Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

yga, ejj, no to wcale tak bardzo mało nie ważysz 🙂. Po prostu szczupła jesteś i nie masz szerokich barów jak ja 😀.
Ja ważę ok. 56, wzrost 172 i wcale chudo nie wyglądam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lipca 2013 10:03
no ja wiem wiem, mi tego tłumaczyć nie musisz  😀 to tu ooo się uparli, że ja za chuda  🤣
Przesadzacie. Yga wygląda bardzo fajnie ! Nie uważam, że jest wychudzona. Może to kwestia efektu przed i po. Nagle wydaje się, że z ygi została połowa  😉 Są chudsze dziewczyny, nawet tu na forum i nikt nie ma żadnych ale. Jak mówi, że jest ok to jest ok, luuz  🙂
Również jak dla mnie Yga wygląda świetnie, nic tylko pozazdrościć!
Ja mam szalone 156 cm i ważę 40 kg  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 lipca 2013 10:24
Ah bo to zazdrość  😀iabeł: Nawet jak zejdę do 43kg to i tak nie będę taka zgrabna jak yga. Mogę więc po babsku pomarudzić 😉
oj tam oj tam 😉 Yga wygląda ok.
każdy ma swoją budowę i przemianę materii. więc nie można od razu kategoryzować.
i druga sprawa. faktycznie ujęcie. tak samo, jak na niektórych czasem ludzie wychodzą grubo, tak na innych kolejne osoby chudo.
a zdjęcia ładne.
ja sama mam 49-52kg, zależy. i 167 wzrostu. i chociaż bym chciała przytyć nie mogę. a czułam się rewelacyjnie mając te 54-56kg  😜
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lipca 2013 10:31
Laski, bez przesady, ja cały czas z Ygą żartuję... Za mało ikonek " 😉 " wstawiłam? Super, że jesteście takie chude i ogóle, ale to chyba nie o tym ten wątek 😉

Żeby skończyć ten off top- Karolka na wakacjach:

Scottie ja tam luźno podchodzę do tematu wagi ygi, nie mój interes na dobrą sprawę i nic mi do tego. Mogę tylko rzec, że mi się podoba  😁 Licytację kto mniej waży pominę bo to jeden wielki off top i udowadnianie sobie i reszcie, że też jestem chuda  😉 Pierwszy raz widzę Twoją fotę, inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale fajnie wyglądasz  🙂 Gdzie to ?
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lipca 2013 10:40
Kurcze, Yga, wygląda absolutnie świetnie. Jest szczupła, zgrabna, jest cycek, płaski brzuch. Jak dla mnie bomba. Aż się muszę wziąć za siebie. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lipca 2013 10:43
tulipan, dzięki! Jestem brzydalem, nie lubię jak mi ktoś robi zdjęcia, więc ich w ogóle nie mam- dlatego nie wstawiam. Jak kogoś z re-volty poznaję w realu, to słyszę to samo: że inaczej mnie sobie wyobrażali  🤣 Zdjęcie zrobione w Wiesbaden, Niemcy 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lipca 2013 10:44
Łaaaaa, dziękuję dziewczyny! Bardzo miło usłyszeć tyle komplementów (żeby w głowie mi się nie poprzewracało!  😉 )  :kwiatek:
Co do cycka to średnio, w tej chwili mam jakże szalone B  😁

Karolka- nie jedz, bo przytyjesz  😎 Tak naprawdę to nic się nie zmieniasz odkąd Cię widziałam na Torwarze  😁
Scottie brzydal, no jasssne  😂 Pierdzielisz  😉 Właśnie tło znajome mi się wydawało  🙂
Scottie, wow! zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale zaskoczona jestem zdecydowanie na +! Wstawiaj częściej zdjęcia bo ślicznaś! :kwiatek:
Scottie dawaj więcej ! 🙂 bardzo ładna jesteś  😉 Ja już w przyszłym tygodniu mam mieć dwie sesje,zobaczymy co z tego wyjdzie 😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2013 23:01
yga zazdroszcze bardzo bardzo opalenizny na nogach ja nawet po wakacjach na malcie nog tak nie opaliłam ledwo ledwo pociemniały 🙁
scottie jestes bardzo ładna szkoda ze foto w okularach, po tym co piszesz w roznych watkach mozna wywnioskowac, ze jestes naprawde mało atrakcyjna w postrzeganiu ogólnym,wstawiasz ofot, a tu fajna laska 😀
Scottie, co to za zegarek? 😉
scottie jestes bardzo ładna szkoda ze foto w okularach, po tym co piszesz w roznych watkach mozna wywnioskowac, ze jestes naprawde mało atrakcyjna w postrzeganiu ogólnym,wstawiasz ofot, a tu fajna laska


incognito wybacz ale jak Ty coś czasem powiesz..  😁
Scottie - nie jedz tyle! Bardzo ładna dziewczyna z Ciebie.
incognito - <facepalm>  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
26 lipca 2013 07:19
Incognito ma racje, pewnie dlatego dziewczyny byly zaskoczone, ze nie wygladam jak ostatni paszkwil 🙂 tzn w sumie to jestem brzydka, dlatego wstawilam zdjecie w okularach, bo mnie kamufluja :p

Losia- zegarek to "Michael Kors", z ioffer 😉 model 5055 albo 5505 (nigdy nie pamietam- edit. sprawdziłam- to 5055) w kolorze rose gold.
incognito świetnie wyglądasz na tym zdjęciu!  🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 lipca 2013 08:52
No i jednak jestem ruda 🙂 Co robią dzieci gdy im się w stajni nudzi ? Zdjęcia 🙂


Zdjęcie ze źrebaczkiem być musi 🙂
Scottie, głupot nie gadaj, jesteś bardzo w moim typie. 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
26 lipca 2013 17:03
whitemoon071, karolinaaa,  dziękuję, ale na tym zdjęciu serio bardzo mało mnie widać, żeby można było cokolwiek powiedzieć :P Bliżej mi do Buki niż ładnej dziewczyny :P
pony   inspired by pony
26 lipca 2013 19:05
tulipan, dzięki! Jestem brzydalem, nie lubię jak mi ktoś robi zdjęcia, więc ich w ogóle nie mam- dlatego nie wstawiam. Jak kogoś z re-volty poznaję w realu, to słyszę to samo: że inaczej mnie sobie wyobrażali  🤣 Zdjęcie zrobione w Wiesbaden, Niemcy 😉


weźcie jej nie słuchajcie! Mialam przyjemnosc poznać tą ślicznotę na żywo, glupoty gada, że brzydka i gruba! SLICZNA jest!
Scottie   Cicha obserwatorka
26 lipca 2013 19:30
pony:



I znikam z tego wątku 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2013 11:00
scottie jestes bardzo ładna szkoda ze foto w okularach, po tym co piszesz w roznych watkach mozna wywnioskowac, ze jestes naprawde mało atrakcyjna w postrzeganiu ogólnym,wstawiasz ofot, a tu fajna laska


incognito wybacz ale jak Ty coś czasem powiesz..  😁


Jak ktoś piszę, że jest grub,brzydki itd to albo ma głębokie kompleksy albo rzeczywiście wygląda mało atrakcyjnie co jest chyba prostym wnioskiem...a we wszelkich wątkach typu odchudzanie diety itd Scottie w ten sposób się opisywała
chyba, że miała ne celu biedolenie, że jest niefajnie, żeby potem się dowartościować dodając fote, która przedstawia jednak ładną dziewczyne 😉 a to że większa częśc osób z forum pisze to co według nie pisanych zasad forum wypada to wasz problem nie mój 😉
a w żaden sposób nikogo nie obraziłam, więc szukacie problemu tam gdzie go nie ma😀
Hah właśnie znalazłam fotę z urodzin koleżanki 😀
No i jednak jestem ruda 🙂 Co robią dzieci gdy im się w stajni nudzi ? Zdjęcia 🙂



Tak jak mówiłam 🙂
Lepiej Ci w rudych.

Ja przerobiłam swoje na coś takiego
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
27 lipca 2013 16:17
Chess i racje miałaś, i ja sie w nich o wiele lepiej czuję 🙂
Scottie, jaki lachon! Chłop mi wisiał na ramieniu jak oglądałam i musiałam Cię szybko przewinąć bo się przyssał do kompa... Mało monitora nie polizał 😀 ostatnia taka reakcja to była na ślubną fotę Dzionki i tyłeczek CzarownicySa w wątku o odchudzaniu. Dobrze, że ja z tych nie zazdrosnych bo bym spakowała i wystawiła za drzwi 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się