Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Hiacynta, dziekuje 🙂
Czy nie wie ktoś może o jakimś mieszkaniu do wynajęcia w Krakowie, dla 4 osób za max 450zł? Zaczynam uważać że to marzenie ściętej głowy, ale może ktoś coś slyszał
Ja to słyszałam o takich co mieli po 500, ale dokładnie co gdzie i jak się nie orientuję, bo to nie moja działka. Ja mieszkać gdzie mam i bardzo się cieszę z tego 😉
jeżeli już o TLK mowa, to ja polecam jeździć wagonami bezprzedziałowymi 🙂
i faktycznie pociąg (albo samolot 😉 ) to najszybsza forma. 3h i jesteś 🙂
Alaska, no ja niestety nie mam i mnie to trochę załamuje
Buffalo - ale 450zł od osoby, nie za całość?  👀
Witam potrzebuje pomocy!
W poniedzialek o godzinie 6.14 mam samolot  z Balic musze sie tam dostac na mniej wiecej 5 godzine czym tam dojade? jaki autobus  moze kursowac w takich godzinach?

Pytanie nr 2 gdzie w kraku kupie swieze dobre wedliny? i ser?
Hiacynta, tak oczywiście, 450zł od osoby 🙂
Witam potrzebuje pomocy!
W poniedzialek o godzinie 6.14 mam samolot  z Balic musze sie tam dostac na mniej wiecej 5 godzine czym tam dojade? jaki autobus  moze kursowac w takich godzinach?

Pytanie nr 2 gdzie w kraku kupie swieze dobre wedliny? i ser?

[Zmieniam-nieaktualne było !!!
Kot- przepraszam.
Tylko to jeszcze sprawdź, bo bilet PKP na pewno droższy, ale jest w obie strony, ważny chyba miesiąc, zatem go nie wyrzuć!
Kami   kasztan z gwiazdką
01 sierpnia 2013 07:58
Pytanie nr 2 gdzie w kraku kupie swieze dobre wedliny? i ser?


Na placu Imbramowskim, albo na którymś z Kleparzy  🙂
Tania ale bilet nocny to chyba już wycofany od kilku lat?

edit: Tania szybko zmień to! 🙂
Przecież to nieaktualne od kilku lat.
Do Balic dojeżdża 292, 208, 902. Bilet normalny (aglomeracyjny) kosztuje 4 zł, ulgowy 2 zł. U kierowcy kupisz tylko bilet godzinny.
Witam potrzebuje pomocy!
W poniedzialek o godzinie 6.14 mam samolot  z Balic musze sie tam dostac na mniej wiecej 5 godzine czym tam dojade? jaki autobus  moze kursowac w takich godzinach?

Pytanie nr 2 gdzie w kraku kupie swieze dobre wedliny? i ser?


Wędliny w Szubrycie albo w sklepie Pigi przy Starym Kleparzu
Tania ale bilet nocny to chyba już wycofany od kilku lat?

edit: Tania szybko zmień to! 🙂
Przecież to nieaktualne od kilku lat.
Do Balic dojeżdża 292, 208, 902. Bilet normalny (aglomeracyjny) kosztuje 4 zł, ulgowy 2 zł. U kierowcy kupisz tylko bilet godzinny.

Zmieniłam.  😡
Ja się autem poruszam. Chciałam być pomocna i kot pewnie pieszo maszerowała.
Dzieki dziewczyny za info juz tez poogarnialalm sama dzis jade do KRK i zanim pojade na mieszkanie zobacze sobie dokladnie na rozkladach i informacjach w razie W ma ktos namiar na tanie nocne taksówki?
O super ze na placu Imbramowskim sa dobre rzeczy(wedlinki i ser) bo mam tam bardzo blisko!
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 sierpnia 2013 09:26
kot, jeśli chodzi o taskówke to w Krakowie najtańszy jest MEGA http://www.megataxi.eu/, ale jeśli będziesz jechała  gdzieś poza granice Krakowa to icar http://icartaxi.eu/
Co to tak śmigłowiec lata nad centrum teraz?
Ktoś ważny nas odwiedził?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 sierpnia 2013 10:45
Tania, słyszałam ze coś lata, to nie LPR?
Tania, słyszałam ze coś lata, to nie LPR?

Co to LPR? Liga Polskich Rodzin? Śmigłowiec.
Aaaaaa....... ja teraz jestem blisko od tego sor nowego. Fakt.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 sierpnia 2013 11:05
Lotnicze Pogotowie R atunkowe 🙂
Lotnicze Pogotowie R atunkowe 🙂

Tak, tak. Ja zupełnie zapomniałam, że jest tu teraz lądowisko. Jakieś biedne, chore osoby transportują.  🙁
Pomocy 😉 będę na CLMF za tydzień, to w zasadzie mój pierwszy raz w Krakowie kiedy będę miała trochę czasu żeby zobaczyć miasto, ale będę miała na to 1 dzień. Co naprawdę warto zobaczyć? Nie chodzi mi konkretnie o zwiedzanie 😉 i może jakieś restauracje/bary/knajpki godne polecenia? :kwiatek:
Przejdź się po prostu z Rynku przez Planty na Kazimierz 🙂
Bay, wszystko zalezy czego poszukujesz 🙂
Tzn jakiego rodzaju miejsc.
Knajpy sa prawie tylko i wylacznie,  w przeroznym stylu wiec ciezko tak o powiedziec.
Bay, ja polecam House of Beer na św. Tomasza. Piwo dnia za 5zł, większość 'wynalazków' za 8zł. Panowie chętni do pomocy i jak nie wiesz na co masz ochotę, to Ci pomogą  🙂
Czy King Horse miał (kiedyś?) swoją siedzibę w okolicach przystanku Białucha? Przejeżdżałam dzisiaj i zauważyłam wielką informację razem ze skierowaniem w przecznicę. Wiem, że stacjonowali Nad Sudołem, ale o tamtych okolicach nic nie słyszałam.
Toż to jeszcze nie usunęli tego napisu?
Z tego co wiem to oni tam stacjonowali jeszcze zanim przenieśli się nad Sudoł.
Bay , z knajpek to ja polecam Ambasade Śledzia na  ul. Stolarskiej  , za 4 zł napijesz sie piwa, a za 10 zł zjesz naprawde dobry zapiekany makaron z serem i czymś tam jeszcze  dobrym  🙂
Karteczka faktycznie był tam sklep. Pamiętam, że kupowałam tam "Harmonię jeźdźca i konia" lat temu 10 ?
Alaska, Kaktus Dzięki za wyjaśnienie :kwiatek:
Dzięki wszystkim, na pewno skorzystam :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się