wkopane w ziemię 😎 Ale to mnie mocno upewniło i dzisiaj bez stresu mogłam jechać L. Co prawda w pierwszym dwa razy schrzaniłam najazd tak, że żaden koń by tego nie skoczył (naprawdę, nie mam pojęcia dlaczego tak kijowo zakręty wyjechałam...), a w drugim już na większym luzie, dobrze się prowadził, w jednej linii trochę się rozciągnął co zaowocowało zrzutką, ale nadrobił tym jak skakał i jak się prowadził 😉 Jeszcze dużo rzeczy mamy do dopracowania, dużo trzeba ćwiczyć na tych małych parkurach, ale najbardziej cieszę się z tego, że w końcu moja głowa się uspokoiła, staram się nie kombinować i nawet czasami mi wychodzi 😁
Mam duuuuuuużo, duuuuużo zdjęć... 😀

Wczoraj:
Szaloooooona wysokość 😎


Moja mina 😂


Dzisiaj:




I moja absolutnie ulubiona fota ever 😍



Wszystkie foty dzięki uprzejmości baffinki :kwiatek:
Milusia, Burza jakie piękne stworzenia!  😍

Lov nieźle śmigacie, gratki 🙂
Lov,  ale on ładnie skacze! większość koni jakie znam takie L biorą bardzo płasko, jakby galopem, a on wygląda jakby conajmniej N skakał🙂 rewelacja! jednak co rude to rude 😉

Burza, super wyglądacie, zawsze mam wrażenie, że jesteście super zgrani, jak jedno ciało. a Piorek kwitnie!

milusia, ależ on mi przypomina Wątrobę Quanty. i w życiu bym nie powiedziała, że on zaawansowany w pełną krew, taki "mięsny" jest 🙂 i jakoś mi tak nie pasuje do krajobrazu, prędzej wstawiłabym tło z kwarcem i czworobokiem 😉 cudnie wyglądacie i bardzo zazdroszczę!


Dawno nic nie pisałam, bo i co? utrzymuję dwa darmozjady, które się byczą na łące 😉 konno raczej już nie pojeżdzę, ale może się uda 😉 ostatecznie zawsze mogę namówić rodzinkę na kupno bryczki i nauczyć się powozić 😉 póki co delektuję się kawą pitą na ławce przed domem i patrzeniem na moje zmory, bujając córeczkę w wózku obok 🙂

ale cyknęłam Truflo-Trampka. pamiętacie Żubrzyka?
takie toto przyjechało.

później ciągle włochate, ale lekko zaczeło wyglądać jak coś koniopodobnego

a tak wygląda dziś:



zrobił się ciekawski. na luzie wchodzi do domu, podgryza mnie i ucieka kłusem 😉 rozrabiak jeden 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
21 lipca 2013 16:31
pitoszek, dziękujemy :kwiatek:

Isabelle, ale Twój kucyk fajny! I bosko wyglądał taki włochaty 😍 A u Gada ze skakaniem to różnie bywa, bo zazwyczaj tylko oksery tak bierze, a na stacjonatach... No po co sie składać na takich przeszkódkach 😁
Isabelle, kulka jak zwykle wymiata heheh
proszę o częstsze wpadanie z moim ulubieńcem 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lipca 2013 19:39
Ale cudo! Dawaj więcej 🙂



oczywiście by M. Kuriata
na więcej sama czekam i obgryzam paznokcie 😁
robakt   Liczy się jutro.
21 lipca 2013 19:44
Zairka cudny Zair!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się