Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

kaszmirowa2302, ja liceum "przelecialam" na zeszytach A4, wszystkie w kratke (jakims absurdem byloby dla mnie wymaganie od licealisty zeszytu w linie 🤔wirek: ), w twardej okladce. z przedmiotow, na ktorych pisalo sie mniej mialam jeden na dwa przedmioty- po prostu zeszyt zaczynal sie z dwoch stron. z przedmiotow maturalnych- jeden duzy, gruby, na jak najdluzej 😉
madmaddie, Si prega di pagare più tardi.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 sierpnia 2013 06:34
dziekuje! 🙂
Nie wiedziałam gdzie zapytać. Czy ktoś wie co się dzieje z horse_Art??
14 lipca kupiłam u niej sukienkę (piątek), w poniedziałek miała być nadana.
Do tej pory jej nie mam. Horse_art się nie loguje, a najgorsze jest to, że potrzebowałam jej na jutro  🙁 Musiałam sesję odwołać.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 sierpnia 2013 23:06
Od kilku dni moje wejście na facebooka wygląda tak jak na zdjęciu. Nie mam pojęcia czemu. Macie może jakieś sugestie jak to naprawić?

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2013 06:20
Cierp1enie, ona już kogoś na jakieś drewniane konie przekręciła, więc w sumie z sukienką też mogła.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
04 sierpnia 2013 08:17
w odzieżowym wątku Chainsy wyjaśniła, że konie już do niej dotarły, więc  do Ciebie też powinna się w najbliższym czasie odezwać 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2013 11:44
Biczowa, odświeżanie nic nie daje? Długo się strona ładuje? Próbowałaś na innej przeglądarce? Mnie się tak czasami robi, jak za pierwszym razem strona się nie załaduje (błąd na stronie albo mulący internet), zazwyczaj odświeżenie/odczekanie kilka minut i odświeżenie pomaga.
Biczowa, w ustawieniach usuń historię i ciasteczka.
Biczowa, miałam ten sam problem jakiś czas temu i okazało się, że mam złą datę i godzinę ustawioną w komputerze  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 sierpnia 2013 15:42
Facella odświeżanie nic nie daje
yegua spróbuje ale czy była byś tak miła i napisała mi gdzie dokładnie tego szukać bo obecnie strona jest mało czytelna i nie mogę nic znalźć :kwiatek:
Klaudia ja mam od jakichś 2 lat złą datę i godzinę bo komputer jest uszkodzony i przy dobrej dacie się wyłącza a data po chwili i tak zmienia się na złą.
Biczowa, kup sobie i zmień baterię do kompa - taka płaska, okrągła, 2032 bodajże. Znajdź powód "zawiech" komputera - przestaw, żeby pokazywało niebieski ekran  -doczytasz co to może być. Komputer nie wyłączy się z powodu złej daty, po prostu gdy się wyłączy zmieni ustawienia na te z chwili produkcji - wtedy trzeba je żmudnie w stupie przestawiać.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 sierpnia 2013 16:14
Komp jest uszkodzony, dokładniej mówiąc zepsułam go grając w simsy. Nie wyłączyłam w grze automatycznych aktualizacji i uszkodziłam kartę graficzną (wtedy też zaczęły się problemy z datą), bateria była wymieniona bo umarła kiedy zalałam lapka Colą  😡. Ogółem informatyk powiedział że trzeba by w nim wszystko wymienić więc taniej i sensowniej było by kupić nowy. Owszem są strony gdzie ewidentnie problem wynika ze złej daty ale facebook do tej pory chodził normalnie.
Dziewczyny, dziękuję wszystkim za pomoc  :kwiatek: Myślę, że zainwestuję w zeszyty A4, szczególnie kołozeszyty.
Horse_art się do mnie odezwała, więc wycofuję pytanie  :kwiatek:
Biczowa, jakiej przeglądarki używasz?
Może spróbuj wchodzić na fb przez Google. Mi sie też tak czasami na telefonie dzieje.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 sierpnia 2013 21:21
Od lat Firefoxa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 sierpnia 2013 10:27
Dziewczyny, dziękuję wszystkim za pomoc  :kwiatek: Myślę, że zainwestuję w zeszyty A4, szczególnie kołozeszyty.

Kołozeszyty są mało wygodne  😁 Jak nie jesteś przyzwyczajona, to nie polecam, zacznij sobie od jednego brudnopisu, bo możesz żałować.

Biczowa, spróbuj na innej przeglądarce, nawet IE.
Kołozeszyty niewygodne? Ja nie wiem czy myślę o czymś innnym, ale dla mnie to najwygodniejsze zeszyty jakich używałam 🙂

A ja pytanko z innej beczki zupełnie, czy mogę gdzieś kupić skwarki bez smalcu? Jedyną ofertę jaką znalazłam to 2,5 tony skwarek, a to dużo za dużo. Moja babcia potrzebuje trochę skwarek, a nigdzie nie możemy ich znaleźć. Gdzieś w ogóle takie są?
jest gdzies lista stajni gdzie mozna zdac BOJ? wyszukiwarka na forum nie znalazla takiego pytania  😡
Facella, ja zgadzam się z Heval i uwielbiam pisać w kołozeszytach. Jakoś tak 🙂

xMonix, na stronie PZJ 😉
Heval może lepiej kupić słoninkę i sobie wysmażyć potrzebną ilość?
Cień na śniegu, niestety potrzeba do tego około 2,5 kg słoniny a potem nie ma co z tym smalcem zrobić, a babcia nic nie wyrzuca, a nie ma komu zjeść tyle. Jeśli rzeczywiście nigdzie nie znajdę samych skwarek, to właśnie tak zrobimy.
xMonix, na stronie PZJ 😉
\]
bylam juz tam, ale jak ostatnia sierota nie widze
To poszukaj w wątku o odznakach, bo tam dziewczyny wrzucały chyba.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 sierpnia 2013 21:03
Na innych przeglądarkach też nie działa  🙁
Jak "naprawić" przeskakującą szczękę? Do jakiego lekarza się z tym zgłosić?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 sierpnia 2013 21:11
myślę, ze do dobrego stomatologa - chirurga szczekowego
czy ktos z was kojarzy taki filmik wstawiany do jakiegos wątku na re volte, mila muzyczka chyba dwie dziewczyny na łodce/kajaku mozliwe, ze to była norwegia lub okolice a w roli glownej nakrecony taki jakby taniec ptaków nad ich glowami? chyba to było na vimeo.com ale nie moge znaleźć  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się