Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Moon   #kulistyzajebisty
02 sierpnia 2013 14:20
Co prawda nie byłam tam daaawno, ale z tego co pamiętam, to ubogi, oj ubogi był...  😉
Wiecie może,czy w jakimś niekońskim markecie można kupić takie plastikowe pudełka na zabawki? 🙂 Super sprawdzają się na szczotki,ochraniacze i mało używane buble. Kiedyś kupiłam takie w Biedronce,wiecie gdzie teraz mogę takie kupić? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 sierpnia 2013 16:01
Ikea. 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 sierpnia 2013 16:01
Moonica,  w Netto wlasnie u mnie sa.Poza tym ikea i markety budowlane.
jysk  ostatnio widziałam w tesco takie pudłą
Dzięki wielkie 🙂
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale w Tchibo jest końska oferta - spodnie, kuferek ze szczotkami, bluzy.
Już było o tym pisane na poprzedniej stronie parę stron wcześniej 😉.
Gniadata   my own true love
02 sierpnia 2013 19:15
Alex ja widziałam w mojej jeszcze kilka dni temu i było ich kilka( nawet kolor można było wybrać 😉. Kusiły mnie mocno, ale już mam tyle wiaderek, że nie wiem czy znalazłabym zastosowanie. 😀  Dziś nie zwróciłam uwagi, bo zajęłam się trampkami  😍
Trampki z biedry to najlepsze jakie w życiu miałam i najdłużej wytrzymały, a jednocześnie tanie. Ubolewałam na początku sezonu, że muszę poprzednie wyrzucić, bo już takie nie wyjściowe, a tu proszę jak na zawołanie i ten kolor.  💘


high five, też dzisiaj zakupiłam szóstą na to lato (:icon_redface🙂 parę trampek. też jak pampera, bordowe, ale z wyboru, chociaż to trzecie czerwonopodobne  🙄 są śliczne, i strasznie się cieszę że i ja noszę moje 37, a z ubrań to też raczej jakieś 36 zazwyczaj, i Kucu też do wielkich nie należy - zawsze zostają nam rzeczy na wyprzedażach albo w takich biedrach 😁

a żeby nie było takiego OT to: u mnie w biedrze, chociaż mała, były te wiadra + fajne pojemniki, takie zwykłe na jedzenie, po 6 zł komplet czterech, jak dla mnie takie do przechowywania w szafce jakiś ziół, smakołyków, takie różne  👀
Co do tych pudeł plastikowych, w castoramie są dość ciekawe na takie właśnie zastosowanie 😉
są gdzieś w gazetce te trampki  👀 ?
e: znalazłam , są też wysokie modele?
Na mnie nie było bordowych Tramków, bo mam rozm. 41 🙁
Ale za to polecam koszulki polo biedronkowe 😀 Są bardzo dobrej jakości i po 19,90, więc niedrogo.... ja nabyłam wszystkie kolory 😀
Gniadata   my own true love
04 sierpnia 2013 12:33
Karino1998 są, śliwkowe 🙂

Leo a nie przykładałaś podeszew swoich i tych z rozm 40? bo one dosyć duże wypadały (przynajmniej u mnie), te 37 są na mnie takie nawet aż za bardzo pasujące, więc może może?
Ja też sobie dzisiaj kupilam trampki w biedronce te bordowo - śliwkowe 38, a zwykle noszę 38 - 39, więc są trochę większe. A polówki też są super, ale wzięłam tylko szarą  i różową 🙂
te bryczesy w Tchibo wyglądają całkiem przyzwoicie, kupił je ktoś może?  👀
Ale za to polecam koszulki polo biedronkowe 😀 Są bardzo dobrej jakości i po 19,90, więc niedrogo.... ja nabyłam wszystkie kolory 😀

A w jakich kolorach są dostępne te polówki? Też myślałam, żeby jakąś kupić, ale do biedry mam kawałek drogi i nie chce mi się jechać, żeby się okazało, że kolorystyka zupełnie nie moja 😉
Sumire, białe, szare, granatowe, różowe. Takie były u mnie 😉
U mnie kolory polówek dokładnie takie same. A co do trampków - nawet mierzyłam 😀 Ale niestety mam za duże kajaki 😉
Sumire, białe, szare, granatowe, różowe. Takie były u mnie 😉

Dzięki za info. 🙂 Granatowa brzmi nieźle, podskoczę jutro zobaczyć, czy są w mojej biedrze. A jak one rozmiarowo wypadają? Jakoś w miarę normalnie czy numeracja niezgodna z ogólnie przyjętymi wyobrażeniami na temat rozmiaru 36? 😀 Kiedyś zdarzyło mi się kupić biedronkowe szorty (patrząc tylko na wymiary podane na opakowaniu...) i no... były tak ze dwa rozmiary mniejsze, niż to wynikało z tabelki. 😉
Sumire, to jest bardzo ciemnygranat. A rozmiarowo ja zazwyczaj noszę S, a kupiłam sobie jedną S i jedną M, bo różnią się tylko długością 2 cm, szerokością chyba wcale  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2013 17:20
Te polówki teraz w biedrach są?
One tam już leżą jakiś czas.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2013 17:22
Nie bywam w biedronkach, muszę zajrzeć w takim razie.
Ja też, mam tylko nadzieję, że jeszcze u mnie będą 🙄
Moonica, ja kupuję zawsze w castoramie. Przydają się na szczotki, pasze itp ;-) i nie szkoda jak się połamią... bo kosztują jakieś 10-12zl.
te bryczesy w Tchibo wyglądają całkiem przyzwoicie, kupił je ktoś może?   👀


Kupiłam ale zwróciłem bo lej taki szmatkowaty

W takim razie muszę sie wybrać do biedronki 🙂
U mnie w obu biedronkach były już końcówki, dosłownie po parę sztuk i prawie same różowe, wszystkie zawalone towarem z nowej oferty... Ale dokopałam się do ostatniej granatowej M-ki i wzięłam jeszcze szarą. Szkoda, że ta granatowa taka ciemna, ale... i tak jest całkiem fajna. 🙂 Tylko trochę żałuję, że nie było szarych S-ek, jak przymierzyłam szarą w domu, to mniejsza pewnie lepiej by się układała (tak to jest trochę za szeroka pod pachami)... I jeszcze się zastanawiam, czemu szare mają inny skład materiału niż granatowe (na pozostałe nie patrzyłam). 🤔wirek: W ogóle w biedrze możliwe są zwroty? Bo tak teraz myślę, czy tej szarej nie oddać (albo nie przegrzebać dokładniej koszyka w poszukiwaniu mniejszej)...
sumire zwroty są możliwe. Na dodatek nie musisz zwracać w tej biedronce w której kupiłaś.
Arya, dzięki za info. Choć i tak kupowałam w tej biedronce, do której mam 15 km, a nie 20, więc oddam w tej samej. 😉
Od kiedy są te koszulki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się