Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Moon   #kulistyzajebisty
21 lipca 2013 19:57
zairka, foty prze-prze-obłędne! Chyba długo nikt nie pobije tej sesji ;-)
faith, no w końcu w siodle, co? 😉
milusia,  Długo się nie pokazywaliście i... omg, zbieram szczenę z podłogi! O.O Zwiastun wygląda jak milion dolców!
burza, no właśnie, ostatnio nawet myślałam, kogo dawno fot nie widziałam... ;-) Ale ogon Piorkowi natapirowałaś - na każdej focie nienaganny fryz byc musi!  😎
Lov, fajny Gadziu, a Baffinkowe foty już w ogóle pro :-)
Isabelle, zapomniałam o Żubrzyku! Teraz wygląda jak... muflonik! :P

Ja pospamowałam fotami w młodych koniach, więc tu wrzucę jedną fotkę i już mnie nie ma  🤣 - W każdym razie jeździło mi się dziś całkiem zacnie  😀 I dziecko chyba dziś zaczęło ciumkać llikita, jak przyszłam po południu, to pół facjaty miał w lepkiej jabłkowej paćce  🤣
Isabelle kulka jest świetna. Już widzę jak znowu na zimę zarośnie niczym mamut. Wpadaj częściej ze zdjęciami.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 lipca 2013 20:07
Isabelle Żubuś!  😍 😍
milusia rozpływam się przy każdych waszych zdjęciach! Cudowni jesteście! I widać że jesteście zgrani ze sobą! i to jest cudowne!
Lov gratuluje! Wypracujecie wszystko ładnie i narożniki i całą resztę 🙂 więcej!  💘
amnestria cudownie Was widzieć! Czekałam na to taaak długo!  😜 ale się cieszę!
Burza jest i Pani Burza z "Piorunami" ) 🙂  zacni jak zawsze 🙂
Zuzu o jejku, trzymam mocno kciuki!
Petit szał ciał!  🚫
ash musisz częściej się z Polą na zdjęcia umawiać! - cudo! A Pamir czarny obłęd  😜
darolga wielkie gratulacje dla Was!  😁

A my się wczasujemy dalej, poprawiamy to i owo. Jesteśmy na kolejnym etapie rozwoju. Koń zaczyna łapać, mi to idzie z większym trudem.
Na halce Fuertowski pracuje cudownie! na zewnątrz duużo gorzej, ciągnie, sztywnieje. ( a nie jeździmy na zewnątrz bo te okropne muchy gryzą)
Te weekend spędziliśmy w Strzegomiu na zawodach. Jechaliśmy L i P.
w pierwszy dzień wygraliśmy L i P z 63%, w drugi dziś jechało mi się okropnie! I na dodatek Trener utknął w korku na autostradzie i rozprężała mnie inna osoba. Fuerte miał wczoraj dzień na nie i w mam całe obolałe dłonie o tej jazdy. Bo ciągnął niesamowicie, nie odpuszczał nic a nic. Biegł.. a ja tylko kierowałam gdzie ma biec. ( mam właśnie zdjęcia z drugiego dnia..) + do tego w P6  zrobiłam idiotyczne 2 pomyłki, kontrgalop miał być do połowy długiej ściany,a ja zrobiłam do końca i zatrzymałam się w XS a nie w G... bu w z pomyłkami wyszło szalone 58% i 5miejsce. Ale po dwóch dniach dalej prowadziłam 1% 😀 -haha. Po południem wzięliśmy Fuerte w obroty, bo nie mogło mu przejść płazem takie zachowanie. Jego imię bardzo do niego pasuje bo faktycznie ma duużo siły. Przewalczyliśmy problem z  przepuszczalnością i tempem.

Dziś miałam zadanie wsiąść o 7 na 30-40min i doprowadzić do podobnego stanu co popołudniem wczoraj.- nawet wyszło.
Rozprężenie dzisiejsze najfajniejsze z 3dni. L-ka na 64 i P na 62% w tym wesołe dodanie w galopie z " ucieczką od kontaktu" przy hamowaniu. Ale pozytywnie 🙂
więc z 6przejazdów 5 razy wygraliśmy 🙂  i wróciliśmy z 2pucharami i siatkami z fioletowymi kantarkami, różowymi szczotkami i smaczkami, gumeczkami itp.  💘
A najlepsze jest to że zmieniłam w pierwszy dzień boks Fuerte bo robili aferę z innym ogierem który stał obok. I Pani znalazła nam wolny boks miedzy wałachami. Wczoraj wieczorem tak patrzę, "Dingi, przecież to klacz...? WTF?" No więc mam ciekawego ogiera... on nawet do niej nie rżał. nic. Ale i tak go kastrujemy na jesień,bo trzymanie go ogierem nie ma za dużo plusów.

taki treningowy"




dzikie dodanie ( ale na razie są "znikome" bo on strasznie się nakręca i nie mam kontroli za bardzo )



obita twarz


wybaczanie za styl mojego postu ale jestem nie wyspana i padnięta ale szczęśliwa 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lipca 2013 20:14
Juliadna a nie stał przypadkiem koło naszego Escudero? 😂
Burza teraz dopiero zobaczyłam jakie ładne zjawiska pogodowe wystapiły 😜
pitoszek, Isabelle, dziękuję. Aż tak różowo nie jest, ale na pewno jesteśmy w swoim typie 🙂

Moon, no a jak, bez tapira do fot? 😀

Zairka, ty się lepiej tłumacz czemu obca kobita ma zdjęcia z Twoim koniem a nie ty? 😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 lipca 2013 20:34
Zairka nie, miał za ścianą Luxora ( <3) a po dwa startował w N Escudero 🙂 No własnie, a Ty masz zdjęcia z Zajem?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lipca 2013 20:35
milusia, super Rudy wygląda! Szał!  No i dzięki! To jeszcze nie koniec 😀iabeł:
Juliadna moje wielkie gratulacje, 5 zwycięstw?! SUUUPER! 👍 Nie mogę się napatrzeć jak się ogarnęłaś jeździecko, na Lolku chyba było trudniej? Jak w ogóle, po takim czasie, wypada porównanie Fuerte i Latino? Ciekawa jestem bardzo Twoich odczuć i wrażeń :kwiatek:

Isabelle kocham cucyka 😍 😍 Drugie zdjęcie miażdży! Aż sobie chyba na tapetę wrzucę 😍 😍

Zairka WOW przez duże Ł 😁 Pierwsze zdjęcie do oprawienia i na ścianę! A Ty będziesz na jakichś zdjęciach 👀



A tak wyglądamy my 😡 😀 Kocham tego konia najbardziej na świecie 💘
Zdjęcia by Anaa, końskie szmaty by kujka 😁





darolga cudownie wyglądacie z Korabskim! Fajnie, że idziecie do przodu.
Zu  😅 brawo dla Księcia. Obyście już nigdy nie mieli pod górkę!
ash piękne foty i piękni Wy!
Zairka cudowne zdjęcia  😜
milusia Świetnie ze Zwiastunem wyglądacie. Rudy nieźle przypakował!
Isabelle Twoja kulka jest absolutnie najcudowniejszym koniem na forum  😍
Moon więceeeej!
juliadna woow, gratuluje wyników!
amnestria  😅 nareszcie Duszek!


A my z Derusem ostatnio podróżowaliśmy sobie o tak:

Strasznie cieszy mnie zmiana w psychice tego konia. Dostałam go jako "niezajeżdżalnego konia, który wszystkiego się boi". Jeszcze mega długa droga przed nami, ale zaczynam widzieć jakiekolwiek efekty naszej pracy.
Ostatnio puściłam Młodego w korytarz. Efekt był taki 😉
juliadna, gratuluję!
amnestria , Duszek wygląda świetnie 😍

Ja się pochwalę, że w sobote startowaliśmy w N8 i zdobyliśmy ze Szczerbatym ponad 62%  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lipca 2013 21:00
Dziewczyny prosze Was! po pierwsze Dewizka nie obca bo dla mnie jak siostra dla Zajka najlepsza ciocia, pod drugie czemu mam psuć sesje swoim tłuszczem 😉 Ja pozować nie chciałam 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 lipca 2013 21:06
Zairka psuć sesje? zwariowałaś!
Zairka przepiękne zdjęcia! Od jakiegoś czasu obserwuję dzieła (inaczej tego nie da się nazwać) Małgosi Kuriaty na jej blogu. Cuda! Zdjęcia jak obrazy 😍 😍

amnestria Ducho wygląda kwitnąco! Nieźle przypakował 😉 Cieszę się, że współpraca się układa!

milusia Zwiastun jest niesamowity, a Ty bardzo zdolna! Gratuluję! :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
21 lipca 2013 21:26
Moon, juliadna, dziękuję bardzo! :kwiatek: No i także gratuluję juliadna tego wyniku, pocisnęłaś zawody 😀 Mam jeszcze jakieś foty 😁





arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 lipca 2013 21:59
A ja tak szybko chciałam się pochwalić wygraną w N'ce w Łazienkach z wynikiem +/- 64%  💃

Gdyby nie moja głupota, to spokojnie byłoby jakoś pod 70%, ale dwa duże błędy i pomyłka w programie (wstyd mi niesamowicie, pierwsza pomyłka w moim życiu, a już trochę się nastartowałam) trochę obniżyły wynik. Nie mniej jestem niesamowicie dumna z konia, ponieważ był to nasz 4 wspólny start, jego 4 w tym sezonie, 3 po za domem i chyba 5 w całym jego życiu. Zachowywał się wzorowo, świetnie się prowadził, niesamowicie grzeczny na rundzie honorowej. Złoty koń!

Kilka fotek 🙂





Lov, Juliadna, Darolga gratulacje udanych startów!
Amnestria, ale fajnie wyglądacie! Piękne zdjęcia i ładne szmaty  😁
Zairka, ale cudowne zdjęcia! Nie mogę się napatrzeć!
juliadna uweialbiam Fuerciaka, chciałabym mieć takie ciasteczko  :kwiatek:
nadrabiam zaległości w Kąciku, weekend zawodów widzę 😀 i wysyp fot, super Was widzieć
zairka, przepiękna sesja  😍
juliadna, gratulacje zawodów 😀 a Fuerte wygląda jak milion dolców  😜  😜  😜
amnestria, opad szczeny  🤔zok:   wow wyglądacie extra  😍  😍
Ruda77, gratulacje, dawaj jakieś zdjęcia, na pewno masz
Lov, ależ on skoczny  😀  najważniejsze to mieć fun z tego co się robi
arivle, gratulacje, wyglądaliście wspaniale  😀
milusia, fajnie że jeździsz z Asią, a rudy wygląda super, daj znać jak tam Izwelta, nadal trzymam kciuki
Burza, Piorek  😍  😍  😍  z Waszych zdjęć bije taka pozytywna energia i radość  💘

nas dorwała pani fotograf jedynie z galopu rozprężeniowego, bo sama musiała się szykować na jazdę




do nas dziś przyjeżdża Johann Hinnemann.. znowu... będzie przez 2 dni  😍
Amnestria Duszek wygląda obłędnie!
Moon, słodziak 😀
Isabelle śmieszna kulka! Świetny kucuś 😀
Lov, brawo, piękne zdjęcia!
amnestria, świetnie wyglądacie, powodzenia w dalszej pracy!
Mąka, no no, zdjęcie ze skoku klasowe!
arivle, gratki!
Fantazja, zazdroszczę możliwości podglądania sław!

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lipca 2013 18:45
Juliadna speszjal for Ju :kwiatek:


Zu, nie ma czego, zazwyczaj to jest obraz nędzy i rozpaczy 😁 Chociaż za Chiny z tego nie zrezygnuję 😉 Dziękuję za kciuki :kwiatek:
Zairka, o rany, jest szał! Super wyszła Wam sesja 😍
Zuzu., ojej, co się stało? Nieciekawie 🤔
faith, na zdjęciach nie wygląda to wcale źle 😉
milusia, super się czyta takie posty 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze dłuuuugo będziecie mogli się rozwijać i przede wszystkim mieć z tego przyjemność!
Burza, o, dawno Piorka tu nie było! Ale za każdym razem wyglądacie coraz lepiej 🙂
Lov, no to gratulacje! Czasem warto się cofnąć, żeby móc wrócić z powrotem w lepszej odsłonie 🙂
Isabelle, kucynek jest po prostu obłędny! Puchata kuleczka 🙂
juliadna, gratulacje! 5/6 wygranych to super wynik! 😅
amnestria, no w końcu Duszko! Wyglądacie super, naprawdę 🙂 Musisz częściej wrzucać Wasze foty!
Ruda77, gratulacje!

My po Kobylarnii. W sobotę jechałyśmy 2xLL i jechało mi się genialnie, nawet myślałam w tym parkurze, co rzadko się u mnie zdarza 😁 W niedzielę jeździło mi się gorzej na rozprężalni, chyba obie byłyśmy jakieś rozkojarzone, na parkurze szła lepiej, ale mną dziwacznie miotało, strzemiona pogubiłam i pół parkuru bez nich jechałam 🙄 Udało nam się przejechać na zero, ale po sobotnich startach myślałam, że pójdzie nam lepiej. Pojechałyśmy też L, przed którą ja byłam już zestrachana (te wielkie oksery! 🤦 ), ale jechało mi się lepiej niż LL. Niestety rozminęłyśmy się na płotkach - nie zdążyłam wrócić po okserze i pocisnąć trochę do płotków, Siwa luknęła i prrr. Pojechałyśmy drugi raz i płotek udało się przejechać, za to na przedostatniej przeszkodzie byłam zbyt pewna, nie przypilnowałam no i koń w lewo, ja w prawo 😵 Z konia jestem zadowolona, skakała super, do każdej przeszkody mi praktycznie pasowało, tylko głupia nie myślałam no i wyszło jak wyszło, niestety.
Wrzucę kilka stopklatek z filmiku, Siwa w wersji mały samolocik (wybaczcie za ostrość, a raczej jej brak):




Lov   all my life is changin' every day.
22 lipca 2013 20:30
wymodelowana, anai, dzięki :kwiatek:

Fantazja, dzięki, teraz byle do przodu z tą samą przyjemnością 😀 A Ty jak długo w ogóle planujesz w ITalii zosta ć? Fajny klimat tam macie 😉

amnestria, a u was dość grząsko chyba? Fajnie Duszyna wygląda, nabiera ciałka 😉
Zairka- sesja boska, ostatnie zdjęcie najbardziej mi się podoba, jest boskie! Choć każde jest cudne, Gosia jak zawsze stanęła na wysokości zadania 🙂

Juliadna - gratulacje  😅

Isabelle - Twój kucyk jest przeprzeboski, ale to już pewnie milion razy mówiłam  😉

milusia - super się na was patrzy, kciuki za dalsze wasze rozwoje 🙂

Darolga - brawa dla Ciebie i Korabskiego  😅

Zuzu - ojj 🙁 trzymaj się

Burza - no w końcu jakieś nowe zdjęcia z Piorkiem, jak zawsze szał!
To i ja coś dodam  😀 Na Karinie I mojej Kamejce
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczne zdjecie
dziewczyny ale macie szałowe zdjęcia z tych zawodów😉 może i ja się doczekam kiedyś tak pięknych.
a ja wstawię zdjęcie mojego  księciunia który stara się jak może😉 


lenka1z, piękny księciunio! A co u Rudej?
a bardzo fajnie dostałam dziś zdjęcia od nowej właścicielki 😉 miały cudną sesje w słonku. Fajnie ruda trafiła i będzie miała tam naprawdę dobrze. No i słyszałam że już się całkiem dogadują z rudym zwierzem 😉
juliadna piękny Fuerciak  💘

amnestria ale on słodki  😎 nieduży jest prawda ?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lipca 2013 10:59
milusia szczękę zbieram z podłogi. Zwiastun jest boski!
juliadna, super Fuerciak. Bardzo w moim typie.
Zairka, ach bajkowa sesja. CUDO!
arivle, gratuluję przejazdu. Super się prezentujecie.
Darolga mój ulubieniec 🙂 Bardzo się cieszę, że wróciliście do zdrowia!
Amnestria, piękny Duch! Pokazuj częściej!
Mąka, Ruda77, ashtray, arivle, Fantazja, Libella, anai, wymodelowana, ash :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
szalenie mi miło, bardzo Wam dziękuję 🙂
tym bardziej, że wiem, że znacie naszą historię :kwiatek: sama się nie mogę napatrzeć na niego 😜

Lov, dziękuję - i pamiętaj, cały czas Was gonię 😁
a co do podłoża, no niestety, tego dnia było fatalne. Generalnie muszę przyznać, że jest zadbane równe, dość przyzwoite. Ale w upały wymaga szczególnego traktowania i podlewania. Inaczej robi się plaża 😵 (następnego dnia już podlano i było ok) Ale ja już więc wyleczyłam z przesadnego cackania się z koniczkiem. Nie wykonuje Bóg wie jakiej pracy, żeby nie mógł pochodzić na czymś nieco gorszym. Oczywiście nie ciurałam go i galopy były symboliczne, bo widziałam, że mu ciężko i się "ciągnie szyją" 😉

Tulipan mały 😡 znowu ma schizę, że jestem na niego za duża. Na oko ma 162-163 cm, tutaj przez podłoże grząskawe wygląda na jeszcze mniejszego, bo całe kopyto ma zakopane. Ale chyba się niezbyt dobraliśmy 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się