Stajnie: kujawsko-pomorskie

dzięki za info 🙂 już w kalendarzu sprawdzałam, ale może wiecie coś o jakiś towarzyskich (skoki, ujeżdzenie), stajnie które polecacie 🙂
zawody w cassino sa odwołane
dzięki za info 🙂 już w kalendarzu sprawdzałam, ale może wiecie coś o jakiś towarzyskich (skoki, ujeżdzenie), stajnie które polecacie 🙂


14.07 mają być zawody skokowe w Stajni Bogucin pod Włocławkiem.
14.07 jest u nas parkur otwarty (II eliminacje), Grudziądz 😉
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2013 08:07
wymodelowana, gdzie u Was? Będę akurat 14-go w domu ;]
Dworcika, Grudziądz, ul. Wierzbowa 🙂 Stajnia forumowej domiwa, serdecznie zapraszamy! 🙂 Jest utworzone wydarzenie na facebooku, jak chcesz, to mogę na pw podesłać link 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2013 12:44
wymodelowana, nie, nie... tyle wystarczy. Nie wiedzialam po prostu gdzie jest Twoje "u nas" 🙂 Jak czas pozwoli, to wpadne.
Czy ktoś wie, co z zawodami w Myślu, które miały być dzisiaj? Tu propozycja http://www.kjclassic.pl/pobierz/propozycje-myslecinek-20_07_2013.pdf . Dotarłam na miejsce, a tam zonk - pusto...
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
21 lipca 2013 07:50
Pewnie wszyscy pojechali na dwudniowe zawody w Kobylarni 🙂
Wiedziałam o Kobylarni, ale żeby NIIIIC? XD
Zapraszam na FESTYN JEŹDZIECKI z konkursami skoków przez przeszkody, który odbędzie się koło Grudziądza. Więcej informacji w wydarzeniu utworzonym na fb 🙂
Zapraszam zawodników jak i widzów 🙂
Zapraszam na FESTYN JEŹDZIECKI z konkursami skoków przez przeszkody, który odbędzie się koło Grudziądza. Więcej informacji w wydarzeniu utworzonym na fb 🙂
Zapraszam zawodników jak i widzów 🙂


a można jakieś bardziej konkretne info? bo samo hasło na fb akurat mi nic nie mówi...
Gdzie dokładnie ten festyn?  😀 Chyba nie ma nigdzie podanej miejscowości albo ja nie widzę  👀
w golubiu na zamku o ile się nie myle

[quote author=Malina_M link=topic=722.msg1834544#msg1834544 date=1374681017]
Zapraszam na FESTYN JEŹDZIECKI z konkursami skoków przez przeszkody, który odbędzie się koło Grudziądza. Więcej informacji w wydarzeniu utworzonym na fb 🙂
Zapraszam zawodników jak i widzów 🙂


a można jakieś bardziej konkretne info? bo samo hasło na fb akurat mi nic nie mówi...

[/quote]


Festyn Jeździecki o którym pisze marthinka odbędzie się 14 września, w Białym Borze pod Grudziądzem, propozycje można obejrzeć w wydarzeniu na FB:
    https://www.facebook.com/events/171115619737151/?fref=ts

Osoby nieposiadające konta na fb, zainteresowane propozycjami zapraszam na pw. 🙂
Czy ktoś wie gdzie można kupić wysłodki buraczane??
Suche można kupić w sklepie rolniczym, ale opłaca się popytać u rolników sprowadzających je dla swoich zwierząt i handlujących nadwyżką. Ja kupuję od sąsiada i tej zimy kosztowały mnie 18-20 zł za worek (chyba 20 kg- wysłodki Tofi)
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Może to głupie pytanie ale nigdy nie brałam udziału w takich szkoleniach ... 😡 Czy tylko osoby ze swoim koniem biorą udział w ćwiczeniach z ziemi czy słuchacze też ale po prostu z koniem "wypożyczonym"?  👀

Słuchacz kojarzy mi się z osobą całkowicie bierną ale chciałabym się upewnić 😁
Zelmutek, u nas w stajni było takie szkolenie i wyglądało to tak że wpierw wszyscy słuchali wykładu, potem zarówno ci z końmi jak i słuchacze brali udział w symulacjach-ćwiczeniach bez koni i korzystali ze szkolenie tak samo jak ci którzy uczestniczyli z koniem, a potem biernie siedzieli tylko jak już była praca z końmi z ziemii i jazda. Ja byłam jako wolny słuchacz i musze powiedzieć że skorzystałam dużo, mimo iż własnego konia nie miałam na takim szkoleniu. Oczywiście że chciałabym z koniem no ale jest różnica w cenie co chyba nikogo nie dziwi bo konie tanie nie są. W każdym razie mnie się podobało i polecam.
dziękuję na informacje  :kwiatek:
w znajomej stajni też organizują takie szkolenia. Wiem, że osoby którym zależało, ale nie miały koni mogli skorzystać z koni prywatnych - oczywiście, jeżeli osobę znano i dogadała się z właścicielem. Warto podejść i popytać konkretnie o warunki udziału w szkoleniu. Ludzie pomagają sobie, może będzie ktoś życzliwy, kto udostępni konia
junona, dokładnie. U nas jest w ten weekend 🙂
Z chęcią udostępnimy konie stajenne  dla osób,  które będą chciały.  :-)
O jakim szkoleniu mowa? Bo admin usunął informacje🙁
To może pisz do użytkownika, które ogłoszenie umieścił? PW?
Witam,

chciałabym zacząć naukę jazdy konnej ale nie klepać pupą tylko ambitnie podejść do sprawy. Proszę o polecenie dobrych i wymagających trenerów. Interesuje mnie Toruń i okolice.
Jak ambitnie to polecam tę stajnię: https://www.facebook.com/pages/Konie-Sąsieczno/203001476418357?fref=ts  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się