Howrse gra :)

Watrusia - dziękuję 🙂

A ja właśnie kupiłam konia w wieku 60 l i 2mc. z zestawem chmurek i.. nie wiem jak ich użyć  😵 Pomoże ktoś?
Ale chyba chmurkami można odmładzać tylko do 30 roku życia 🤔
zestawem chmurek można po 30 r. ż. 😉
Matuzaalem, jak najedziesz na stronie konia (tej od zajmowania się nim) na ikonkę chmurek, to wyświetla ci, ile jeszcze chmurek zostało do użycia? jak nie, to wszystkie są wykorzystane i nic już nie zrobisz 🙁
No chyba mnie coś  😵
spróbuj sprzedać, inni też mogą nie wiedzieć 😉 no, przynajmniej mnie się udało, jak ten sam błąd zrobiłam 😉
Ja kupiłam 3 rożki z OM, które skończyły 25 lat. Płaciłam po kuponie, teraz sobie kryję, nie muszę tracić PD, a kupony się zwrócą. Spokojnie dojdą do 60-tki.
Matuzaalem, po coś mi oddawała? ja mam PD pod dostatkiem 🙂
a ja przygotowałam sobie 6 rożek do krycia na 22. mam nadzieję, że nic mnie nie rozłączy i że chociaż jeden rożek się trafi.
Ja przegapiłam swoje krycia o 5 minut -.-
na razie 3/6 bezrogi :/ sprawdzam dalej...
no dobra, był jeden rożek, jeszcze jeden i w sumie jestem w domu z wędrownymi 😉
przejażdżki to jakiś koszmar!! nawet 30% nie mam
Ja mam wszystko poza 25 RO i jednorogami. Za logowania powoli idzie do przodu, za punkty ze sprzedazy tez nieduzo zostalo.
Ale nie wiem, co zrobic, zeby miec te RO. No przeciez nie bede kupowac kuponow...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 sierpnia 2013 08:01
Ma ktoś jeszcze UH?
Kupie z rożka za 2Ro i kupon ^^
Miyako Ja mam uh i zastanawiam się czy nie użyć, ale mogę ew sprzedać za kupony . Jakiego rożka szukasz ?
Miyako mozesz odzywac się na Koka 😉
[s]przetrzyma ktos 1 450 000??[/s]

edit: nieaktualne
ChemiK pisz na priv :3
sprzedam 2 nyksy za 5 kuponów i 50tys
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
    Wyzwanie Tytanów
    3 000 Equus
    15 rzep
    3 mieszanki kaloryczne
    2 punkty dorastania
    4 punkty dla wędrownego konia: Balearica

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
    Złote Jabłko
    1 000 Equus
    10 rzep
    20 jabłek
    4 punkty dorastania
    4 punkty dla wędrownego konia: Balearica

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
    Złote Jabłko
    2 000 Equus
    15 rzep
    3 mieszanki kaloryczne
    3 punkty dorastania
    4 punkty dla wędrownego konia: Balearica

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
    Klepsydra Kronosa
    3 000 Equus
    10 rzep
    10 jabłek
    4 punkty dla wędrownego konia: Balearica

czy jak z UH urodzą mi się bliźniaki rożki, to punkty są liczone podwójnie?
tak 🙂

nie opłaca się otwierać ro teraz, bo niedługo będą dodatkowe punkty do drugiego konia od 1 do 10 🙂 ja wcześniej otworzyłam 2 ro i miałam w pierwszym - 1 diament, w drugim - śmieci
przejażdżki to jakiś koszmar!! nawet 30% nie mam

sprawdź jeszcze raz 😁

koszmar to jest z zawodami. ludzie dostali wędrowne i ładują je w każde zawody (nic pewnie przy tym nie wygrywając), a dla normalnych (no... boskich 😉) koni nie ma miejsca :/
Dzięki dziewczyny. Konia sprzedałam i zwróciła mi się kasa którą ja wydałam. A teraz żałuję bo mogłam zarobić spokojnie 50 - 60 tys. - myśląca ja  😁

Z zawodami jest tragedia. Mam całe 34 pkt. i 0.21pkt za jedne zawody i z 80 koni do ogarnięcia.
Matuzaalem, te zawody da się ogarnąć, ja mam bodajże ok. 10 koni więcej niż ty, wiec tez tyle punktów miałam za zawody. Ja nie szalałam, tylko metodycznie wysyłałam rożki na zawody przy kryciach, 5 zawodów, obrządek, postarzenie i apiać od nowa, szybko poszło z zawodami.
Watrusia - staram się jak mogę, tylko problem w tym że mi się nie chce siedzieć długo przy komputerze. Co innego w roku szkolnym jak mam kupę zadania domowego 😁 Ale pocieszyłam się myślą że mam aż 1 różka na 6 pokrytych klaczy.
Ooooooo..... z tymi kryciami to jak widzę nie tylko ja mam tak kiepsko, kryję 2 razy dziennie  trzy klacze, a urodziły mi sie dopiero 4 rożki 🤔
Pilnie poszukuję sittera. Do oporządzenia około 200 koni. Szukam osoby doświadczonej, cena do ustalenia. Zainteresowanych zapraszam na priv lub na howrse -Haffek-
Watrusia - ja kryję jak zdążę na krycie. A nie mam nawet tylu PD żeby codziennie kryć klacze niestety. No ale zbieram tylko te nagrody "realne" dla mnie, więc na boskiego nie mam szans. Na razie  😁
Ja też na niego nie poluję, zrobiłam się interesowna 🙂 Boski czy Specjalny musi być opłacalny żebym skusiła się wydawać tyle RO, z tym jest trochę zachodu. Zastanawiam się nad tym dzikim na zarezerwowanych, wbrew pozorom lubię dzikie, bo jednak dają diamenty.
Chętnie komuś powysyłam konie na zawody, w sumie nie mam co robić.
Kupię ostatnie 12ptk, może uda mi się jeszcze jakieś rogi spłodzić i tyle. Nie mam 60 latków ani nie mam RO, więc cóż  😉
Chętnie komuś powysyłam konie na zawody, w sumie nie mam co robić.

Mogę Ci dać udostępnienie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 sierpnia 2013 16:56
Watrusia nie opłaca się, o wydasz na niego jednorazowo 12 kuponów, a z diamentów zyskasz może z 60-70... czyli przynajmniej 5 kuponów w plecy. A na diamenty jeszcze czekać nie wiadomo ile musisz 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się