Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Wy sie języka boicie, ja zdecydowałam się na vertical weba w wardze już dawno, w końcu zdjęłam aparat i robię niedługo a spanikowałam  i nie wiem czy nie odwołać 🙁
Z drugiej strony to takie moje małe marzenie.
Gillian   four letter word
26 lipca 2013 14:49
daaawaj! 🙂
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
26 lipca 2013 20:17
ja mam w jednym uchu 12 mm, w drugim obecnie 10. to drugie ostatnio strasznie mi się źle rozpycha, nie wiem dlaczego, bo robiłam to bardzo powoli i ostrożnie - co 2-4 dni na taper nawijałam jedną warstwe taśmy i do ucha, lewe ok, bez problemu, a drugie tragedia. tak jakbym nagle chciała 4 mm więcej rozepchać... a ranek żadnych nie było, zaczerwienień, codziennie przemywam octeniseptem. wczoraj włożyłam nowy rozpychacz bez taśmy i niech sobie ucho odpocznie...
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
27 lipca 2013 11:57
Kurczaki, to ja chyba poczekam do przyszłego roku na kolejny urlop 2 tyg. skoro mam seplenić 🙁


mi tak spuchł język że prawie przez miesiąc sepleniłam 😉 ale samo przekłucie nie bolało, ja np. miałam tragiczną noc bo mnie tak ślinianki bolały (nie wiem dlaczego akurat ślinianki), strasznie do tego się śliniłam i język miałam takiej wielkości że nie mogłam zamknąć buzi :P ale jakoś się przemęczyłam 😉
Dzieczyny czy któraś kojarzy Jah Love Tattoo z warszawy? Chodzi mi o opinię
Ushia dzieki, jak bede miala dostep do konputera to poszukam  :kwiatek:


Pomocy! Mam problem z moim tongue webem. Za bardzo sie nim bawilam i tak powiekszylam dziurke ze przechodza przez nia kulki. Co mam robic? Wykombinowac kolczyk z wiekszymi kulkami? Wlozyc tam cos z grubszym pretem? Powiedzcie ze nie bede musiala wyciagac  🙄
Frania, mi się na tyle powiększyła, że wyjęłam bo bałam się, że mi się zerwie. I rozerwało się po 2 miesiącach od wyjęcia 😵 tragedia 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 08:04
Gillian, daj sobie spokój z kolcem w języku. Zrób sobie jakiegoś oryginalnego, a nie to co ma połowa gimnazjum 😉
JARA - dzięki.  😕  :p Ale fakt, mam go od gimnazjum, haha ;D
JARA,ale to,że dziewczynki z gimnazjum robią dla szpanu kolczyki w językach to nie znaczy,że "my starsze" musimy z tego rezygnować. Jak komuś się podoba to czemu nie zrobić...
maiiaF A jak to wygląda jak się zerwie? Zarasta się po czasie?  👀  Nie wiem co mam robić, na razie staram się go nie ruszać i jak wypada to wkładam z powrotem, ale boje  się że go w końcu połknę  😵
Gillian   four letter word
28 lipca 2013 11:18
JARA, ale coś orginalnego już mam 😉
Gillian,  seplenienie jest związane ze zmianą "wagi" języka 😉 jak wyjęlam swój kolczyk to sepleniłam, bo język chodził lżej 😉 żeby zminimalizować ryzyko można wybrać lżejszy pręt ptfe i kulki akrylowe. a zęby się niszczą, gdy tłuczemy sztangą albo kuplami o nie, szkliwo się kruszy. albo można zamontować bardzo krótki pręt (mnie nie pomogło i nie mogłam się odzwyczaić 😉 ), albo kulki z akrylu, choć uparta koleżanka jakimś cudem zmasakrowała kulkę z akrylu i pękła 😉

mnie zarosło piorunem 🙁 a pamietam jak dość długo krwawiło i wracałam autostopem z ustami pełnymi krwi 😉 ale nie było źle, mam niski próg bólu, a język bolał stanowczo mniej od sutków.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 11:45
Gillian, oklepsnego tez 😉


Twoj wybor.
Gillian   four letter word
28 lipca 2013 11:47
no dokładnie, oklepanego też 😀 tak jeszcze wczoraj gadałam ze znajomą i doszłam do wniosku, że chyba chcę się przekłuć dla samego przekłucia 😉 najchętniej pierdzielnęłabym coś na wardze, brew, jakieś kozackie ucho - ale nie przejdzie w pracy, a lubię ją 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 11:49
Dawaj obojczyki 😉
Gillian   four letter word
28 lipca 2013 12:06
obojczyki czekają na dziaranie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 12:10
😉

slojma   I was born with a silver spoon!
28 lipca 2013 14:42
okropnie wyglada to zdjecie. ja mam obok obojczykow micro i duzo the ladiej to wyglada
poza tym czytałam, że taki kolczyk jest niebezpieczny ze względu na idące w tamtym miejscu tętnice podobojczykowe 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 15:58
Bo z takimi przekłuciami się idzie do doświadczonej osoby, a nie do Zenka co przekłucia poleca przemywać spirytusem i woda utlenioną 😉
Ale niektóre nawet doświadczone osoby nie podejmą się pewnych "zabiegów" właśnie ze względu na ryzyko 😉
ushia   It's a kind o'magic
28 lipca 2013 16:54
noooo, tutaj okreslenie "przeklucie" wydaje mi sie lekkim eufemizmem
mocna rzecz, choc mnie osobiscie nie przekonuje
Planuję zobić sobie taki tatuaż(dopiero za rok, dwa lata🙂, ale nie mam pojęcia, gdzie on by dobrze wyglądał, wielkość to max. 8cm x 8cm. Jakieś pomysły co do miejsca?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
28 lipca 2013 23:24
Alabamka,to jest vertical labret chyba?Ja mam taki kolczyk tylko bardziej z boku,zrobiłam sobie sama,nosze już ponad dwa lata i wszystko jest ok,kilka razy zabierałam się do pozbycia bo już trochę się znudził ale jakoś za każdym razem wkładam z powrotem 😁.Bardziej bolało mnie robienie i gojenie industriala 😉
Język to już przepadło,zrobię do bo nie wytrzymam,zastanawiam się tylko właśnie nad tym seplenieniem,wolałabym żeby niektóre osoby go nie zauważyły a wolnego z pracy nie wezmę na czas gojenia kolca..
slojma   I was born with a silver spoon!
29 lipca 2013 00:16
Z tym seplenieniem to nie zawsze tak jest. Wiesz ja sama siebie slyszlam, ale moja mama ktora byla ze mna na codzien nie slyszla roznicy, do czasu gdy jej pokazalam i bylo to tydzien po zrobieniu. W takim wypadku moge tylko powiedziec, ze chyba nie seplenilam tak strasznie skoro sie nie zorientowala.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lipca 2013 08:31
Florcik, on chyba jest troche za maly. Wybierz miejsce ktore Tobie pasuje, plecy moze? Albo udo? 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2013 10:23
Kurdę lato w pełni a mi się zachciało jakieś małego, delikatnego (koniecznie jednokolorowego, nie podobają mi się kolorowe tatuaże...)
a) na karku
b) na łopatce
c) kostce
I mam dylemat :P

Ofc nie mam żadnego sprecyzowanego wzoru, może jakiś cytat. Ważne, żeby był nie za duży, taki prosty.
Tatuował się ktoś w Trójmieście? Znacie jakieś godne polecenia studia?
Averis   Czarny charakter
29 lipca 2013 10:25
Moon, chyba najpierw najlepiej okreslić wzór, bo to on jest najważniejszy, i dopiero wtedy wybrać miejsce.
Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2013 11:39
Mówisz, że najpierw sobie muszę wymyśleć co chcę? O kurdę  🤣 Ok, idę przerzucać Internet :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się