moda, ciuchy etc...

Ta sukienka nie przylega bardzo do ciała więc powinno się sprawdzić, ale jeśli kogoś by podkusiło założenie tego do czegoś obcisłego to nie polecam 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
24 lipca 2013 21:44
Orientuje sie ktos moze, do kiedy sa wyprzedaze w inditexie? Jesli pojade na zakupy w poniedzialek, to jeszcze sie zalapie?

Załapiesz się, ale teraz moim zdaniem nie ma już czego szukać. Chyba że coś fajnego ze zwrotów, bo tak to generalnie towar mocno przebrany.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 lipca 2013 21:50
Chce kupic zwykle koszulki, w zeszlym tyg bylo ich sporo w stradivariusie. Nie wygladaja zbyt pieknie, ale na czlowieku juz calkiem spoko 🙂😉
Pursat   Абсолют чистой крови
24 lipca 2013 22:19
Jak nastawiasz się na basicowe rzeczy, to pewnie coś znajdziesz. Bo hitów jako takich brak. 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
25 lipca 2013 00:09
Potrzebuje sukienke na 40-lecie dziadkow. Impreza dosc "huczna", kazdy facet bedzie w garniaku, kobiety w sukienkach, ladnie odpicowane. Co byscie polecily na taka okazje?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lipca 2013 09:07
Pursat, tak, tak- to basic. Na hity nie liczę, bo szczerze mówiąc- nic mnie nie urzekło. Dziękuję, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć  :kwiatek: :kwiatek:
Jak często jest aktualizacja produktów (brakujących rozmiarów) w sklepie internetowym zary?
Jestem absolutnie zakochana w tej spódnicy klik , ale już nie ma mojego rozmiaru...
I jak długo będą dodawane jeszcze nowości?  😉
noen, może jakaś sukienka koronkowa? Teraz pełno tego we wszystkich sklepach, mi się bardzo podobają, takie proste, delikatne.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lipca 2013 09:30
noen- miałaś w swojej kolekcji pare ładnych eleganckich kiecek (moim faworytem jest pewna jasna gorsetowa, w której masz zdjęcie w przymierzalni  😁 ), więc może wybierzesz coś z szafy? Byle tyłka nie było widać. Zależy też jaką masz rodzinę (kwestia dekoltu i długości), chociaż ja zawsze podchodzę do takich sytuacji typowo egoistycznie i nakładam to, w czym się będę dobrze czuła.
Mój nowy <3 co prawda na mnie leży trochę gorzej niż na Pani ze zdjęcia i majtki są bez kokardki,ale i tak go uwielbiam  💘 w rzeczywistości jest bardziej oczojebny. Miałam kupić pastelowy róż,ale ten był ostatni.
Elena   emocjonalnie elastyczna
25 lipca 2013 16:13
Jiska piękny kostium  😍 ale pani na zdjęciu wygląda jakby ktoś przesadził z photoshop'em  😀
a ja dzisiaj popełniłam kolejny zakupowy grzech mimo, że nigdy nie podobał mi się taki fason butów to w tych się zakochałam  💘
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lipca 2013 17:13
Pursat, tak, tak- to basic. Na hity nie liczę, bo szczerze mówiąc- nic mnie nie urzekło. Dziękuję, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć  :kwiatek: :kwiatek:

Do usług. 🙂

Jak często jest aktualizacja produktów (brakujących rozmiarów) w sklepie internetowym zary?
Jestem absolutnie zakochana w tej spódnicy klik , ale już nie ma mojego rozmiaru...
I jak długo będą dodawane jeszcze nowości?  😉

To nowa kolekcja, które niedawno weszła do sklepów, więc raczej na pewno jeszcze dołożą rozmiary. Ale kiedy dokładnie - trudno mi powiedzieć. Nowości to dopiero będą tak naprawdę dodawane, bo teraz póki wciąż trwa wyprzedaż, dorzucają tak po troszkę. Jak skończy się wyprz, będą wrzucać do NK co tydzień.
Pursat  Dziękuję bardzo za odpowiedź!  🙂
A kiedy będzie wyprzedaż nowej kolekcji? Już się nie mogę doczekać, a jeszcze ta się nie skończyła...
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lipca 2013 19:16
Pod koniec grudnia. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
26 lipca 2013 01:16
yga, jasna, gorsetowa? To Ty chyba znasz lepiej moja szafe, bo ja jej zupelnie nie kojarze 😁

Sisisa, wlasnie myslalam o czyms koronkowym, ale to takie "dziewczece" bardzo bedzie chyba, co nie? Myslalam, zeby isc w dlugiej sukni, ale nie jestem do konca przekonana czy wypada...
A czemu masz się pod długą suknią chować jak Ty taka laska jesteś? Koronkowa byłaby fajna właśnie ze względu na dziewczęcość i delikatność, no ciotki i babcie będą mogły się nagadać jak uroczo wygladasz, kiedy ślub, bo napewno kręci się koło Ciebie stado kawalerów i tak dalej 😂
fruity_jelly, hahahahha, padłam! 😀

noen, koronkowe są super. Mam jedną i uwielbiam w niej to, że ubieram ją na co dzień, ale na jakąś imprezę też będzie idealna.  Jeszcze dorwałam ją na przecenie w HM, za jakąś śmieszną kasę. 🙂
fruity_jelly chować ? Długie sukienki zdecydowanie lepiej wyglądają na szczupłych i zgrabnych dziewczynach, jak noen.
Napewno lepiej wyglądają ale jakoś nie jestem zwolenniczką chowania zgrabnych nóg pod sukienką do ziemi 😉
- można za to odkryć plecy
- wyobraźnia działa
- widzę i zgrabne nogi

Koronki są oklepane, a noen super będzie wyglądać w długiej  💘
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
26 lipca 2013 19:45
widział ktoś gdzieś taką kurteczkę, tylko tańszą?
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/newseason/outerwear/w8174-99x/combined-materials-jacket
szukam wszędzie, ale często cena jak z kosmosu, a jak już jakaś promocja się trafi to rozmiary powyżej M albo kolor nie taki 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 lipca 2013 19:59
neon, długa fajna. Bardzo lubię, że nawet najzwyklejsza wygląda bardzo efektownie.
W swojej chodziłam po plaży, a koleżance pożyczałam na wesele
Niedługo mam wesele i kupiłam sobie taką oto sukienkę:



Co myślicie?
Jakie dodatki do niej? Myślałam o kremowych (buty i kopertówka)
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lipca 2013 07:53
Śliczna, ale nie podoba mi się ten złoty pasek z tyłu, moim zdaniem trochę psuje całość. 😉 Krem jest bezpieczny i oczywiście pasuje, ale może dobrałabyś coś kolorowego? Z takim koralowo-różowym fajnie łączy się turkus.







Dzięki Pursat, podoba mi się to połączenie :kwiatek:
tak już myślałam, żeby złote koraliki z tyłu i na ramionach zastąpić czymś innym (złoto to nie mój kolor  😉 )
poszukam jakiejś turkusowej kopertówki, a nad butami będę musiała się zastanowić (turkusowe? kremowe? cieliste?)  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lipca 2013 10:30
Podoba mi się wersja z turkusową kopertówką i beżowymi butami, ale dodatki w całości turkusowe też będą ładnie wyglądały, o ile nie lepiej. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2013 10:33
Pursat, po co Ci awf, Ty powinnas być stylistką
Widzisz Pursat, będziesz kolejną studentką która nie będzie pracować w swoim wyuczonym zawodzie 😀iabeł: Ja się już zapisuje do kolejki twoich klientek 😁
a do tej sukienki też pasuje turkus?

[[a]]http://mohito.pl/pl/dynamic/product/502/%23502[[a]]


ps. tego łańcuszka już nie mam 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lipca 2013 15:08
Dzięki dziewczyny! :kwiatek: Może kiedyś? Chociaż najchętniej ubierałabym wszystkich podobnie do siebie. 😁 A AWF to super studia i to było najlepsze 5 lat mojego życia, tylko co z tego skoro później trzeba się użerać z dzieciorami, a i tak nie ma pewności, że będzie taka praca.

Chuda, pasuje. 😀 Dobra decyzja co do łańcuszka. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się