Siodło skokowe

[quote author=Karla🙂 link=topic=1249.msg1836089#msg1836089 date=1374816451]sporo osob w tym skacze, nawet na ZOO  sie je widuje i nie widac zeby koniowi i jezdzcowi przeszkadzalo😉
wrotki na stronie dystrybutora jest napisane, ze jest to model skokowy:http://www.cavallo.szczecin.pl/Kieffer_Norbert_Koof_FL-47.html, jak szukalam siodla w kiefferze to samo mi powiedziano
[/quote]producent to może sobie wypisywać dowolne WOW, on chce sprzedać towar i tyle, a to że to siodło to ogólnyużytek i głęboki kibel, jest widoczne gołym okiem
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lipca 2013 11:42
jaskierkowa, jakbym nie miała HB C,to bym tego Buteta w ciemno brała  😍 pessoa fajny,ale butet,to butet  🏇
Zadzwoniłam do X - Horse. Dostanę pare siodeł na testy... zobaczymy 🙂
Ktoś a czemu ten butet taki fajny.. ja jestem w tym temacie trochę laikiem, ale o nim nie słyszałam... 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lipca 2013 12:29
butet to topowe siodło z najwyższej półki... no taki mercedes...🙂
http://www.butet.fr/en/butet-collection-saddles

w butecie nie ma tak ,że przychodzisz i mówisz,dzień dobry,chce kupić siodło,ile kosztuje  😜 tam generalnie wszystko jest robione na zamówienie.

swoja drogą nie widziałam chyba nigdy na rynku polskim uzywanej czarnej skokówki buteta  👀
😉 no nie powiem - na tej stronie to prawdziwe mercedesy wśród siodeł... aż miło popatrzeć 🙂
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg1836386#msg1836386 date=1374838140]
butet to topowe siodło z najwyższej półki... no taki mercedes...🙂
http://www.butet.fr/en/butet-collection-saddles
[/quote]raczej Maybach  🙂
Jeśli producent pisze, że siodło jest skokowe to znaczy, że jest do skoków przystosowane, nie musi oznaczać od razu, że jest to siodło na parkury GP. I nie zgodzę się z tym, że producent może sobie wypisywać co mu się podoba bo jeśli będzie sprzedawał towar niezgodny z opisem to straci klientów. Poza tym każdy jest inny i każdemu co innego będzie pasowało  😉  zakup siodła za 10 tysięcy wcale nie gwarantuje, że będziemy się w nim super czuć.
KenTaura mogę polecić z czystym sumieniem, solidne wykonanie. Jak dla mnie ze skokówek świeny jest Charon - ma wielkie klocki kolanowe ale jak pisałam co kto lubi.
Co powiecie na temat siodeł GFS? Przymierzam się do kupienia i trafiłam na takie ogłoszenie. Warte zainteresowania? Przeglądałam wątek, ale nic nie znalazłam, wyszukiwarka też nic mi nie wypluła 👀
Jaskierkowa jeżeli chcesz fajne siodlo skokowe trochę asekurajace to polecam np elastica
[quote author=czarna_kalina link=topic=1249.msg1837821#msg1837821 date=1375027344] I nie zgodzę się z tym, że producent może sobie wypisywać co mu się podoba bo jeśli będzie sprzedawał towar niezgodny z opisem to straci klientów.
[/quote]no to już wiesz dlaczego kiefer od kilku lat jest, że tak się wyrażę, w rynkowej defensywie.
Gdzie na waszych monoflapach z HB Contact macie wybite numery seryjne siodła? Bo na moim nie mogę ich znaleźć 🙁
Ja mam na lewej tybince, na tej stronie, co przylega do konia, trochę pod szlufką na puślisko. 😉
U mnie nie ma. Nigdy nie zwróciłam na to uwagi,  że nie mam numerów seryjnych, teraz nie wiem jak z gwarancją. No nic, przedzwonie najwyżej później do Bogdana.
branka - w moim HB żadnych numerów seryjnych czy też innych oznakowań  też nie było ...
no na moim HB-C to nawet nazwy nie ma, że to HB-C  😂
ale i tak go nikomu, za nic nie oddam  🏇
No właśnie u mnie o tyle problem, że muszę je sprzedać, bo i tak nie skaczę i nie zanosi się żebym skakała w najbliższej przyszłosci, siodło leży i się kurzy. Juz i tak to odkładałam długo, ale w końcu muszę się z nim pożegnać. A potencjalny kupiec może chcieć żeby były nabite numery seryjne.

Ale logo firmy chociaż ma  😎
jak coś, to pamiętaj,ze na Pomorzu jest kolejka do producenta po odbiór i pewnie będzie nie jeden niecierpliwy chętny kupiec na twoje siodło. 👀
branka, na starszych siodłach nie ma numerów ( moje 1 HBC kobyły właśnie jest bez), a juz wałach ma nowsze siodło i numery są 🙂
chyba kupię prestige carisma, trochę ponad mój budżet, ale za to prawie nowe... i teraz kwestia estetyczna... ja wiem, że się oburzycie, ale macie może zdjęcie brązowego siodła (tabacco) z czarnym popręgiem i czarnym ogłowiem... Wydałam sporo kasy na popręg z fartuchem, zwykły skórzany, ogłowia, napierśnik, itd, no i przy zakupie nowego  siodła będę sobie wszystko powoli kompletować i wymieniać... ale tak na początek chyba będę musiała zostać przy czarnych - macie zdjęcie brązowego siodła z czarnym popręgiem? 🙂
Siedziałaś w tym siodle? Dla mnie decha..
Co pupa to inna opinia 😉 mi się z kolei w carismie siedziało  daleko od konia 😉
Mi się tragicznie jeździło w tym siodle..
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 lipca 2013 19:43
carisma jest tragiczna...będziesz jeździła w takim czymś i wmawiała sobie ze jest fajne  😵 dystansuje od konia, koszmar
Ja sobie w carismie... Obtarlam tyłek  😲
jaskierkowa, ale bierzesz to siodło, bo Ci się podoba wizualnie, czy pasuje do konia, czy w stylu: no bo to przecież Prestige  😜? Jeśli naprawdę dobrze Ci się w nim jeździ, to bierz, ale jeśli nie, to nie marnuj na niego pieniędzy i weź coś innego  😉
Dziewczyny, zgadzam się z Wami, bo mnie też zupełnie nie przypasowało
dostanę na testy... 😉 sprzedaje je sklep, jest na gwarancji... zobaczymy czy przypasuje na konia i na mnie... 😉 wizualnie w stanie jest super... ja Wam powiem, ze całkiem mi odbiło... uparłam się na prestige... i chce zmienić siodło tak już natychmiast...  oj,  mam mętlik w głowie... 😉  😜
Jakiś taki obłęd na prestige panuje, jest biała lamówka na tylnym łęku, jest lans. Dobre czy nie, ważna marka. Mi się akurat w Carismie jeździ dobrze, ale zapał na siodłom, w którym się nawet nie siedziało ze względu na markę jest trochę dziwny. Butet może niepiękny, ale uroda to chyba najmniej ważna funkcja.
jaskierkowa, ja dlugo jezdzilam w jasnobrazowym siodle i czarnym osprzecie, bo innego nie mialam. moim zdaniem ujdzie.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 lipca 2013 21:49
dostanę na testy... 😉 sprzedaje je sklep, jest na gwarancji... zobaczymy czy przypasuje na konia i na mnie... 😉 wizualnie w stanie jest super... ja Wam powiem, ze całkiem mi odbiło... uparłam się na prestige... i chce zmienić siodło tak już natychmiast...  oj,  mam mętlik w głowie... 😉  😜


no to sobie kup i krzyżyk na drogę, przynajmniej zejdziesz mi z rynku jako potencjalny nabywca.
akurat tez szukam skokówki 17 😉
więc kup sobie carismę... 😉
w zadnym wypadku nie sluchaj tych zazdrosników, prestige to prestige
kup kup  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się