Poszukiwany/poszukiwana

Ale jesteś pewna, że nie ma go już w Bargłówce?
W zeszłym roku podobny hucułek biegł w Hubertusie": https://www.facebook.com/photo.php?fbid=201372753344996&set=a.135912926557646.31665.100004168173781&type=1&theater

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
14 lipca 2013 20:55
Nie wiem, nie widzialam go nigdzie na zdjeciach na stronie wiec padla moja obawa ze konik juz jest gdzies indziej 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
14 lipca 2013 22:22
szamanko, najlepiej zadzwoń do Pana Marka i spytaj, na pewno odpowie Ci na nurtujące Cie pytania, swoją drogą - bardzo sympatyczny człowiek, nie gryzie 😉 🙂
Szukam informacji i zdjęć ogiera Wery Good
http://ogloszenia.voltahorse.pl/horse_8967.html

Czy ktoś wie gdzie ten ogier obecnie stoi? Chciałabym sie doinformować na jego temat.
Czy ktoś ma po nim konie/źrebaki?


Hej 🙂

Wery stoi za Złotowem. z tego co wiem, genialny koń ze złotym sercem. w mojej stajni stoi wałaszek po werym, złoty chłopak 🙂
Wiem, że jest tu parę osób z Podkarpacia, zwłaszcza interesują mnie okolice Jarosławia. Lata temu spotkałam tam ogiera o imieniu Miecz, stał wtedy w Radawie, miałam nawet okazję jeździć na jego potomku. Dawno nie byłam w tych okolicach i ciekawa jestem, czy wciąż tam stoi?
Szukam informacji o dwóch wałachach ze Stajni Anka koło Słupska, obydwa gniade. Essen oraz Blask. Z tego co wiem Essen padł, jednak nie pogardziłabym bardziej szczegółowymi informacjami. O drugim cisza na stronie stajni na fb - dlatego chciałabym się dowiedzieć co się z nim dzieje. 
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lipca 2013 23:54
Infantil Blaska kupiła dziewczyna z okolicy. Ma się dobrze.
oo, super! dzięki wielkie  :kwiatek:
[quote author=Być. link=topic=472.msg1798886#msg1798886 date=1370849222]
[quote author=Być. link=topic=472.msg1780258#msg1780258 date=1369056946]
Szukam gniadej klaczy, kłusak francuski. Kristal/Cristal (niestety nie pamiętam poprawnej pisowni). Klacz miała imię dwuczłonowe, jednakże drugi człon był na tyle skomplikowany, że go nie pamiętam. Posiadała paszport. Jest we francuskiej bazie danych tych koni.
Najprawdopodobniej ma 11/12 lat (mogę się o rok pomylić). Stała kilka lat temu pod Poznaniem. Jestem ciekawa jak się miewa i gdzie obecnie można ją znaleźć.

Zdjęcia klaczy jakie udało mi się znaleźć:
klik
klik

[/quote]
http://www.bazakoni.pl/horse_135688.html

Ponawiam.
[/quote]
Ponawiam.
[quote author=czilloutkaczacza link=topic=472.msg1722806#msg1722806 date=1363873290]
Poszukuję wszelkich informacji na temat stadniny Chevalier z Wierzbna tak po roku 2000. Szczególnie poszukuję informacji na temat klaczy Fidia ( Sztorm-Fiesta/Sotis), Toska ( Hestor-Tabaka/Talizman), Fama ( Lampart-Faseta/Saturn) i ich potomstwa.


Podbijam. Może jednak znajdzie się ktoś, kto coś o nich coś wie, albo o samej stadninie, co tam się teraz dzieje.  🙇 🙇

Poszukuję również informacji o klaczy Stokrotka ( Wellington-Inwazja). Sprzedana chyba w 2008 r.  razem z córką Strzałką i dwoma wałachami Szafran ( chyba po Wellington, od Inwazji) i Harum, z okolic Siedlec ( woj. mazowieckie ) gdzieś w okolice Kołbieli, Mińska Mazowieckiego. Stokrotka gniada, w momencie sprzedaży miała narośl na oku. Harum kary w siwiźnie, miał problem z tylnymi nogami. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje o tych koniach  :kwiatek:
[/quote]


Ponawiam
Poszukuję informacji o klaczy:
Imię konia: Caserta
Ojciec: Cassini I
Matka: Wienna III
Data urodzenia: 1996
Rasa: holsztyńska
Maść: siwa
Płeć: Klacz
Pochodzenie: Niemcy
Bardzo mi na tym zależy bo to koń na którym wszystkiego się nauczyłam 🙂
Proszę o wszelkie informacje 🙂
🏇 Ponownie poszukuję informacji o klaczy LIRA  🏇
- urodzona w 1987 (chyba w kwietniu)
- matka:Febra ojciec:Liryk
- na stronie PZHK ma numer wpisu do księgi 351 G Mz link
- wielkopolanka
- wzrost ok.160cm
- kasztanka z gwiazdką (przesunięta w prawo od linii środkowej, w kształcie nerki)
- miała córkę, gniadą Dorożkę

W 2000 lub 2001 roku sprzedana z okolic Warszawy (Stojadła koło Mińska Maz.) w okolicę Łomży.
Później widziana ze swoją córką, ok.4 lata temu w stajni Michałów-Grabina. Niestety kiedy tam zadzwoniłam, pani stwierdziła, że takiego konia, ani nawet podobnego, u nich nigdy nie było 😤 Dorożka u nich stała krótko, ale nie mają kontaktów do swoich pensjonariuszy  🤔

Podobno widziana była również na Bródnie. Być może ktoś tam stał i ją kojarzy  👀

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje ❗  :kwiatek:
Być może ktoś wie, czy można uzyskać jakieś informacje z PZHK?

Zdjęcia Liry:

Ostatnie zdjęcie jest z okolic Łomży.


W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,10 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.
Gniadata   my own true love
24 lipca 2013 07:00
Chociaż wielkich nadziei nie mam to...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, jakiekolwiek info na wagę złota.
NEKSJA.
klacz, gniadosrokata
wielkopolska
ojciec Neptun, ze strony matki NN
urodzona w maju 1996
wzrost ok. 155 cm
charakterystyczną cechą może być to, że utyka na prawy/lewy (juz nie pamiętam dokładnie  :icon_redface🙂 przód (reumatyzm)

Sprzedana na jesieni do handlarza o którym wiem tylko, że ma na imię Łukasz. Prawdopodobnie poszła do bryczki ( :marze🙂 ale nie mam pewności.

Zdjęcia:











Bardzo bardzo bardzo proszę, jeżeli ktoś wie cokolwiek o tym gdzie mogła trafić, dajcie znać! Będę ogromnie ogromnie ogromnie wdzięczna!  :kwiatek:
Gniadata, przecież ona od handlarza poszła niedaleko do gospodarstwa na matkę. I podobbo ma tam sobie bardzo.fajne życie 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
24 lipca 2013 08:53
50% NN na matkę. Brawa dla pomysłowości nowego właściciela. 😵
NatHuragana   serce skoczka <3
25 lipca 2013 07:19
Poszukuję informacji o Wałachu Boston po Falkon, matka NN.
Ma teraz 3lata. Podobno poszedł do stajni korona w Warszawie.
Poszukuję informacji o wałachu TWISTER

matka : Tamiza po Texas xx
ojciec : w paszporcie nn / Akropol młp
urodzony ok.2003 r

Początkowo sprzedany do Nowego Targu następnie przez posrednika prawdopodobnie w okolice Warszawy. Zdjęcia sa z wieku 4 lat - od tamtej pory pewnie mocno wysiwial.
Proszę o wszelkie info na temat tego konia lub kontakt z obecnym właścicielem - chce wiedzieć czy ma się dobrze
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2013 16:21
[quote author=Facella link=topic=472.msg1483863#msg1483863 date=1344179555]
szukam kontaktu z osobami, które w przeszłości miały styczność z klaczami Światła i Działka lub znają ich historię. obie zostały wyhodowane w Jaroszówce.

Ponawiam! Najbardziej zależy mi na informacjach o Światłej (xx, m. Śmigła, o. Sorbie Tower; gniada, lekko wpadająca w wiśniowy z maleńką chrapką, bez odmian na nogach, wyhodowana w Jaroszówce, być może startowała na Służewcu, ale nie jestem pewna. Przez pewien czas po ewentualnych torach stała w Jaroszówce, sprzedana do Niemstowa pod Lubinem i stoi tam do dziś), jeśli ktokolwiek ją spotkał, proszę o kontakt.
[/quote]
Ponawiam...
Mogła być zaźrebiona w Jaroszówce i dać tam źrebaka, chociaż nie mam potwierdzenia takiej informacji. Źrebię, o ile takie było, mogło nie przeżyć, ale jeśli mu się udało i gdzieś żyje, byłabym wdzięczna za informacje również i o nim.
Znalazłam zdjęcie Hrabiny, o której poszukuje informacji. Było na jakimś starym fotoblogu, kiedy ona stała w sokolniku.
P.S nie wiem czy się wstawi to zdjęcie, bo robie to pierwszy raz
Arcon   dążąc do celu.
30 lipca 2013 22:49
Poszukuję klaczy Werwa sp matka Wonderful han. Urodzona bodajże w 2005. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie klacz teraz stoi.
Zdjęcia:






Ponawiam. Straciłam kontakt z osobą, która jako ostatnia miała ze mną kontakt i coś o niej wiedziała i nie wiem czy dalej stoi tam gdzie wcześniej czy została sprzedana...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 lipca 2013 21:45
Uwaga poszukuję klaczy

kl. Indrzoyana http://www.bazakoni.pl/horse_66160.html
edit: jeździła na niej Wanessa Jakubowska z ŁKJ'tu
Nr PZJ:K013455

    rasa sp, maść gn.sr.
    ojciec: Patryk m/Campetot xo
    matka: Iga brak/Gniewko wlkp


oraz jej matki
kl. Iga http://www.bazakoni.pl/horse_68460.html

Będę wdzięczna za informacje gdzie przebywają i jak teraz wyglądają.
desire   Druhu nieoceniony...
02 sierpnia 2013 10:59
Ja bym prosiła o jakieś informacje o klaczce kuca(nwm jaka rasa) Nadin(imię mógł ktoś zmienić). Została sprzedana, a był to ulubiony koń mojej koleżanki, więc pewnie chciałaby coś o niej wiedzieć.

Imię: Nadin (mogło zostać zmienione)
Maść: skarogniada,
Wzrost: Nwm dokładnie, ale pewnie jakoś 135 cm w kłębie,
Wiek: 28 lat (wiem, że starszy koń, ale w bardzo dobrej formie),
Charakter: Spokojna, energiczna, czuła na łydkę, łatwo ją zatrzymać.
Dodatkowe informacje: podobno poszła gdzieś w Bieszczady.

Dziękuję, za informacje.

Oto jej zdjęcie, kiepska jakość, ale robione komórką.
A, i Nadin miała chyba siwą gwiazdkę na czole  😉 .
milen963 Jakiej Hrabina była rasy i ile miała w kłębie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2013 10:27
Jak chcesz coś dodać, a nikt nie napisał po Tobie posta, to używaj opcji "zmień"...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 sierpnia 2013 13:32
W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,10 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.


Jacy rodzice i rasa, bo kilka lat miałam styczność z koniem o tym imieniu (matka Gracja, ojciec Nadruk lub Toledo xx).
Był to chyba folblut. Wysokości nie znam. Więcej napisałam na stronie wcześniej.
[quote author=mafia11 link=topic=472.msg1834032#msg1834032 date=1374622202]
W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,10 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.


Jacy rodzice i rasa, bo kilka lat miałam styczność z koniem o tym imieniu (matka Gracja, ojciec Nadruk lub Toledo xx).
[/quote]
przepraszam, że się wtrącę, ale chodzi o siwą Grację, która stała w Gorle k. Starych Juch? tak mi się skojarzyło w kontekście ojca tego Gracjana i tego, skąd jesteś...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się