Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Bischa   TAFC Polska :)
28 lipca 2013 17:03
Plażing, swimming i relaxing przed koncertem, plaża i molo w Unieściu 😁 I na ostatnim, w oczekiwaniu na rozpoczęcie koncertu.
Mega pozytywne zdjecia, Bischa, a na drugim wygladasz super  😎
Polecam wszystkim przepyszne wegeburgery ze stolicy w kroWarzywa. 8)
http://cinemagr.am/show/155811902
rewir, mega filmik  😁 Był i nie ma, to jest spust, hihi!
Tyle już słyszałam o tych burgerach i ciągle mi nie po drodze do Wa-wy, ale jak będę to na mur beton odwiedzę to miejsce, bo już się tak nasłuchałam, że moje kubki smakowe nie nadążały...
Meise, dzieki 😉
Burgery sa doskonale, jak jestem w wawie to nie jem nic innego.
W tak upalny dzień, tylko się popluskać 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
29 lipca 2013 22:54
Tristia, jakie pozytywne zdjęcie!

Ja mam jakiś samostrzał.
emptyline- jedyne co mogę napisać to - JESTEŚ PIĘ-KNA! 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 lipca 2013 14:39


Wakacyjnie i bez grzywki 🙂

Emptyline - ale fajne zdjęcie, ładnaś!  :kwiatek:
Pursat, Jest możliwość obejrzenia tych zdjęć bez posiadania fb? 🙂

Julie! Dziękuję za wszystko! No i miło było Cię poznać! :kwiatek:
Mi też było miło. 😀 A dziękować nie ma za co, przecież żadnej mojej zasługi w niczym nie było. Pozdrów tych znajomych którzy mieszkali u mojej "teściowej" dłużej. Bardzo sympatyczni ludzie, gadałam z nimi jeszcze kilka razy. 😉

zabeczka17, Po raz pierwszy w życiu użyję takiego oto emotikonu: 🤔zczeka:
Wyglądasz po prostu zajebiście zjawiskowo przecudnie w tej stylizacji.  😍
Dawaj jeszcze!
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2013 22:39
Julie, zmieniłam ponownie na jakiś czas ustawienia. Teraz powinnaś móc zobaczyć. 🙂

Emptyline geniaalny kolor oczu masz 🙂

Wakacyjne 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 lipca 2013 06:32
zabeczka17, Po raz pierwszy w życiu użyję takiego oto emotikonu: 🤔zczeka:
Wyglądasz po prostu zajebiście zjawiskowo przecudnie w tej stylizacji.  😍
Dawaj jeszcze!


Ojej strzelam oficjalnego buraka  😡  😉 dziekuję 🙂
Wiesz czasami żałuję, że nie mogę iść tak ubrana do pracy albo na miasto bez wzbudzania  ->  🤔 uwielbiam ten styl 🙂
A focie obiecuję, dodam jak tylko znajdę czas i coś obrobię. Na sucho nie robią już takiego wrażenia 🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2013 06:39
martva, bardzo fajnie 🙂😉
Bischa   TAFC Polska :)
31 lipca 2013 12:31
Julie, pomogłaś mi sporo z noclegiem i za to najbardziej jestem Ci wdzięczna! :kwiatek: Być może w przyszłym roku znów zawitam do Was, do Mielna bo w przyszłe wakacje szykuje się koncert w Kołobrzegu, okolice końca lipca, a to tylko godzina drogi od Koszalina. Sabinę z Andrzejem i Anetą pozdrowię 😀
Tylko wcale nie jest powiedziane, że my tam będziemy przyszłego lata też stacjonować. 😉
Ale bywamy w Warszawie, więc może jeszcze będzie okazja się spotkać.

Julie, zmieniłam ponownie na jakiś czas ustawienia. Teraz powinnaś móc zobaczyć. 🙂
Niestety "zawartość chwilowo niedostępna".
Szkoda, bo temat bardzo fajny, chętnie bym obejrzała.
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2013 12:46
Hmmm, dziwna sprawa.

A bezpośredni link do zdjęcia?



Jak nie zadziała, to podeślę linki do albumów na photobuckecie. 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
31 lipca 2013 12:53
Ale wiesz, fajne miejsce, fajne miejsce na nocleg, mnie się w przyczepie super spało, chociaż nigdy wcześniej nie miałam ku temu okazji! 😁 Obawiałam się trochę jedynie, że albo się ugotuję (strasznie gorąco w ciągu dnia w środku), albo jak wieczorem po After weszłam, to zamarznę, bo było zimno w środku 😁 Ale jedna kołdra i poduszka wystarczyły i super mi się spało!
Zapraszam do siebie w odwiedziny, jak będziesz w Warszawie, do Centrum blisko!
Fajne wakacyjne fotki 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 lipca 2013 15:27
martva, bardzo fajnie 🙂😉


Dziękuję!  :kwiatek:  :kwiatek: :kwiatek:
Znalazłam nowy, faaaaaajny sposób na spędzanie czasu.
Do tego widoki były piękne 🙂
Chess, ale zazdroszczę!
Nigdy nie jeździłam na quadzie i jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie. Podobno jeździ się "ciężej" niż na motocyklu.., to prawda?

Moja twarzowość:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 sierpnia 2013 10:44
Chess masz bardzo fajny typ urody, podoba mi się! 😀

Dzięki Emptyline :kwiatek: mam wreszcie jakieś zdjęcie! 😁 Jak zwykle wyszłam pyzowato, ale zawsze coś 😉


I na Orestesie Martity
ash   Sukces jest koloru blond....
01 sierpnia 2013 10:45
CzarownicaSa, fajnie wyglądasz i wcale nie pyzowato!!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 sierpnia 2013 10:46
Ash dobra, dobra, ja swoje wiem 😁
Dobra dobra, nie jesteś obiektywna 🙂 pamiętam zdjęcia, które kiedyś wstawiałaś w wątku bodajże fryzurowym i byłaś bardziej pyzowata 😉 czytuję wątek o odchudzaniu i naprawdę widać efekty Twojej pracy :kwiatek: i masz super piegi, kocham piegi 😍
Grupka

Miałem okazję jechać tylko i skuterem więc do motocykla nie porównam. W każdym razie jeździłam na bydlaku mającym 50 koni, 320 kg masy i silnik 700, zrywny był jak jasna cholera 🤣 no i niestety mając kobiecą rączkę i masę dość ciężko się tym kieruje i jazda wymaga wysiłku. Może na mniejszym byłoby łatwiej, ale pewnie jest mniej stabilny. Ten tutaj jest jak czołg, wjeżdża wszędzie.
Na początku kompletnie mi się nie podobało ale jak już ogarnęłam co i jak to było super, zwłaszcza, że przewieźli nas po wszystkich możliwych terenach, łąkach, polach, krzakach, po lesie, trochę po asfalcie, żeby pojechać szybciej. Jak na początku pojeździliśmy jakieś 30 minut po ściernisku to myślałam, że to koniec ale nie...
CzarownicaSa, dziękuję 🙂 Ja sama coraz bardziej się do siebie przekonuję. Chyba w końcu dorastam.
Ps. Gdzie w okolicy Wwy macie taką ładną halę i cudne konie 😀?
Kolejna fotka, z zajęć z dzieciakami, zrobiona jakąś godzinkę temu 🙂

i zdjęcie ze spaceru klimatyczną ścieżką (aparat w rękach kolegi...)
emptyline- Dziekuję 🙂 A Ty jak gwiazda wyszłaś 😉
Chess- Fajna sprawa quad. Ja miałam okazje "poszaleć" na pustyni dwa lata temu:

Jednak motocyklem znacznie wygodniej jak dla mnie (Thymos).
Tak własnie myślałam o jeździe po pustyni. Tajnie tak w kurzu i po płaskim? Nie nudno? Mnie zachwyciły widoki i zieleń więc chyba wolę ten typ jazdy 🙂
Chess- Kurzu się nie czuło dzięki chuście i okularom. Tak zupełnie płasko nie było cały czas. Jechaliśmy około godzinę w jedną stronę a z powrotem już nocą.
Nie miałam okazji jeździć takim pojazdem wśród zieleni ale pewnie fajniej 🙂
Ogólnie to dość ciężko było mi na początku okiełznać kierownicę  🤣 ale udało się. Motor jednak bardziej "elastyczny" jak dla mnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się