NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Mój błąd  😡

Co nie zmienia faktu, że użytkowniczka ma bardzo duże "problemy" z wysłaniem paczki na właściwy adres  🤣
Po tylu nieuczciwościach na forum, stwierdziłam, że wymienię się/ kupie od większości nowych osób na r-v. Warunkiem jest wystawienie obu rzeczy na allegro i ich kupno. Po takiej wiadomości zero odzewu...  Pomimo logowania itd.  😀
siwaaa, haha, dobry sposób na sprawdzenie intencji.
Nie wiem co robić  🙁

Kupiłam od dziewczyny martyna1809 sztyblety Hippica , zapłaciłam w ten sam dzień , to było 2 tyg temu , butów nadal nie ma , a owa dziewczyna skwapliwie mi odpisuje ,ze wysłała , a jak chce nr nadania , to nie odpisuje  😤

i co począć ?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
31 lipca 2013 22:53
a skokówki ktoś nie chciał kupić od osoby wystawiającej te ogłoszenia 😉 ??
Podbijam ! to ,że nie jestem "vipem" re-voltowym ,to już mi nawet nie pomożecie ?  🤔wirek:
ash   Sukces jest koloru blond....
01 sierpnia 2013 09:05
Naciau, napisz chociaż skąd jest dziewczyna.
Będzin
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 sierpnia 2013 10:37
Naciau, chyba jedyne co Ci pozostaje, to przydusić Panienkę, że jeśli nie wyśle oficerek w ciągu trzech dni i nie podeśle Ci numeru nadania, to żądasz zwrotu gotówki inaczej sprawa trafi na policję. Bo dla mnie to jest ewidentne naciągnięcie na kasę, a na to są paragrafy 😉 Może wtedy się ruszy. Ewentualnie może jest ktoś z RV z jej okolicy, kto mógłby się do Panienki pofatygować. Możesz jeszcze poszukać jej na fb i znaleźć jakiś znajomych etc. Może kanałami się uda 😉
desire   Druhu nieoceniony...
01 sierpnia 2013 10:43
Naciau, dość sporo udzielających się re-voltowiczów w wątku "stajnie na śląsku" jest z Będzina lub okolic.  możliwe, że znają dziewczyne.
Melduję, że sprawa opisana w tym poście http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.msg1820287.html#msg1820287 została rozwiązana. Otrzymałam dziś paczkę i śliczny gratis 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2013 12:07
Podbijam ! to ,że nie jestem "vipem" re-voltowym ,to już mi nawet nie pomożecie ?  🤔wirek:

Póki nie czytasz to co było już w tym wątku to vipem nie będziesz. Ciągle są one jedne i te same.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
02 sierpnia 2013 20:07
czy ktos z was kupowal/chce kupic siodlo z tego ogloszenia?
http://www.swiatkoni.pl/ads/show,22248,sprzedaz-siodel.html
albo tego:
http://www.swiatkoni.pl/ads/show,23309,wintec-isabell-werth-17.html
lub tego?
http://www.swiatkoni.pl/ads/show,21483,sprzedam-siodla-rozne-marki-modeler-rozmiary-ceny.html
😎

dzwoniłam do tej dziewczyny. Generalnie dziewczyna sprowadzi ci siodło jakie chcesz tylko musisz znać rozmiar siodła, nie ma zwrotów, przed wysłaniem musisz jej wysłać kasę za siodło, wtedy ona kupuje i sprowadza to siodło
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 sierpnia 2013 08:06
a wiesz luzak kto kto jest ?  🙄 bo ja np wiem 🙂

przed wysłaniem musisz jej wysłać kasę za siodło, wtedy ona kupuje i sprowadza to siodło

żeby to nikomu do głowy nie przyszło  ❗
przycisnęłam i buty są po 2.5 tyg.  😵
przed wysłaniem musisz jej wysłać kasę za siodło, wtedy ona kupuje i sprowadza to siodło
eeee... to ja nie ogarniam o co chodzi w tym biznesie. skoro uklad jest taki, to po co mam korzystac z uslug takiej osoby, zamiast sobie samodzielnie kupic to siodlo, oszczedzajac na jej prowizji?
Ona sprowadza je za granicy, a może nie każdy ma czas, możliwość itp. do załatwiania takich spraw.
Wtedy przydają się pośrednicy. Kwestia tego, czy jest to akurat osoba zaufana, której możemy powierzyć nawet kilka tysiaków ;]
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
03 sierpnia 2013 09:45
Dziewczyna twierdzi, że ją kilka razy oszukali klienci, ona sprowadziła siodło, założyła kasę, a oni potem wycofywali się z kupna. Dla mnie fakt że nie można tego siodła przymierzyć przed kupnem, odpada mimo że znam rozmiar siodła. Siodło siodłu nie równe. Dziewczyna twierdzi ze jeżeli siodło nie będzie pasowało to ona może tylko pomóc sprzedać to siodło ale nie odkupi od ciebie. Nie znam tej dziewczyny. 
to bez sensu takie interesy...
Nie znam tej dziewczyny.  

wszyscy ja tu bardzo dobrze znamy 😎
To kim ona jest ?  🙄 😎
To ta slynna pantofel i jej siodła?
Już rok temu pisałam: Z MOICH OBSERWACJI wynika, że pantofel to słynna siss... W takim razie przekrętom nie ma co się dziwić.
A kim była słynna siss ? Pytam, bo nie wiem 
Jak zajrzysz sobie na listę nieuczciwych, to zobaczysz siss wpisaną na czerwono.
desire   Druhu nieoceniony...
03 sierpnia 2013 14:41
korysindex4,  weź sobie wpisz (będąc w tym wątku) w wyszukiwarke hasło "siss"  i wszystko Ci sie wyświetli...  🙄
dzięki  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
03 sierpnia 2013 16:38
O matko, ona nigdy nie skończy?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 sierpnia 2013 19:01
nie wiem czy pantofel tto Siss, ale osoba z ogłoszeń wstawianych powyżej to jest właśnie Siss
jak to równiez pantofel, to sie fra...a dobrze kamufluje  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się