Romiarki kantarków :)

😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
wątek zamknięty
😵
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
24 lipca 2013 15:38
czy tytulowe romiarki maja cos wspolnego z Romami?

ja to sie nie bede chwalic, ale moja psiaciolka to ma szetlanda i drugiego takiego duzego siwego perszerona i ona tez uzywa fulkow, bo poniak albo cobek to na siwego nie wchodzil
wiec ubiera fulki na szetlanda, tylko mu dwa razy pod szyja obwija i gra

z oglowiem tez tak probowala ale niestety kolka wedzidlowe mu na uszy zachodzily
wątek zamknięty
Spróbuj spytać w wąteczku o kantarkach. Tylko pamiętaj, że kantarek zakłada się na łepek, więc wysokość w kłebiku niewiele ma do rzeczy.

ushia - na szetlandzika może zakładać jako szorki.
wątek zamknięty
polecam zdecydowanie extra fullek, na więcej koników się przyda  🏇
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
24 lipca 2013 15:41
są różne rozmiarki kantarków na różniótkie łepeczki konisiów! wszystkie są śliczniusie!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lipca 2013 15:47
Mój koniczek jest czarniutki jak smoła, ma 105 cm w kłębuszku i nosi kantarek x fullek. Ma trochę za wielki łepeczek ale i tak go koffffaaam!

jezuuuusie trzymajcie mnie bo padnę 🤔wirek:
wątek zamknięty
Werka25.09 napisz jeszcze czy masz piesia i jak tak to jaka jest jego wielkość bo ja np. często używam kantarka fulusia jako szeleczków dla psiusia.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Werka25.09 napisz jeszcze czy masz piesia i jak tak to jaka jest jego wielkość bo ja np. często używam kantarka fulusia jako szeleczków dla psiusia.  😀iabeł:

źle ze mną, na początku przeczytałam... coś zgoła innego, niż napisałaś... 🤬 😂
wątek zamknięty
A ja nie mam dla swojego konisia kantareczka.
Bo jak mrugnę lewym oczkiem to do mnie przybiega.
A jak mrugnę prawym oczkiem to bierze szczoteczkę w paszczydełko i się sam szczotkuje.

Mi kantareczek jest zbędniutki

Boże niech te wakacje się już skończą :P
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
24 lipca 2013 15:59
ej ale wiecie, ja nie wiem, czy jednak te fullki i x fullki to takie fajne sa, bo inaczej to one sa 3 albo 4 - to znaczy ze trzeciej albo czwartej kategorii?
to ja mojemu konisiowi kupie taki 1 -  nie jakies badziewie jak Wy!
wątek zamknięty
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
24 lipca 2013 16:11
Kofffam Was za te wpisiki, buziolek mi się cieszy aż mi brzuszek skacze
Zaraz puszczę pawia  😉 , ale jeszcze jak tak rozmawiają małe dziewczynki to to zniosę ale jak dorosłe baby to się robi źle, polecam wpisy pod profilem E Chodakowskiej bleeeee.
Kantareczek musi być róshowy a jaki rozmiar to nie istotne  😉
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
24 lipca 2013 16:18
Werka25.09 - a wiesz ze calkowita edycjunie poscika to grozi ostrzezonko jak nie banik?
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2013 18:11
Moim skromniusim zdankiem kantarki to dla konisiów niedobrusie przedmiociki. Robią im ranki na pyszczkach i nie są dla nich naturalniusie. Wypuść swojego konisia na łączkę bez ogrodzonka, oczywiście bez kantarka, wtedy będzie wolniusi i szczęśliwiusi.
Buziaczki i pozdrowionka!
wątek zamknięty
I idź tu człowieku do stajni a tu... TFU
i idź tu ludziku do stajniusi a na revoltusi wakacjunie w pełni  🤣 🤣 🤣 🤣 (w pełniusi?)
wątek zamknięty
_Gaga, aleś mi poprawiła humor(ek) tym wpisem... heheh  😂
wątek zamknięty
Cobrinha, jakim "wpisem", wpisikiem! 🤬
wątek zamknięty
Wpisiątkiem!  😂
wątek zamknięty
Wpisiątkiem i nie _Gaga tylko Gaguniusia
wątek zamknięty
_Gaga, nie ma się co dziwić, każdemu potrzebny urlopik, wakacjusie i wypoczynuś  😁
wątek zamknięty
straszniunio was przepraszam durniunie czubeczki, ale zamykam ten sliczniuni watunio.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.