Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

po przemysleniach i trudnych odrzuceniach: 1, 3, 9.
1 jest super, oryginalna, zabawna, zostaje w pamieci, cudowny niedzisiejszy klimat 🙂

3 to takie zdjecie do ktorego wzdycha sie zalosnie w zimne ciemne zimowe wieczory 😀

no i 9 za kolorystyke, kompozycje, i kolorowe banki - jeden z symboli lata 🙂
Fajne zdjęcia, podoba mi się 3 🙂
mi tez jedynka sie podoba, pomysl bardzo dobry, ale technicznie... niestety ale glosowalam dokladnie jak fantazja.
jakos tak zawsze zakladam tu glosujac ze pomysl i uchwycona chwila liczy sie najbardziej - ciekawe zdjecie uchwycone komorka w mojej hierarchii konkursowej bedzie wyzej niz techniczne ale nudne 🙂 przy okazji fakt ze nie zajmuje sie fotografia mi w tym pomaga, bo nie skupiam sie na bledach i pewnie nie zauwazam tych, ktore daja po oczach komus bardziej w fotograficzny swiat wciagnietemu.

(zeby nie bylo, nie zarzucam zadnemu z powyzszych zdjec nudy, wrecz przeciwnie, baaardzo mi sie podoba ta edycja, pierwszy raz tak dlugo sie zastanawialam.)
sienka, tak, zgadzam sie z toba, ale jeszcze wyzej bedzie zdjecie ciekawe i technicznie dobre 🙂
ano tu sie rowniez zgadzam 🙂

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lipca 2013 22:04
glosowalam na jedynke bo mam slabosc do takich zdjec. Ja zrobilam, nie wyslalam bo znow mi umarl laptop  😡 juz sie wiecej do zabawy nie zapisuje, bo sie boje ze nastepnym razem popsuje sie aparat 😁
3,6,10 🙂
1,3,8

1 - za namiastkę lata w trudnych czasach,
3 - za majtanie. Któż nie majtał na pomoście.
8 - za oko, za warsztat, za pomysł, za "widzenie"

edit-
Poprawiłam numer 3 - za co 🙂
Moje głosy na 1,3,8 🙂😉
Jak dla mnie 1 i 3 - najlepsze 🙂 Jeszcze 7 zdobyła mój głos. Natomiast 5 jakoś nie pasuje mi do tematu
Ostatnio jestem zakręcona , zapomniałam wysłać zdjęcia  😵  Fajnie są wasze zdjęcia , każda inna  😜 
Mazia   wolność przede wszystkim
30 lipca 2013 08:31
każdemu co innego się podoba, dla mnie te zdjęcia gdzie jest najwięcej kolorów, wybrałam 4 i 8  😉
Ciekawe fotki trzeba przyznać, a temat według mnie - niełatwy. Pokazać KOLORY lata...

Mój niezrealizowany pomysł był taki, żeby pokazać je w owocach - tryptyk z kobiałek truskawek, jagód, malin 🙂 dla mnie to są najpiękniejsze ( i najsmaczniejsze 😀 ) kolory letnich miesięcy!

Podobają mi się najbardziej:

3 - mój faworyt! woda, odpoczynek, zielone trampki - cóż więcej potrzeba? 🙂   
  (chociaż to nie nogi "majtające" jak ktoś twierdził - nie widzę tam pomostu, a jakąś barierkę)
  Myślę też, że inny kolor butów mógłby zupełnie zmienić energię płynącą z tego zdjęcia, a tak jest lekko, przyjemnie, aż chce się patrzeć!

9 - świetnie uchwycony kolor i taka... ulotność, idealnie gdyby w tle była plaża, morze!

1 - ciekawa jestem interpretacji autora, ja tu widzę prócz kolorowych parasoli na szarym balkonie również takie "kolory lata" nie do uchwycenia: krótkie, leniwe popołudnia po pracy - chwila relaksu na ciasnym balkonie, które wprowadza trochę koloru w szarą codzienność osiedli z wielkiej płyty.

5 - chociaż mało oczywiste zdjęcie to kolor opalenizny, zdecydowanie jest jednym z kolorów lata 🙂

10 - nic dodać nic ująć, kolorowo jest, radość jest, lato w pełni. Można się czepiać szczegółów technicznych, ale do mnie to zdjęcie przemawia 🙂

Ogólnie - super zabawa, piszę się w ciemno na kolejne tematy!
Ja oddałam głosy na 3, 4 i 9 🙂 Trójka jest po prostu genialna i zgadzam się z Hedone, że kolor butów ma duże znaczenie w tym zdjęciu 🙂
2, 3, 9 wahałam się między 2 a 6. Konkurencja nie taka straszna wiec postaram się coś mieć na następny temat 🙂
Do kiedy głosowanie?
Chyba do dzisiaj do 20😲0 wedle zwyczaju?

Wygląda na to, że 3 wygrała. Kto się przyznaje? 🙂
Ja sie przyznaje  :kwiatek: Dziekuje bardzo za glosy, fotka zrobiona na promie, nogi na barierce 🙂 buty kupione na lato, szczęście, ze akurat byly na nogach.  Jeszcze raz dzięki wszystkim!  Nowy temat podam jutro, bo na ta chwile mam tylko bardzo banalny pomysl. Moze jeszcze wpadnę na cos lepszego 🙂

edit. Literowka 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2013 10:20
Ja się przyznaję do dwójki, wysłanej tylko po to, żeby była i zawyżała frekwencję  😁
Gratuluję zasłużonemu zwycięzcy 🙂
Moja była 5 😉
Moja fotka to nr 4 - kolorowe, drewniane "cuda na kiju" z letniego jarmarku 🙂

Z niecierpliwością czekam na kolejny temat i serdecznie gratuluję Antibarbie wygranej!  😅
Antibarbie gratulacje!

Moja była 1. Taka namiastka lata na balkonie. Tylko wysypać piaseczek, postawić basenik i ...Mazury  😉
katija moim aparatem, starym HP-kiem, poturbowanym brutalnie na kamiennych schodach, nie da się robić poprawnych technicznie zdjęć. Jak się nie ma co się lubi...
ja uwazam, ze to zdjecie jest ciekawe, ale nie zdobylo mojego glosu, bo byly wg mnie lepsze.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za glosy! 🙂
[s]Nowy temat  to WSPOMNIENIE Z WAKACJI
wiem, ze banalne, ale moze to przyciągnie wieksza liczbę graczy. Zastanawia mnie tylko czy nie byłoby fajniej gdyby zdjecia mogly byc z terminu od 1.07, bo wtedy wlasciwie zaczynaja sie wakacje. Co Wy na to? 🙂 Moze niech jakas "Głowa zabawy" zadecyduje.[/s]

edit. widzę, że temat nie przypadł do gustu. Od początku mi coś z nim nie pasowało, w końcu wakacje się jeszcze nie kończą. Tak więc zmiana: "Komu w drogę temu ... " Wasza w tym głowa co. Termin 19.08.2013

"Komu w drogę temu..."
1. Antibarbie
"Komu w drogę temu..."
1. Antibarbie
2. Martolina
"Komu w drogę temu..."
1. Antibarbie
2. Martolina
3. Koka
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 sierpnia 2013 10:24
"Komu w drogę temu..."
1. Antibarbie
2. Martolina
3. Koka
4. Facella
Moja była 9 😉 DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA GŁOSY!  :kwiatek:

"Komu w drogę temu..."
1. Antibarbie
2. Martolina
3. Koka
4. Facella
5. NoNou
Kurcze, mam pomysł ale boję się jak będzie z realizacją, na razie się nie wpisuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się