siodło ujeżdżeniowe

jestem pod wrażeniem  😲
Lucky za ponad 6 tys.!
🤔zczeka:
Popieram Anaa, z takimi cenami to lekkie samobójstwo. To jakby chcieli o całą półkę cenową skoczyć, szaleństwo kompletne biorąc pod uwagę, że na polski rynek wchodzi coraz więcej uznanych marek  🤔wirek:
ja rozumiem podwyżki i w ogóle, ale jednak siodło skokowe za cenę małego prawie-nowego samochodu, ew. nowego dobrego motocykla to trochę kosmos...
Anaa, ale akurat to siodło to było od początku tak drogie (powyżej 21 tyś. na bank). To jest to siodło dwułękowe (a w sumie 3), w którym jeden z przednich łęków jest ruchomy. Kompletnie innowacyjny system, którego nie ma w żadnej innej marce.
epk, które? skokówka?
wiesz, ja się nie znam na skokówkach 😉
ale Doge 12tys? 😉

edit. nawet z takim systemem to jest siodło a nie samolot :P więc IMO cena z kosmosu.
Masakra, modena była za 5900 a teraz ponad 8000, roma za 4,5 tys a teraz ponad 6 🤔
a z ciekawości jakie są ceny takich wysokopółkowych siodeł, butet itp?

nie widzę w ofercie, ale kiedyś green star, silver star czy gold star były w okolicach 5 tys... nie wyobrażam sobie dać 18 tysięcy za siodło marki prestige 😉
Anaa, tak, tak skokówka 😉

Nie no ja obecnie żałuję, że nie potrzymałam swojego Doga do teraz - używkę bym sprzedawała powyżej ceny nowego kiedyś 😉. No muszę przyznać, że zabiły mnie trochę te ceny. A raczej zbiły z tropu.
Podwyżka się szykowała już od dawna - nie wiem jak skokówki, ale ujeżdżeniówki nie zmieniały cen już dość długo. Natomiast nie spodziewałam się, że będzie to aż taka różnica.
Za 12-14 tys. zł można spokojnie mieć ujeżdżeniówkę solidnej zachodniej firmy typu custom. Czyli pasowaną indywidualnie do konia i do jeźdźca (wybór siedziska, długości tybinki, kąta ustawienia tybinki, rodzaju i ułożenia bloku itd.). To za tyle samo kupować siodło robione seryjnie w fabryce? Spokojnie można mieć Sommera, Devoucoux, Amerigo czy nawet Henniga... Nie mówiąc już o polskich customach, które są tańsze i równie dobre 😉
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2013 09:37
O matko, Equishop pojechał z tą podwyżką 😵 Dobrze, że swojego Lucka kupiłam jeszcze po starej cenie, ale o Joy jumperze w tej sytuacji mogę sobie pomarzyć...
zulu   późne rokokoko
03 sierpnia 2013 11:17
Ciekawe czy to podwyżka prestige'a czy equishopu. Może marka Prestige pozycjonuje się jako najbardziej exclusive na polskim rynku, a w innych krajach jest juz mniej "premium"?
Zawsze na otarcie łez można kupić zwijacz do owijek Eskadrona za jedyne 1230 peelenów 😀
Zawsze na otarcie łez można kupić zwijacz do owijek Eskadrona za jedyne 1230 peelenów 😀

ciekawe, czy zwija tylko owijki Eskadrona, czy inne też... i czy zakłada im po zwinięciu szlafroczki? 😎
ciekawi mnie jeszcze, ile osób to kupuje. niby taki fajny gadżet np. jako nagroda na zawodach, ale... nie za tą cenę. 😲
Ej, ja mam gdzieś tam kupiony zwijacz ręczny do owijek - z korbką 😁 - jeszcze go nigdy nie użyłam, ale dałam za niego całego eurasa 😀

Szkoda podwyżek na te tanie, popularne modele. Lucky był bardzo udanym siodełkiem, które można było kupić w realnych pieniądzach. Ale Dressage Dream chyba nie skoczył?
O tej podwyżce cen była mowa już w czerwcu ubiegłego roku. Kupowałam wtedy moją romę i właśnie mówili właściciele, że to dobra inwestycja, bo za rok będzie za 6 tys.
To ja się wstrzelę: a co z Sommerami ? 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 sierpnia 2013 09:08
[quote author=zulu link=topic=300.msg1842359#msg1842359 date=1375525072]
Zawsze na otarcie łez można kupić zwijacz do owijek Eskadrona za jedyne 1230 peelenów 😀

ciekawe, czy zwija tylko owijki Eskadrona, czy inne też... i czy zakłada im po zwinięciu szlafroczki? 😎
ciekawi mnie jeszcze, ile osób to kupuje. niby taki fajny gadżet np. jako nagroda na zawodach, ale... nie za tą cenę. 😲
[/quote]

😲 lubię to! kurdę czy zwijacz do sreberek też jest..ze świstakiem  🤣
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2013 14:15
Ceny Prestige'y wróciły do normy 🙂 To wiadomość Equishopu z facebooka:

"Informujemy, że z powodu błędu nowego systemu do obsługi sklepu internetowego wyświetlane były zawyżone ceny siodeł Prestige. Błąd ten został już naprawiony i obecnie ceny wyświetlają się prawidłowo. Przepraszamy za utrudnienia i kierujemy specjalne podziękowania w stronę Pani Martyna Jarczewska, która zauważyła tę zmianę i napisała o niej na naszej tablicy."
Też to właśnie zobaczyłam na fb... Więc twierdzą, że to był błąd systemu? Seriously? 😁
I system pomylił się tylko przy siodłach 😁 😁 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
05 sierpnia 2013 15:03
Chyba zawzięcie czytają re-voltę 🙂
Chyba zawzięcie czytają re-voltę 🙂

To ja już nic nie mówię, bo stwierdzą, że w odpowiedzi na re-voltowe złośliwości wrócą do poprzedniej, "błędnej" ceny 🤣
ancyk0991, a co wierzysz, że re-volta ma taką moc, że parę panienek powiedziało, że ceny z kosmosu i nagle obniżyli, bo się wystraszyli? Bez przesady. Czasami, to mam wrażenie, że wiara w moc sprawczą tego forum niektórym pada na rozum...
ash   Sukces jest koloru blond....
05 sierpnia 2013 15:28
epk, nie wiem kogo nazywasz panienką, ale widać że nie znasz się na żartach...
epk  a nie uważasz tego za dość dziwne?? może głosem kilku panienek by się nie przejęli, ale jak usłyszeli ileś takich komentarzy, niekoniecznie z samej revolty, to zmienili ceny.
A gdzie ja napisałam, że wierzę "że parę panienek powiedziało, że ceny z kosmosu i nagle obniżyli, bo się wystraszyli?" No bez przesady - nie wkładać mi tu do ust słów, których nie wypowiedziałam 👀 😁

Uderz w stół a nożyce się odezwą: "Czasami, to mam wrażenie, że wiara w moc sprawczą tego forum niektórym pada na rozum..." - kto wierzy, ten wierzy... Ja tam uważam voltę za kropelkę w morzu - jakoś to forum nie jest moim pępkiem wszechświata, do którego wszyscy muszą się dostosować i osobiście nie czuję, by cokolwiek mi padło na rozum 😜 ...

I żeby była jasność - dla mnie tłumaczenie, że system się pomylił jest śmieszne w świetle tego, że tylko ceny zostały zawyżone tylko w stosunku do siodeł. Biorąc pod uwagę, że podniosły się tu i ówdzie głosy, że podwyżka cen była zapowiadana... Ponad to, te "wysokie" ceny wiszą sobie już tak od kilku dni. I multum pracowników, informatycy itd., osoby odpowiedzialne się nie zorientowały?  👀 A może było to takie "wybadanie rynku", w celu sprawdzenia reakcji konsumentów i tego na ile podwyżki mogą być duże? A może ... i może ....

A prawda jest taka, że jak ktoś się nie pomyli to prawdy nie powie 😂.

Donia Aleksandra, niestety nie. To tak nie działa. To duża firma działająca w oparciu o strategię zarządu a nie wpisy na forum. Jeśli by musieli zrobić podwyżkę to po pierwsze nie jedną o kilka tysięcy na siodle - bo coś takiego to szok na rynku i automatyczna utrata klientów. Takie podwyżki robi się stopniowo, po 500-1000zł przez dłuższy czas. Po drugie jeśli już jest to firma się z niej nie wycofuje bo przez parę dni na forum się pokazało kilkanaście wpisów. Bez przesady.

Podwyżka owszem, była zapowiadana, ale raczej równanie do cen w Niemczech czy reszcie Europy - może nie każdy zauważył ale u nas te siodła są tańsze niż za zachodnią granicą. Niemniej jednak nawet Equishop nie może sobie robić cen dowolnych siodeł. Są przedstawicielem firmy Prestige - ceny są sugerowane i nie mogą być dowolnie zawyżane na ceny wyższe o kilka tysięcy.
Tak, zdarza się, że ceny w sklepie są błędne - zazwyczaj z winy pracownika wbijającego dany towar. Ale co mieli napisać, przepraszamy ale pani Kasia/Basia/Asia namieszała jak w nowym sklepie bazę poprawiała. Łatwiej zwalić na błąd oprogramowania.
Orientujecie się które z modeli ujeżdżeniowych Kentaura są odpowiednie dla osób krótkonożnych?
Na pewno young dresage, poza tym w teorii standardowa tybinka przy rozmiarze 17 cali to 43cm, mozna chyba zamowic skrocona o 2cm.
Dokładnie o 2,5 i 5 cm 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się