Końska rewia mody cz. VII (2013)

Minosia pomijając te Twoje wszystkie czapraki, to Szrona wygląda super, zmieniła się odkąd ją ostatnio widziałam  😉
wątek zamknięty
infantil dzięki wielkie  😡
wątek zamknięty
Czy jest już dział caballa w którejś z naszych galerii?

Podpowiedzcie co dla młodej z caballa zamówić..? Kusi mnie granat, ale granatów mam już kilka.
Myślę o śliwce, oberżynie.. może gołębi?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 lipca 2013 10:01
maison, anai, harja, dziękuję 🙂 Olympia to był strzał w dziesiątkę 🙂

kociarnia, dziękuję, twojemu przepięknie w tej czerwieni 🙂

Minosia, dzięki 🙂 Szronce fajnie w Redzie 🙂

wątek zamknięty
Przyszłam się poskarżyć na mój czarny pad Yorka, który wyblakł po niespełna dwóch tygodniach użytkowania.  🤬
wątek zamknięty
Przyszłam się poskarżyć na mój czarny pad Yorka, który wyblakł po niespełna dwóch tygodniach użytkowania.  🤬

Dlatego ja nie lubię Yorków. Miałam "nieprzyjemność" użytkować trzy. Ale pociesz się Cookie, masz pretekst, żeby kupić sobie coś nowego 😀
wątek zamknięty
Cookie moze warto zareklamowac?

Livia a na mnie te Krysiexy jakos nie zrobily szalu.
Ale wiesz ze dla mnie Twoj kary to w orchidei wymiata!

Quanta o zesz! Teraz to szal pelna geba!!
wątek zamknięty
kociarnia, Minosia, red jest obłędny! Macie może porównanie reda z burgundy, albo chilli?  :kwiatek:
Livia, W obydwu super, ale vanilla  😍
maison, kolor super pasuje, ale forma tych nowych jednokolorowych polopadów jakoś mi nie podeszła. Fajniejsze były w podłużne pasy 🙂
quanta, teraz z białymi ochraniaczami jest obłęd!
Dziewczyny, mam problem życia  😁 Będziemy mieć dzisiaj nowe zdjęcia i nie wiem kompletnie jaką szmatkę założyć. Mint, bicolor maritim, aubergine, a może coś jeszcze innego? Niciak violet? Zero weny  😵
wątek zamknięty
harja, Minosia, Livia dzięki  🙂
huzarova mam chilli i burgundy, tak więc pstryknę dla Ciebie fotkę lada dzien (tylko przywioze reda ze stajni).
wątek zamknięty
huzarova, między chilli i red jest może jeden odcień różnicy, tu masz porównania klik
aniaagre, a może jakiś żółty? Albo karmel?
quantanamera, super to na karym wygląda
Livia, ten niebieski bardzo ładny. Chyba podobny do ankowego cobalta?
kociarnia,  😍 moje ulubione zestawienie, siwek i czerwień 😍
Minosia, fajnie w green 🙂
wątek zamknięty
żółtego koloru nie lubię, a w odcieniach beżu mam tego schockemohle i eskadrona sand. Myślałam o czymś ciemniejszym z kontrastową lamówką 🙂
wątek zamknięty
kociarnia, będę bardzo wdzięczna, bo chyba się zdecyduję 🙂
kittajka, dziękuję  :kwiatek: chociaż wolałabym zobaczyć z burgundem porównanie 🙂

Dylemat dzisiejszy rozwiązałam i zapakowałam Aramisa w Bicolora Maritim 🙂 w takim razie odsłona na letniej sierści:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 lipca 2013 21:15
anky Chocolate

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
21 lipca 2013 21:38
kociarnia, huzarova, juliadna:  💘 nic dodać, nic ująć  😍

Grandi w taupie do ciurania:

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2013 21:48
Juliadna, kurde, to niemożliwe, żeby on się tak błyszczał! Niesamowite. Bardzo mi się podoba w czekoladce, nuda totalna,a le ja tak lubię.
wątek zamknięty
szukam nieeurostarowych owijek do tego czapraka:



czy komus udalo sie dobrac?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek a czy jagodowe fairplay'e nie pasują? waldhausen też robi taki kolorek jak jarpolowy bakłażan.
wątek zamknięty
albo bakłażan jarpola ?
wątek zamknięty
bakłażan jarpolu nie pasuje 🙁 przynajmniej tak napisała mi osoba która je sprzedaje aktualnie w ogłoszeniach, fair playe za jasne 🙁
edit aaa chyba że patrzyłam na zły odcien czy 2525 w realu ma taki sam kolor? :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna, jak dla mnie ta Anka,Eskadron moon i Anky black były najlepsze. On mi pasuje baaaardzo do takich stypowych zestawów. Jest wtedy taki elegancki i poważny, a nie podlotek w kolorowych spodenkach.  😉
wątek zamknięty
upolowana na equishopie eskadronówka z nowej kolekcji  😍 😍

wątek zamknięty
kociarnia Waldhausen robi owijki (czapraki i nauszniki) w kolorze bardziej wpadającym w śliwkę, nie będzie pasować: http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/10/s/1/z/1243 Chyba, że piszemy o jeszcze innym kolorze tej filmy  😉.
wątek zamknięty
Mam foty z wczorajszych zawodów w cottonie white z navy/burgundy/bronze 😀 Do kompletu granatowe uszy hand made i białe ochrany HKM
(pomińmy moją patologie w skoku ;p )
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2013 13:56
Troszkę ES'a nowego:
http://vimeo.com/69454708
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lipca 2013 13:58
ci tez robia x generation 🙄 😵 ehh
wątek zamknięty
znowu czerwien i zielen -,- ilez mozna-,-
wątek zamknięty
O, widzę, że nie tylko ja już mam dość tych klasycznych kolorów  😂
Sztucznizna "x generation" też mnie nie porywa. Liczę na jakąś szałową, fajną kolorystykę ze strony innych producentów  🙇
wątek zamknięty
Juliadna dla mnie w Anky chocolate bez szal.

Karusiowata sliczny ten dralon!! 💘
wątek zamknięty
Nie wiem jaki jest sens robienia czerwieni i zieleni na jesień/zimę, kiedy konkurencyjna firma zrobiła czerwień i zieleń poprzedniej wiosny/lata. 🤔wirek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2013 14:36
Kolory czapraków ES'a będą identyczne jak te eskadronowe: ziele, granat, szary, czerwony i bliżej nieokreślony fiolet i beż, no i oczywiście brąz i czerń. Będą jakieś czapraki pikowane poziomo, excellenty najbrzydsze jakie widziałam dotąd, zamiast zwykłych ozdobnych sznureczków jest dziwa perforowana taśma + błyszczący sznurek. Ale mają być znowu zamszowe a'la maxy. A! i jeszcze taki cały odblaskowy set.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.