Derki

ashtray ja się nie spotkałam z derkami tych firm podszytych polarem. Ogólnie plandeki na polarze spotkałam pierwszy raz w Polsce. Sama wolę derki z wypełnieniem niż podszyte polarem- polar mi konia obciera i elektryzuje :/
rochnar dzięki, czyli jednak dobrze widziałam 😉 Ja lubię polarowe podszycia, bo mam wrażenie, że derka mniej się przesuwa na koniu.
a propo przeciwdeszczowych, niepodszytych polarem, szukam jakiejś która nie zabije mnie ceną 😉 Nie ma być to derka na padok, jedynie wyjazdowa, gdy będzie tak niepewna pogoda jak teraz, nie musi zachwycać wytrzymałością nie wiadomo jaką, zależy mi by była nieprzemakalna i nic po za tym, czy macie jakieś propozycje?
York Demi ?
no, znalazłam ją na animalii, całkiem ok 😉 jeszcze jakieś? Ew. może być podszyta polarem, bo nawet widziałam taką http://animalia.pl/produkt,22703,villa-horse-derka-padokowa-przeciwdeszczowa-szara.html, fajna przystępna cena, niestety nie ma rozmiaru 155.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 lipca 2013 14:01
Ktoś zna firmę Rhinegold? 🙂
Ktoś zna firmę Rhinegold? 🙂


Ja znam, mam plandekę tej firmy i póki co jestem zadowolona (dopiero 1 sezon użytkowana).
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 lipca 2013 10:41
Głupie pytanie  😡
Gdzie w tej derce jest wypełnienie 300gr? W opisie jest napisane, że podszyta polarem i wypełnienie 300gr. To gdzie to wypełnienie?!  🤔

Rozglądam się za derką zimową, przeciwdeszczową z wypełnieniem 250 - 300 gr w rozsądnej cenie (tak do 250 - 260zł) Znajdę taką derkę w ogóle? Ta villa horse ma fajna cenę w Bergo, a czytałam dobre opinie o tej firmie...
ash   Sukces jest koloru blond....
12 lipca 2013 10:56
Nasturcja-Renata, link nie działa!
jest info na tej stronie "Ze względu na wdrażanie nowego oprogramowania naszego sklepu internetowego, przez kilka najbliższych tygodni mogą spojawiać się drobne błędy w opisach produtków, cenach oraz zdjęciach na naszej stronie www.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Nasz sklep zmieniam z myślą o wygodzie i lepszej funkcjonalności dla naszych klientów.

Konta założone przez naszych stałych klientów nie zostały przeniesione do nowego sklepu - bardzo prosimy o założenie nowego konta.

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW  - SKLEP JEŹDZIECKI BERGO"
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 lipca 2013 11:02
Nasturcja-Renata, u mnie też link nie działa. Ale  podszycie polarem nie wyklucza wypełnienia.
Polecam kontakt mailowy z bergo, na pewno wszystkiego się dowiesz!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 lipca 2013 11:17
ok, dzięki  :kwiatek: \
I już jest w normalnej cenie  🙁 No cóż, będę szukać dalej  😉 Coś polecacie  👀
http://sklep.bergo.pl/p/92/1702/villa-horse-derka-zimowa-padokowe-derki-dla-konia.html o ta derkę pytam  😉
Nasturcja-Renata, ta derka jest z wypełnieniem, co prawda ono nie jest jakieś mega-grube, bym je bardziej szacowała na 150-200g, ale jest.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 lipca 2013 15:08
quanta dzięki za info  :kwiatek: W takim razie szukam dalej  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2013 08:41
Przepraszam za post pod postem, ale mam jeszcze jedno pytanie  :kwiatek:

Ktoś użytkował ]tą derkę?
Livia   ...z innego świata
18 lipca 2013 11:11
Nasturcja-Renata, ja miałam (i ciągle mam) tą derkę zimową VH. Bardzo fajna, ciepła (choć nie powiem, czy ma dokładnie te 300g, czy mniej), nie mogę powiedzieć czy wytrzymała, bo mój koń ją nosił tylko 4 tygodnie w czasie najostrzejszej zimy, ale przez ten czas nic jej się nie stało. Czeka teraz znów na awaryjną, zimową sytuację 🙂

Znalazłam takie zdjęcie:

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2013 14:45
Livia dzięki  :kwiatek: Ładnie ta derka wygląda.
quanta pisała, że według niej ta derka raczej wygląda na 150 - 200 g a na stronie jest napisane, że ma 300g

Spodobała mi się ta derka i w bergo mają teraz dobrą cenę na nią.

Jakby ktoś miał i chciał sie wypowiedzieć na temat derki York'a, to będę wdzięczna  :kwiatek:
Anderia   Całe życie gniade
24 lipca 2013 16:51
Czy ktoś ma derkę Daslo/Tattini i napisałby, której długości dolnej odpowiada u nich 155 cm po grzbiecie? 200 czy 210? Z góry bardzo dzięki  :kwiatek:
Amabilis   Two of us against the world
24 lipca 2013 17:57
jaka padokowa derke polecacie na jesien/zime?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 lipca 2013 20:35
Anderia, 200 to 150, 210 to 160 😉
Anderia   Całe życie gniade
24 lipca 2013 21:32
Koniczka no pięknie, czyli dokładnie pomiędzy. W takim razie kupię tę większą, jakoś chłopak przeżyje nadprogramowe 5 cm na plecach 😉 Dzięki.
Potrzebuję informacji o derkach siatkowych.
Kto użytkuje taką z decathlonu?
http://www.decathlon.pl/derka-przeciw-owadom-beowa-id_8170037.html
jak się sprawdza? Nie pocą się pod nią konie?

ewentualnie jakie polecicie z kapturem doczepianym do kantara?
Dziewczyny mówiły, że jest fajna. Jeśli chcesz więcej informacji, to poszukaj w wątku o owadach.  😉
Aniagre,
użytkujemy te derki w stajni już drugi sezon. Są wytrzymałe, konie regularnie się w nich tarzają i ocierają o drzewa. Nic się nie dzieje, wszystkie zapięcia całe, materiał również. Szybko się je pierze.
Konie się pod nimi nie pocą jakoś szczególnie mocno. Siatka jest mocna i gruba-ale przewiewna.
super, dzięki
a rozmiary standardowe?
Rozmiarowka jest standardowa moim zdaniem.Każdy rozmiar jaki posiadamy w stajni lezy dobrze.Wieczorem mogę wrzucić zdjecie.
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
27 lipca 2013 16:53

Aniagre to najlepsze derki siatkowe z jakimi sie do tej pory spotkalam a mialam okazje widziec wiele roznych firm. Ja uzytkuje te z deca od kilku lat na kilku koniach. Nic sie z nimi nie dzieje, bardzo dobrze leza, konie sie raczej pod nia nie poca. Dla mnie to jedyne sluszne derki siatkowe i dobrze wydane pieniadze 🙂
Gniady   Małe jest piękne <3
27 lipca 2013 19:48
Aniaagre ja mam taką 🙂 jest bardzo fajna i trwała jednak mój koń w lato sie w niej poci i o jest jedyna wada 😉
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Moja klacz jak na razie nie nosiła żadnej derki, mam ją od kwietnia. Powoli zaczynam się tym jednak interesować, bo niedługo jesień i chyba trzeba będzie się w coś w końcu zaopatrzyć. Możecie mi doradzić, jakich derek będę potrzebować na jesień/zimę? Mamy halę, chociaż kilka treningów na zewnątrz przy dość niskich temperaturach może się zdarzyć, w stajni stoimy na środku, więc zmiany temperatur są raczej powolne, oprócz tego pewnie kilka razy wybierzemy się na zawody (jaka derka do transportu?). Nie obrażę się, jeśli zostanę gdzieś odesłana, ale te 362 strony wątku mnie przerażają 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się