Stajnie na Śląsku

Czy ktoś z Was moze robił zdjecia na zawodach w Arabce ? :kwiatek:
Czy ktoś z re-voltowiczów planuje wziąć udział w Pustynnych Mirażach: https://www.facebook.com/trec.pttk??
Ja jak dobrze pójdzie :>
pytam na ten moment tylko z ciekawosci 🙂 poniewaz za 2 lata zamierzam wyprowadzic sie do czestochowy gdzie niedaleko Klobucka/ Truskolas dziadek ma domek i bardzo dobre warunki na trzymanie konia. bardzo duzo trawy do "skoszenia" jablek do "pozbierania" z ziemi i pol i lasow do zwiedzenia 🙂 zawsze chcialam spelnic swoje marzenie i miec swojego porzystko kopytnego przyjaciela ale chce dla niego jak najlepiej a wiem ze tam bedzie mu najlepiej 🙂 i tu moje pytanie (narazie tylko pytanie) czy ktos by byl chetny trzymac konika u mnie? wiem ze niektorzy maja problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca i dobro konika nie liczy sie z kosztem dojazdu. wydaje mi sie ze byla by takze opcja noclegu, czy nawet w cieple letnie noce rozbicia namiotu xd na 2 zdjeciu widac miejsce gdzie byly by boksy dla konikow (wybaczcie ze te zdjecia xd)
ma ktoś kontakt z osobą która wystawiała to ogłoszenie ?
http://tablica.pl/oferta/kon-do-adopcji-lub-oddania-ID2XMMH.html#b387986d13
lub wie czy ten koń znalazł nowy dom?
zależy mi ponieważ jestem zainteresowana adopcją 😉
tak jedziemy w sobote na pustynne mirażę  4 konie . i zapraszam w imieniu organizatorów  i własnym/pozdrawiam
Wie ktoś gdzie odbędą się najbliższe zawody ujeżdżeniowe oprócz Gliwic towarzyskie ?
Jeśli ktoś z re-voltowiczów będzie jutro na Pustyni Błędowskiej proszę się ujawnić :kwiatek: Będę z dwoma srokatymi klaczami
Ma ktos może zdjecia z zawodów w Pszczynie?
halo, halo- dziewczyny co mnie pytały o pensjonat w Sosnowcu- Ostrowach, proszę o kontakt, bo już ostatnie dwa miejsca zostały 🙂
RaDag a planują robić zawody ? Kiedyś tam były towarzyskie
Na razie na pewno nie.
Kameralny pensjonacik przy lesie, nie tam zawody ;P
hej, znacie kogoś kto dojeżdza na treningi?
stwierdziłam, że wypadałoby ruszyć z miejsca po kilku latach wożenia łyłka 😉
nie chodzi tu o wysokie skoki ani ujeżdzenie ale też nie całkowita rekreacja i osoba, która nie ma bladego pojęcia a papiery ma z przypadku :P
i nie ukrywam cena też ma znaczenie ;P
Stajnia w Katowicach.
Proszę o info na pw

sama jeżdzę beznadziejnie, ale jeśli chodzi o instruktora/trenera to wymagania mam 😀 główne, żeby nie przedkładał ambicji nad dobro i umiejętności konia.

Polecam Bogusie Wocław 🙂 Mieszka chyba nawet w Katowicach więc będzie blisko 🙂
Ma ktos może zdjecia z zawodów w Pszczynie?


Ja mam z L i P 🙂 Wstawię jak je trochę ogranę bo nie miałam wcześniej czasu.
Spoko🙂 ewentualnie jakbh ktoś znalazł jakiś link do fotek poza stroną pless, bo tam już widziałam🙂
PATYCJA10822 2-4 sierpnia w Truskolasach 🙂
są propozycje?
są na stronie - JKS Cwał Truskolasy
Kogo można będzie spotkać w niedzielę w Bobrku( ikarion)? 🙂
robakt   Liczy się jutro.
01 sierpnia 2013 09:38
Donia Aleksandra jednak będziesz?
Póki co jest ok, od wczoraj trenujemy. Jeśli coś się nie wydarzy to będziemy. Okazało się że miała gwoździa wbitego do strzałki 🤔
A  wiesz może mniej więcej na którą godzinę Lka jest przewidziana? Bo musimy zawieźć najpierw jeden transport, a później dopiero ja jadę i nie chciałabym się spóźnić.
robakt   Liczy się jutro.
01 sierpnia 2013 09:47
O kurczę, ale szczęście w nieszczęściu, że to taka przyczyna. W takim razie trzymam kciuki za to, żebym mogła Was poznać 🙂
Bardzo że cieszę, że to tylko głupi gwóźdź , a nie coś poważniejszego. No ja mam nadzieję , że się poznamy 🙂
robakt   Liczy się jutro.
01 sierpnia 2013 09:52
Na razie nie wiem nic o orientacyjnych godzinach poszczególnych konkursów, jak tylko się dowiem to dam Ci znać, dzisiaj będę w stajni, popytam 🙂
Szukam i szukam i nie mogę znaleźć...
Orientujecie się gdzie na Śląsku są targi końskie organizowane? Bardziej mi chodzi o okolice blisko granicy z Czechami. W Pietrowicach Wielkich to wiem (ostatnia sobota miesiąca tak?), w Żorach jeszcze organizują ten targ?
Gdzieś w Zebrzydowicach podobno bywają targi - wie ktoś coś?
Pamiętam, że w tym temacie chyba była już mowa o targach, ale wyszukiwarka mi nic ciekawego nie pokazuje. :/
Jeszcze raz wtrącę się z pytaniem (bo może ktoś nowy trafił), czy mamy na forum kogoś ze stajni Deresz na przełajce w Siemianowicach ? 😉 Szukam kompana do terenów dla mnie i kobyłki :kwiatek:
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 sierpnia 2013 08:56
Sankaritarina, w Zebrzydowicach właśnie są 🙂 O ile dobrze kojarzę to w pierwszy wtorek miesiąca.
O! 🙂 a orientujesz się w którym miejscu w Zebrzydowicach...? Wiem, że one to duże nie są, ale znając moją orientację w terenie drogowym....  😡
Cześć Ślązacy,

W przyszłym tygodniu wybieram się ze znajomymi w góry w okolice Kłodzka - samochód chcemy zostawić w Stroniu Śląskim. Chciałabym się przy okazji przejechać gdzieś u Was w teren, dla urozmaicenia coś innego niż Beskidy 😉
Możecie coś poradzić, gdzie są ładne tereny w okolicy?
Najwygodniejsza byłaby jakaś stajnia w Lądku Zdroju albo bardzo niedaleko. Wg wujka Google'a taka Słoneczna Dolina albo Stanica Jasionów w Orłowcu.
Polecam Słoneczną Dolinę- stacjonowałam u nich  z końmi jak jechaliśmy Szlak Transsudecki 😉 Czysto, swojsko i smaczne jedzenie..
tylko wątek nieodpowiedni 😂, bo to raczej nie Śląsk
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się