... ślub :) ...

ash   Sukces jest koloru blond....
25 lipca 2013 15:30
Dzionka, nie przesadzaj! Nie wierze!!!!! Pokazuj!
Nie przesadzam i nie pokażę 😀 Chyba że dostanę w poniedziałek wszystkie i jakieś się nada 🙂

Edit: dostałam prezentację, gdzie jako-tako to wygląda (edit, jednak fotę wrzucę). Trochę seksu przed 22 😉



Enjoy, a ja już nie dramatyzuję, trudno się mówi. Jeszcze sesja z Dzioneczkiem może uratować sprawę 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lipca 2013 16:47
Dzionka, przesadzasz :P Na ślubie chyba też nie byłaś zbyt mocno pomalowana, więc wg. mnie nie rzuca się w oczy, że sama się słabo pomalowałaś! Wyglądasz pięknie 😀  Fakt, ta gumka trochę psuje efekt, ALE zdjęcie, na którym całujecie się pod ogrodzeniem całkowicie mnie urzekło 😍
Scottie, dzięki, potrzebowałam otuchy :kwiatek: Jakoś tak się sobie spodobałam na tych ślubnych fotach, że rzeczywistość wiejąca z tych plenerowych mnie nieco zdołowała 🙂 Pod płotem fajne, fakt!
Dzią na tej fotce wyglądasz super naturalnie i równie pięknie co na "zrobionych" ze ślubu! Gdzie można zobaczyć te pozostałe, o których Scottie pisze bo na fejsie nic nie widzę  👀
Enjoy, a ja już nie dramatyzuję, trudno się mówi. Jeszcze sesja z Dzioneczkiem może uratować sprawę 🙂


chyba nie masz wątpliwości 😉 😎 ?
Dzionka myślę, że niepotrzebnie panikujesz.
Zdjęcia są przepiękne. Wyglądałaś tak samo zjawiskowo w dniu ślubu jak w plenerze. Nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że na tym łonie natury wyglądasz naturalnie i pięknie. Tylko pozazdrościć nietuzinkowej urody i przepięknych ujęć! 🤬
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2013 18:25
Dzionka, dawaj więcej!
Dzioooonka, ale nie usuwaj bo nie widzialam! 😕
Łe, ja też tylko to jedno widzę 🙁
Piekne! Dawaj więcej.
Dziewczyny, wrzuciłam tylko na chwilę link do prezentacji, ale skasowałam bo jednak mi się nie podobała na tyle żeby pokazywać 😀
Jeszcze jedno, z moją chamską gumą na pierwszym planie 😉 Dostanę w poniedziałek płytę z 200 fotkami, wrzucę jeszcze parę jak chcecie!


A, żeby nie było:

Wszystkie zdjęcia by Andrzej Mirek, www.photoactions.pl
Dzią a w zasadzie czemu nie byłaś u fryzjera przed plenerem? Wydawało mi się w zasadzie, że to taki standard 🙂 ?
Idrilla, nie byłam, bo sesja byłą o 9 rano w Sandomierzu, w niedzielę 🙂 Zresztą miało być na luzie, a wyszło po prostu brzydko 😀 Nawet nie mogę powiedzieć, że mam nauczkę, bo powtórki nie będzie, tak więc ło - wyglądam jak wyglądam  i trudno 🙂
Dzionka, pomyśl inaczej, za 30 lat te zdjęcia będziesz uwielbiać i podziwiać skórę, która bez tony fluidu nie ma zmarszczek 😉
Hola hola nie rozpędzaj się tak w tym samolinczu 😉 Wyszło po prostu naturalnie i nadal ze zdjęć bije ogromne uczucie i wzajemna radość a chyba to jest najważniejsze w tych chwilach! Widziałam już sesje, na których pary wyglądały jak modele i co z tego....jak byli po prostu sztuczni i drętwi.  Wy jesteście nadal tak samo piękni w tym razem totalnej naturalności i młodości. A to zdjęcie, przy murze naprawdę urzeka Twoją dziewczęcością i jakaś tam gumka na włosach tego nie jest w stanie zepsuć. To tak z moich odczuć a przyznam, że znakomita większość zdjęć plenerowych nie podoba mi się właśnie przez ociekające z nich wyreżyserowanie.


edit tak mi się przypomniało, że moja siostra na plenerze miała cudną fryzurę ale fotograf nie zwrócił uwagi, że  krótkie pasmo włosów z grzywki wypadło z upięcia na czoło i demonstracyjnie sterczało na wszystkich zdjęciach (na dodatek włosy czarne więc no było to widać) także nawet z fryzurą różnie to potrafi wyjść
bera7, haha, no fakt, tak pewnie będzie 🙂

Idrilla, dzięki, bardzo miło mi to czytać 🙂 Fajna była atmosfera na tym plenerze, fotograf nie kazał nam pozować ani nic z tych rzeczy, jakoś różne "chwile" same powychodziły ku memu zdziwieniu 🙂
dzionka no co ty wyglądasz pięknie 🙂 naprawdę 🙂


a ja znalazłam swoją suknie idealną: 😀

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Jola-Moda,Amber-Helen,2013,item,15536.html

albo tą

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Jola-Moda,Blanca,Szafirowa,item,5866.html  co sądzicie?  😁 😁

ale tak na poważnie 🙂  orientujecie się kiedy są wyprzedaże w salonach? pod koniec roku czy jakoś teraz?
daaaawno mnie tu nie było.


Te wierszyki nie do końca mi się podobają, ale z drugiej strony czy to wypada tak normalnie (dosadnie?) o tym napisać?

niektóre wierszyki z tej strony moim zdaniem są zbyt dosadne. Jednakże znajda się tez takie lepsze, np.:
"Aby ulżyć Wam udrękę
co za paczkę dać w prezencie
Młoda Para podpowiada,
i zarazem pięknie prosi, zamiast kwiatów i prezentów,
by w kopertę włożyć grosik,
tyle, ile każdy może,
za co z góry
Szczęść Wam Boże!!"
Moi znajomi wykorzystali dokładnie ten i jak go przeczytałam, to nie poczułam się urażona czy coś takiego  😉
Martix także podała bardzo fajny wierszyk  🙂

natip: baaardzo podobają mi się Twoje buty  😍

deborah: po Twoich zdj. ślubnych widzę, że mamy wspólnych znajomych  😉 Mam na myśli kawalerzystów.
aa i tez bym nie ubrała białych rajstop, tylko cieliste 🙂

Szafirowa: co do Twojego malca - a jakaś bliska Ci ciotka albo inna osoba, która przypilnowałaby malucha w czasie uroczystości i przez kilka godzin wesela, a później położyła go spać.
Dzionka mi się podoba. Nie trzeba mieć tony makijażu i fryzury jak spod igły aby było fajnie.
Ja mam zupełnie inaczej...moje fotki z pleneru bardziej mi się podobają niż ze ślubu - choć i tamte są niezłe.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 lipca 2013 19:00
Catanzaro, problem w tym ze cale rodziny beda sie bawic jako goscie na weselu, wiec nie moge nikogo 'uszczeslwic' dzieckiem i kazac sie zmyc przed 20, wiec jestem w kropce. cale szczescie z wesela do nas do domu  jest tylko 6km, wiec w razie czego nie trzeba z dzieckiem daleko jechac.
Szafirowa a może jakieś dyżury na miejscu wesela będą. Podejrzewam że zawsze ktoś będzie chętny żeby z nim posiedzieć przynajmniej przez te pół godz czy godz.
Kurde, laski. Co na facebooka wejdę to widzę kolejną szczęśliwą Pannę Młodą w pięknej sukni. Na prawdę, co tydzień, dwa widzę nowe zdjęcia. Pierwszym wątkiem na który wchodzę na rv jest właśnie ten. Ciekawe kiedy ja się doczekam... 🙄 A propo dziecka. U kuzynki mojego TŻ, wózeczek z dziecinką był w honorowym miejscu przy stole młodych i rodziców, przy czym zawsze ktoś tam był i rzucił okiem, jak mała. Po ostatnim, wieczornym karmieniu spała jak kamień, nawet orkiestra jej nie obudziła, a młodzi i tak się swoje wybawili 🙂
Dzionka, przesadzasz! Wyglądałaś pięknie, naturalnie, kobieco i delikatnie!! Nic dodać , nic ująć!
Ja poszłam do fryzjera przed sesją i żałuję bo fryzura mi sie rozjechała na 4 strony świata i tylko szkoda kasy. Dobrze zrobiłaś!!!!! 🙂

A my już za chwileczkę 1 rok. ale to zleciało :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 lipca 2013 13:45
Szafirowa, może jakaś znajoma, której nie zaprosiłaś jest przedszkolanką, albo lubi dzieci mogłaby przyjść i się zająć dzieckiem w jakimś pokoju jeśli macie, albo nawet na sali. Żebyś nie musiała się zastanawiać czy wszystko ok.
Kolejne fotki ze ślubu znajomych na moim fejsie i znowu te smutne miny, bez radości i uczucia w spojrzeniach...ba nawet nie patrzą na siebie tylko w innych kierunkach i może na jednym zdjęciu jest uśmiech. Zadziwia mnie to 😉

Szafirowa serio pomyśl o niani czy kimkolwiek bo wesele to jednak zabawa, na której nie powinnaś się martwić o cokolwiek!
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2013 18:19
Szfirowa, ale czemu w ogóle się nad tym zastanawiacie? Trzeba wynająć niańkę i już.
Idrylla uwierz ze czasem stres i nerwy (rowniez na siebie) przed slubem tak sie kumuluja ze nie wychodzi to tak pieknie i milosnie jakby sie chcialo czy oczekiwalo - po prostu, jestesmy tylko ludzmi 🙂 I to wcale nie znaczy ze ktos sie nie kocha i ze ich milosc nie jest bajkowa 😉

Dzionka, ale piekne masz fotki!! Wrzucaj wiecej, albo podlinkuj jakis album!! 🙂 I faktycznie lipa, ze juz po Dzionkoslubie - nikt Cie juz chyba nie przebije 😀
Ja wiem ale po prostu trochę to komicznie wygląda, tyle przygotowań, zastaw się a postaw się, wszystko przygotowane na ostatni guzik jak spektakl w teatrze tylko aktorzy jakby się nie bawią tak pięknie jak wszystko dookoła wygląda 😉 No i mimo wszystko mam wrażenie, że jednak to się szczególnie odbija na tych parach gdzie wszystko zależy od rodziny, która sponsoruje impreze i chce żeby było po jej myśli a nie tak jak by to sobie młodzi sami zaplanowali i wymarzyli 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2013 20:57
Dlatego trzeba się wgapiać w Dzionkowe zdjęcia - tam wszyscy szczęśliwi. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2013 21:43
Nie każdy się też dobrze czuje przed aparatem. Ja wiem, że moja sesja ślubna będzie koszmarna.

A Dziąka nie jest w Chinach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się