moda, ciuchy etc...

Pursat, po co Ci awf, Ty powinnas być stylistką

Jestem za! 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2013 11:52
armaquesse, jak mi inne pomysły nie wypalą, to pomyślę o tym. 😁 :kwiatek:

Widziała któraś z Was może taki żakiet/kurtkę u siebie?  🙄

[[a]]http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ostatnie-rozmiary/%C5%BCakiet-z-%C5%82%C4%85czonych-tkanin-c441026p1126536.html[[a]]
Potrzebuje sukienke na 40-lecie dziadkow. Impreza dosc "huczna", kazdy facet bedzie w garniaku, kobiety w sukienkach, ladnie odpicowane. Co byscie polecily na taka okazje?


Jeśli chodzi o sukienkę na taką okazje, wybrałabym się do Mohito 🙂 tam zawsze mają spory wybór i zdarzają się przeceny 😉
Poszłam w poszukiwaniu turkusowych dodatków do tej mojej sukienki.

Znalazłam tylko ładną branzoletke, nie mogłam znaleść torebki w tym kolorze. I teraz mam pytanie czy czarna torebka będzie pasować do takiego zestawu? Czy może złotą, bo zamek z tyłu ma złoty. Buty będą hmm takie kremowe. Co na górę?

Zdjęcie wstawie póżniej albo jutro 🙂
Z okazji urodzin idę sobie dzisiaj sprezentować moją pierwszą w życiu torebkę. Zobaczymy, czy cokolwiek mi do gustu przypadnie 🙄 A jak nie przypadnie, to kupię sobie buty i w końcu, od kilku miesięcy, NAŻREM SIEM w fastfoodzie jakimś 😀 Walić dietę!
edit: 😁 http://demotywatory.pl/3630241/Kochanie-poszlam-do-sklepu-kupic-torebke Cała prawda 😀
Dziewczyny, jest szansa, że dostanę gdzieś jeszcze tą bluzę UHM Anyway? Swego czasu była na allegro, ale niestety już jej nie ma 🙁
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
01 sierpnia 2013 21:55
chciałam się was polecić o jakąś kurtkę przeciwdeszczową, zwykła bez żadnych podszyć z typu polar. Ma być po prostu baaardzo szczelna  👍
zaszłam do decathlonu bo bylam w trójmieście ale nic ciekawego nie znalazłam. Ma ktoś coś , co może polecić ?  :kwiatek:

noen   A story of a fighter of our human race
01 sierpnia 2013 22:05
Dzieki bardzo dziewczyny, wybralam w sumie zwykla, czarna sukienke z asosa, przed kolana, z fajna zlota wstawka i bedzie raczej okej 🙂
Dziewczyny, poszukuję takiej bluzki. Musi mieć dekolt na plecach, rękaw do łokcia i być czarna 😉 Ktoś widział może u siebie w Stradivariusie albo gdziekolwiek indziej? 🙁
gabb. możesz napisać do nich na fejsbuku i zapytać, ale myślę, że raczej już jej nie dostaniesz 😉
Mi nie zależy na metce Stradivarius. Chodzi mi o taki krój, może być każdej innej firmy.
Co sądzicie o ubraniu takiej sukienki na ślub? Ślub będzie cywilny, potem wesele tylko w formie uroczystego obiadu.



W rzeczywistości ma dużo bardziej wyrazisty kolor. O taki:

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 sierpnia 2013 21:41
Dziewczyny, poszukuję takiej bluzki. Musi mieć dekolt na plecach, rękaw do łokcia i być czarna 😉 Ktoś widział może u siebie w Stradivariusie albo gdziekolwiek indziej? 🙁


Wydaje mi się, że w Gattcie albo podobnych sklepach mogą być takie bluzki albo body. Możesz też zerknąć w takich bezmarkowych sklepikach.
mils   ig: milen.ju
07 sierpnia 2013 20:27
Dziewczyny, potrzebuję pomocy! Czy któraś z Was orientuje się, gdzie dostanę taką torbę? Czaiłam się na tą właśnie, ale jest zbyt wąska (90mm szerokości), będę miała duży problem, żeby zmieścić tam wszystko, czego potrzebuję do szkoły. Patrzyłam na inne, np. taka ma szerokość już 350mm, ale wizualnie mi się nie podoba, chciałabym taką, jak ta pierwsza. Torba z pierwszego linku ma także 2 przegrody, a nie jedną, na czym również by mi zależało w miarę możliwości. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? 👀
Odebrałam dziś koci zestaw ze Stradivariusa  😍

Jeśli przed zakupami w sklepie internetowym stradi powstrzymuje was brak karty kredytowej, spieszę donieść, że można płacić zwykłą kartą  😀
Tygrys jest boski, daj linka bo nie mogę znaleźć na stronie...
[url=[[a]]http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivariussales/298049/1838535/Pluszowa%2Bbluzka%2Banimal%2Bprint[[a]]#]klik[/url]
już jej nie ma...
wie ktoś gdzie mogę dorwać :
takie buty  (może być ciemniejszy brąz , ew.czarne )  w cenie do ok.120 zł
[url=http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/torby-i-plecaki/torby/torba-lisko-iii.html#bordo]i torbę coś jak ta[/url]  (może być też brązowa)  w cenie do ok. 120 zł

byłoby super jeśli da ktoś linka do jakiegoś fajnego bloga ze stylem kowbojskim, country

slw95   żyj i pozwól trwać
08 sierpnia 2013 21:25
Zamawiał ktoś nerki z cherrish? Ile czekałyście na zamówienie? Zamawiałyście standardowe czy wymyślone przez Was? 🙂
Udało mi się znaleźć torbę, która nie jest większa ode mnie i jest śliczna.  😜
jaka torba aaa 😍
Kupiłam wczoraj kolejną sukienkę na wesele, od początku chciałam bordową i kupiłam bordową. o taką: 



Teraz tylko muszę znaleźć jakieś beżowo-złote szpilki i kopertówkę, i jakiś ładny złoty pasek i delikatną biżuterię.
Co sądzicie?  🙂
slw95 - ja mam dwie standardowe (kosmiczną i beżową z ćwiekami), następnego dnia po zamówieniu były u mnie.
slw95   żyj i pozwól trwać
09 sierpnia 2013 08:31
tulipan, ooo, ta beżowa z ćwiekami jest cudowna, zastanawiam się właśnie nad nią 🙂 Dobrze są wykonane? Ciurają się szybko czy wytrzymają trochę? I na zdjęciach jak widziałam to wydają się być dosyć spore, w rzeczywistości jest tak samo? Na przykład ta tutaj wydaje się być tak duża, że aż jest nieproporcjonalna i dziwnie wygląda... Zastanawiam się czy to kwestia zdjęć czy tak jest na prawdę 🙄
Babi super kiecka.
popielata fajna torba, ciekawe jak z jakością i wykonaniem.
slw wykonane są bardzo fajnie. Czy trwałe ciężko mi powiedzieć, moich nie eksploatuje jakoś wyjątkowo, a ostatnio wcale ich nie noszę  😉 Są spore, większe od np. nerek Diamante i PLNY, ale nie wyglądają źle.
Tylko takie foto mam.
slw95   żyj i pozwól trwać
09 sierpnia 2013 09:03
tulipan, ok, dzięki!

PS. To Twoje buty w tle? 😀 Pokaźna kolekcja!
Między innymi moje + mamy  😉
Popielata bardzo fajna  🙂 skad? miesci a4?
gdzie dostanę kombinezon/dres w stylu Ziperall (oryginalnego nie chcę bo tyle kasy za dresik to przegięcie)?  :kwiatek:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się