Końskie fryzury, przerywanie czy podcinanie ?

Nie wiem czy u nas ktoś widział, ale można dostać "diamentowe" gumki do koreczków 😉
http://www.dressagedeluxe.co.uk/Shop.asp?viewmode=vp&pid=2046&ppid=2022
Ja widziałam na stoisku przy zawodach. Tylko cena ponad 100 mnie zniechęciła.
Ale odpustowe 😁
Można je u nas dostać ( np. http://zogala.com/sklep/gumki-do-grzywy-brylancikami-hkm-p-7529.html ) ale cena.. 27zł za 5 sztuk  😁
macie jakiś sprawdzony, niezbyt drogi spray nabłyszczający?
hanexx, Lustrat z Decathlonu 🙂
Hmmm, 72zł za spray do grzywy to trochę dużo... Ja polecam leoveta, jest tańszy od tamtego, co podlinkowałaś, tylko nie wiem dokładnie który to jest ''model''. Dzisiaj wieczorem będę w stajni, to sprawdzę i napiszę  😉.
Tylko Leovet ma opakowania 500 oraz 750ml a Foxfire 1l
tego pierwszego nie mialam, ten drudi-showsheen mialam i wg mnie nadaje sie tylko jako sprey nablyszczajacy, bo w przypadku grzywy mojej kobyly do rozczesywania sie nie nadawal, i o ile pamietam(ale nie jestem pewna) kleil sie;/ u mnie sprawdza sie spey do grzywy black horse😉 natomiast sprey z hipoveta też sie bardzo klei i jak dla mnie odpada;p
Z tego co widzę to Foxfire można dostać dużo taniej 😉
Gniadata   my own true love
27 lipca 2013 11:49
A ja również polecam Black Horse'a - bardzo fajnie się u mnie sprawdził, dobrze odżywił włosy i lekko nabłyszczył, rozczesywanie łatwiejsze bez porównania 🙂
Cobrinha, faktycznie, nie zauważyłam.  😡
Ja używam FM Italia horse-sheene, jest niezły cenowo, pomaga przy rozczesaniu, nabłyszcza i pięknie pachnie. Fajnie też nawilża, pomaga na tarcie ogona wywołane przesuszeniem.
hanexx  ja w poprzedniej pracy używałam foxa i byłam bardzo zadowolona 🙂 Wydajny i tani.
ja używałam Absorbine i ten nabłyszczacz był bardzo fajny jednak chciałabym spróbować czegoś tańszego i równie dobrego 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
27 lipca 2013 13:35
Ja też się dopisuję do fanów Black Horse. Oprócz tego niezmiennie polecam FoxFire, wcale drogi nie jest, zwłaszcza w porównaniu do Absorbiny za prawie stówkę.
Foxfire daje radę, ale za niższą cenę można kupić litrowy FM Italia, który moim zdaniem działa lepiej. To, jak się po tym rozczesuje grzywę i ogon - bajka! I nabłyszcza też bardzo dobrze - w każdym razie włosy wyglądają po nim na odżywione i są miękkie w dotyku. I nawet jak się rozczesuje grzywę kilka dni później, to też się tak nie plącze.
sumire, ceny mają podobne, ale jednak jak widzę Foxfire jest ciut tańszy.
sumire, ceny mają podobne, ale jednak jak widzę Foxfire jest ciut tańszy.

Foxfire 72 zł/litr, FM 59 zł/l - aby na pewno FF tańszy? 😉 Przynajmniej jak patrzę w Pasi-koniku...
Fox Fire w Grene kosztuje  55 zł za 1l  🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 sierpnia 2013 09:51
Potrzebuje pomocy. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej instrukcji (takiej dla ułomnych) jak dokładnie zrobić szyte koreczki te na youtube, które dorwałam za szybko pokazują jak to zrobić 🙁. A mam 2 miesiące żeby opanować ich robienie do perfekcji (trzeba zapleść konie na ślub przyjaciółki).
Tu chyba jest wolno i dokładnie pokazane:
Julie, Biczowej chodziło chyba o takie szyte, jak w tym poście:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,118.msg978341.html#msg978341
Tu jest niezła instrukcja (dalej w filmiku jest pokazane na przybliżeniu, jak ona to robi):

I tu:

Parę postów niżej niż ten ze zdjęciem Koniczka też pisała, jak sama robi.
To łatwiejsze od normalnych koreczkow 🙂 i szybsze moim zdaniem.
Też uważam że szybsze. Ja robię całkiem inaczej, niż na filmiku, mogę we wtorek sama nagrać jakiś filmik, w jaki sposób ja zaplatam, po polskiemu 😁
A ja oglądam i zazdroszczę , bo sama nie mogę się pobawić ... U nas jest irokez  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 sierpnia 2013 20:11
Dokładnie o szyte mi chodzi, prezentują się zdecydowanie lepiej a zwykłe robić umiem 🙂
Ja w stajni mam dwa gagadki które mają tak fatalną grzywę że nie potrafię z nią sobie poradzić.próbowałam te szyte i jakoś mi nie wychodzi 😵 Może jak ktoś łopatologicznie mi wytłumaczy to dam radę 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się