Końska rewia mody cz. VII (2013)

Budlejowe_love Na moim avatarze możesz zobaczyć, że kolorek ma bardzo soczysty🙂 A niciaka kiwi bardzo chciałam kiedyś, ale za późno się obudziłam, bo już ich nie mogłam dostać:c A bardzo ładny, fajnie kontrastuje z twoim koniem.
A skoro już niciaki to tutaj proszę też jeden:
wątek zamknięty
Lib, a jak sie sprawuje ten NG? Chcę sobie taki kupić, a nie wiem jak z jakością :C
wątek zamknięty
Windziakowa Szczerze mówiąc, mam go dopiero od tygodnia, więc niewiele mogę powiedzieć. Wydaje się jednak być solidny i posłużyć na długo. Jak na razie jestem zadowolona, bo nie puściła żadna nitka🙂 a kantar ma bardzo mocne łączenia więc myślę że też sporo wytrzyma.
wątek zamknięty
lib fajnie w niciaku 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 lipca 2013 23:58
My dawno na sobie pluma nie mieliśmy. 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2013 09:38
emptyline, to nadal jeden z waszych najlepszych kolorów 🙂

lib, fajna ta limonka 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, nie wiecie gdzie jeszcze bym dostała owijki ESa juicy orange? Bo jak zwykle obudziłam się za późno 😵
wątek zamknięty
szachowa Jako że miałam trochę czasu, to przegrzebałam wszystkie znane mi sklepy internetowe i znalazłam jedynie na animalii w komplecie z czaprakiem, ale "produkt chwilowo wycofany"- czyli pewnie już i tego nie mają.
wątek zamknięty
Słuchajcie, czy ktoś szuka może używanego euro stara stripe in rosado-navy albo plum? Być może miałabym do niego dostęp i chciałam się zorientować w sytuacji rynkowej 😉
wątek zamknięty
lib też na animalii widziałam ten komplet, ale go nie ma tak jak napisałaś. Myślałam, że może ktoś w stacjonarnym widział 🤔
wątek zamknięty
lib ślicznie w fuksji  😀.
emptyline jeden z moich ulubionych kolorów i na tej maści, cudo!  😍

[EDIT] Czy te kantary ng są trochę mniejsze rozmiarówką, czy trafiłam na taki egzemplarz?  👀

Moje w eskadronie ng lemongreen-white-graphit



wątek zamknięty
emptyline, nawet koszulka pod kolor 😉
Pacia, fajnie w zielonym
protoniasta, bardzo ładnie 🙂
Gazellasta, pięknie 😍

Siwa w chilli
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 lipca 2013 07:23
kittajka co do stroju emptyline to nie ma lansu bez lansu 🙂
wątek zamknięty
Hihihihi moje pierwsze cudeńko. Prezent urodzinowy 🙂. Eskadronik dralon  🏇 . Zdjecia dam chyba pod wieczór bo z fona nie da rady:\
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 lipca 2013 08:29
chyba znalazłam nową kolekcję Anky  👀
http://ooteman.impression.nl/en-2-368/anky-preview-autumn-2013.html
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2013 09:25
Nasturcja-Renata, pisałam już w wątku Ankowym - to pierwsza od dłuższego czasu kolekcja, w której są kolory warte kupna 🙂 Oby Anky poszła w dobrą stronę i zostawiła na jakiś czas różowy, czerwony i niebieski 😉
wątek zamknięty
Pacia, jeszcze mniejsze, niż klasyczne Eskadrony?
wątek zamknięty
Pacia ja też mam ten kantar, zamawiałam rozmiar taki jak zawsze dla mojej i wszystko pasuje... Klasycznego Eskadrona nie mam, ale przymierzałam w tym samym rozmiarze i myślę, że nie ma różnicy.
Dakota96 czekamy na zdjęcia  😉
wątek zamknięty
L-polo flieder-white, owijki white
wątek zamknięty

Hv polo lancaster check- nasza nowa czerwień.
wątek zamknięty
kittajka, bardzo jej ładnie w chilli!
anai, nie przepadam za czaprakami z herbem, ale ten mi się podoba! faktycznie jest na żywo taki malinowy?
wątek zamknięty
harja, bardziej  w stronę malinowego niż strażackiej czerwieni.
wątek zamknięty
Trochę mniej ekskluzywnie, ale pad York Arwila Skyway



wątek zamknięty
lib Wcale nie są takie złe te pady 🙂 mnie tam się podoba.. to niż że "niższa" półka  😉
wątek zamknięty
Ciekawe czy nowe ANKY wciąż będa takie malutkie, czy może cokolwiek w tek kwestii sie zmieni. Miło by było.
Twilight Blue, Desert i Aspen Brown wyglądają obiecująco. 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 15:30
A ja przepraszam, ale przecież te kolory już były, nie raz, nie dwa...


O, mam jeszcze Orka Martity w kantarze Euro-Stara.
wątek zamknięty
I tak jakoś lepiej mi się widzą niż nowa kolekcja ESa. Może powtórka, ale ten twilight blue brzmi obiecująco. Poza tym, to było w sumie już wszystko, jakby tak na to patrzeć 😉

A kantarek perfekcyjnie współgra z koniem 🙂
wątek zamknięty
hej Dziewczyny 🙂
szukam jasnego, brudnoróżowego czapraka / pada, ale jak dotąd nic nie znalazłam. może coś ciekawego obiło Wam się o oczy?

z góry przepraszam, jeśli wparowałam do złego wątku  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lamicell miał czaprak w kolorze brudnego różu, kolor na żywo super - miałam, polecam. Ale nie jestem pewna, czy jeszcze go gdzieś dostaniesz. Ewentualnie Anky alt rosa, czy nie o taki odcień ci chodzi? 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 16:53
Alt Rosa to taki róż róż, jasny, ładny róż. Bardziej do opisu koloru, pasuje mi Madeira. York w swoich padach Arwilla miał taki brudny róż.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.