telefony komórkowe

Nie mam niestety wiec nie pomogę ale powiem, że bardzo mi się podoba.. 🙂 cena pewnie powalająca jak znam życie.. 😉
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 20:37
no to trzymajcie kciuki cz tez palcie kadzidelka - jutro rozpoczynam bój o Przeniesienie Numeru
i tak jestem w tej dobrej sytuacji, ze dotychczasowy mam na karte, czyli operacja powinna sie zakonczyc w dwa, najwyzej trzy tygodnie, bo abonament to i do trzech miesiecy sie ciaaaaagnie  😵
Ushia ja przenosiłam abonament i poszło w miare sprawnie. Chyba ok. miesiąca zajęła całość..

A tak z ciekawości. Skąd dokąd?
Ja też czekam teraz żeby dobić punkty profit, spieniężyć i zmienić operatora.
Z karty na abonament, z orange do play.

Orange mnie tak zdenerwowało, gdy próbowałam przedłużyc mamie abonament i wziac sobie telefon, że głowa mała. po 6 latach abonamentu nie mają mi NIC do zaproponowania.
Dobrze, ze Play ma duuuzo :>
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 21:57
z heyah do play na abonament
glownie dlatego, ze potrzebuje abonamentu
To witam w klubie. Też przeszłam z Orange do Play i jak na razie sobie chwalę.. 🙂  Szkoda tylko, że ofertę jeszcze ciekawszą zrobili krótko po moim przeniesieniu numeru. Ja dostałam abonament za pół ceny przez 6 miesięcy + 500 darmowych minut do Play i na stacjonarne przez pół roku a teraz moja taryfa (One Play 65) jest za 50 zł przez cały okres trwania umowy.. No ale co tam.. I tak jestem zadowolona 😀
Manta   Tyłkoklep leśny =)
03 lutego 2009 13:07
Na dniach mam zmieniać telefon a moja lista możliwości jest strasznie długa... tj to lista wstępna, ze stronki netowej, nie wiem co i w jakich wkońcu cenach będzie dostępne realnie w salonie... ale moja lista to:

LG KM380 emerald
LG KE970 shine
LG KU 990
Motorola V8
Motorola E8
Samsung U900 soul
Samsung f480
Samsung B2700
Samsung s7330
SE K660i
SE K850i

Wiem, lista długa, ale może ktoś szczególnie poleca lub szczególnie NIE poleca któregoś telefonu? Widziałam już, że LG shine raczej Was nie ujął, ale w sumie nie napisałyście czemu =)

Do tej pory miałam Samsunga e250 i mimo prostoty i braku szaleństw bardzo go lubie ;-)
Ja polecam Samsungi generalnie.. Sama chciałam F480 ale niestety akurat nie mieli ich w salonie 🙁
zaba   żółta żaba żarła żur
03 lutego 2009 21:33
Manta-ja bym wybrała SE K850i!Jak dla mnie SE to najlepsze telefony!
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 lutego 2009 13:41
jak narazie powiedziałam tacie, że jak będą mieć w salonie (lub jakoś skombinują) samsunga u900 różowego to biore od kopa =) jak nie to jeszcze muszę się zastanowić... w sumie najbardziej przekonuje mnie właśnie ten samsung i motorola e8... ale ciągle się wacham ;-)
ushia   It's a kind o'magic
04 lutego 2009 14:37
manta, jak dla mnie lista do wyrzucenia - nie ma ani jednej nokii  😉
Manta, ja mam LG Shine od końca grudnia i nie narzekam... poza tym, że strasznie szybko się rysuje mimo, że noszę go ciągle w "skarpetce" :/
Manta-ja bym wybrała SE K850i!Jak dla mnie SE to najlepsze telefony!

Zgadzam sie ;D  😅 Mam SE ktory przezyl chyba wszystko, a ma tylko kilka rysek i ledwo ruszajaca sie obudowe  😁
Buu.. A mój Samsung zaczął dziś świrować.. Upadł mi ostatnio, może to dlatego.. W każdym razie dziś kilka razy zgubił mi sieć.. 🙁 Mam nadzieję,że nie czeka mnie zakup nowego telefonu.. :/
Mój SE jest po kilku 'dobrych' upadkach, zdarza mu się zgubić sieć (jak jest dłużej nieużywany) oraz potrafi sie wyłączyć - ale potem od razu się włącza, nie trzeba kodu pin wpisywać  👀 Ale i tak go kocham  😍
Manta   Tyłkoklep leśny =)
05 lutego 2009 18:12
no i wybór padł na soula, ale srebrnego, bo plus nie ma różowych  🍴 🍴 ;( ;(
odłożony już dla mnie, w poniedziałek tata idzie kupić =)
ja polecam Sony Ericssony,
sama go mam i jestem bardzo zadowolona.
Jaka wg was sieć jest teraz najbardziej opłacalna? Ja mam od lat erę i zastanawiam sie nad zmianą
ushia   It's a kind o'magic
05 lutego 2009 21:45
mnie po dlugich "myslenicach" wyszlo ze play - szukalam abonamentu, zdecydowalam sie na taryfe oneplay 65, ktora teraz jest w promocji i placisz 50zl, w tym jest 166 minut, poza abonamentem 39gr za minute
w dodatku ja przenosze numer i w zwiazku z tym przez pol roku place tylko 25zl

z tym, ze to trzeba samemu sprawdzic - mnie ta pasuje, bo sa ogolnie niskie stawki, a ja dzwonie poroznych ludziach, ale jak ktos  dzwoni regularnie tylko do paru osob a do innych sporadycznie, to trzeba szukac ofert z darmowymi/tanszymi wybranymi numerami

jestem pod wrazeniem - w poniedzialek skladalam wniosek i juz dzisiaj przyslali mi wiadomosc, ze moge sie zglosic i odebrac nowa karte sim
Witaj w klubie.. Ja póki co jestem zadowolona.. Tylko wkurzam się, że kilka dni po moich przenosinach oferta jeszcze się poprawiła  :/ No ale co tam.. I tak dostałam lepsze warunki niż w innych sieciach..

Tylko mi teraz mój phonik szwankuje więc czeka mnie zmiana 🙁
Tak kombinuje i chyba wezmę identyczny bo  z tego byłam zadowolona.. Tyle, że tym razem nie D900 a D900i chyba.. Bordowy oczywiście  😜
my_karen   Connemara SeaHorse
06 lutego 2009 16:12
Querido ja mam bordowego D900i i jestem mega zadowolona. Moj kilka dni temu tez gubil siec, ale juz jest ok <tfutfu>. A jakby sie nie naprawil to tez wymienialabym na tego samego  😉
a ma ktoś może Samsunga Armaniego?

o taki:








nie obraziłabym się za opinie...


Podarowałam taki przyjacxielowi i nie potrafił się przestawić na dotyk. Wymienił na Nokię jednak. Pozatym telefon delikatny, boję się, że przy upadkach może nie przeżyć. Ale wypas jeśli chodzi o wygląd.
my_karen,  Ty mnie nie strasz.. Wczoraj kupiłam nowy telefon. Jak sie okaże, że to były chwilowe problemy (od wczoraj ani razu nie zgubił zasięgu) to się lekko wkurzę.. No ale nic.. Ten wystawię na Allegro i tyle..
my_karen   Connemara SeaHorse
07 lutego 2009 10:17
Moj zaczal świrowac po upadku z konia na beton, jakims cudem sie nie roztrzaskal 🤔 Podejrzewalam, ze cos sie jednak musialo zrypac... wiec kiedy zaczal gubic siec specjalnie sie nie zdziwilam  😫  No ale zdarzylo mu sie ze 3 razy kilka dni temu i narazie odpukac jest spokoj.

Ale to chyba raczej zbieg okolicznosci, bo mąż tez ma ere i heyah i on sieci nie zgubil ani razu.
Ja mam Playa. W sumie 2 dni były takie że nagle zupełnie tracił sieć, potem łapał zasięg pełen.. Poza tym w czasie rozmowy strasznie zakłócenia były.. Totalnie świrował.. Teraz odpukać nic.. Ale wolałam nie ryzykować i kupiłam nowy..
Querido moge spytac ile zaplacilas za ten nowy?
349 zł + wysyłka. Taniej niż obecny D900 kupiony jako krótko używany, do tego z blokadą (ten nie ma simlocka np więc nie stracę gwarancji)
ja miałam LG na dotyk, po 3 miesiącach padł... np. telefon leżał i nagle włączała się muzyka, albo wchodziłam w menu to sam mi wychodził, wchodził w co innego, czasami nie mogłam sms-a napisać bo co rusz mi z wiadomości wychodził..  🤔wirek:
w chwili obecnej mam Nokie N73, ogólnie jestem zadowolona pomijając że czasem się zawiesza  😉
Dziś kupiłam używanego Samsunga U900 (SOUL).
Jestem nim zachwycona, przestawiłam się z SE K800i.
Kto ma Soula? Jak wasza opinia o nim?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
23 lutego 2009 19:47
a co myslicie o SAMSUNG Pixon - aprat 8 Mio Pixeli ? !  tylko podobno kiepska bateria...
moze ktos z was mial taki problem jak ja:

mianowicie po moich nartkach, gdzie bylo mrozno, moj tel stracil podswietlenie ekranu... padlo pewnie od zimna... czy jest szansa to naprawic? czy musze albo kupic nowy tel, albo meczyc sie w ciemnosciach??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się