Problemy techniczne z r-v

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
20 maja 2013 20:36
okazalo sie nagle, ze ignoruje uzytkownika konia44. jak zyje, nigdy nikomu nie dawalam ignora, a tego uzytkownika w ogole nie znam. Wlazlam na watek koci w poszukiwaniu preparatu na kleszcze, i zauwazylam, ze kogos ignoruje  😲. WHY?
tet, pewnie kliknelas przypadkiem.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
20 maja 2013 22:46
ee, niemożliwe. w wątkach w których bywam w ogóle tej osoby nie ma. czary czy cus 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 07:38
Tet miałam taką samą akcję 🤔wirek: Wchodzę w jakiś wątek i bach- nagle okazuje się, że rzekomo dałam komuś ignora, czego zwyczajnie nie robię 🤔wirek:
nikt wam nigdy nie rozjechał forum linkiem?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 08:08
No nie. Mi to nie przeszkadza. Ogólnie nie daję ignorów, bo tego nie lubię. Jak mi czyjeś wypowiedzi nie pasują to nie czytam.
czy tylko mi ogłoszenia szwankują?

jak chce przejrzeć dawniejsze ogłoszenia to wyszukiwarka cały czas odświeża tylko pierwszą stronę?
Dlaczego w moim profilu nie ma przycisku ogłoszenia? Mimo, że mam wystawione?
Mia, wejdź w swoje ogłoszenia i zobacz, czy nie są ukryte bądź też nie wygasły.
root   szef wszystkich szefów
27 lipca 2013 23:19
Zepsuł się moduł odpowiadający za samopowtarzające się funkcje - w tym sprawdzanie nowych ogłoszeń i dodawanie przycisku, wygaszanie starych, oraz informacje o nowych ofertach cenowych wysyłane na pw. Teraz powinno już chyba działać 😉

azzawa, sprawdź w dziale sprzęt czy teraz ci działa?
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 sierpnia 2013 14:52
Od pol godziny robie porzadki w pw i skonstatowalam, ze te, ktore pousuwalam sa nadal o.O. Ktos cos wie 🙂?
niektórzy mają gify w avatarach. mam gifa, wyświetla sie normalnie, nawet na dysku google działa poprawnie, natomiast wsadzony w avatar pokazuje się tylko pierwsze zdjęcie. niezależnie czy wsadzam z dysku czy z linka. mogłabym prosić o pomoc?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 września 2013 21:59
Czy PW działają normalnie? Wysłałam kilka w ostatnim czasie do osób, które raczej odpisują 😉 a tu echo.
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 października 2013 20:34
Czy ktos wie, dlaczego godzina na rv jest inna niz na zegarku 😉?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
04 października 2013 20:57
BASZNIA,
możesz sobie to samodzielnie ustawić, wchodząc w swój profil,
dalej opcje wyglądu forum i w okienku zaznaczyć 1 (tam gdzie wpisane zero)
i zachowaj zmiany.
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 października 2013 00:34
ms_konik, dzieki!
Czy mi się wydaje, czy po r-v hula jakiś wirus?
Co chwilę antywirus mi blokuje wyświetlanie różniastych stron, bo 'wykryto niebezpieczne oprogramowanie'.
Takie rzeczy to tylko u mnie, czy ktoś jeszcze to zauważył?
buyaka u mnie jest to samo
famka   hrabia Monte Kopytko
12 listopada 2013 08:45
ja mam to samo ale tylko w niektórych tematach
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 listopada 2013 11:19
Też mam
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 listopada 2013 14:02
Ja też mam w niektórych tematach. Wyrzuciło mi informację, że google chrome wykrył wirusa ze strony www.suwaczki.pl  👀
Weszłam na Re-Voltę i też mi wyskoczyło o wirusie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2013 12:59
Jak ktoś ma avatar albo sygnature na jakimś serwerze/stronie itp to pokazuje jako wirusa 😉
Od kilku dni nie mogę wejść do galerii, nie ładuje mi się w ogóle. 🙁

Edit- ładuje się ale to trwa prawie kilka minut.
Burza, myślałam ze tylko mi zdjecia do galerii sie nie lądują:/
sznurka, ryzyk fizyk, raz jest bug raz nie :/
desire   Druhu nieoceniony...
15 grudnia 2013 12:53
Mam problem z przeczytaniem PW na re–volcie w komorce. mianowicie – widze od kogo jest wiadomosc ale tresci nie ma... Od czego to zalezy?  czy ktos jeszcze ma taki problem?
Bischa   TAFC Polska :)
14 stycznia 2014 09:23
Mam problem drobny. Kilka osób na volcie wyświetla mi się z pustymi, obrysowanymi polami i krzyżykiem w miejscu sygnatury, dwie z tym samym w miejscu avatara. W wątku o skokach Poni zdjęcia mi się nie wyświetlają (to samo z krzyżykami) dodatkowo rozjeżdża się koszmarnie strona, inni widzą normalnie wszystko. Czy na IE (tylko voltę czytam na IE) jest coś takiego jak czyszczenie ciastek?
Przy pw wyświetla mi się jedna nieprzeczytana wiadomość, mimo że po wejściu na skrzynkę już wszystkie widzę jako przeczytane i jeszcze godzinę temu problemu nie było, o co kaman?
Probuję odswierzyć ogłoszenie /już dawno minęło 2 tyg./ i....nie mogę.Nie ma opcji "odswierz ogłoszenie".Co mam zrobić?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się