Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

jak usuwam cookies, to wszystkie hasla mi wylatuja?
czy ktos z was kojarzy taki filmik wstawiany do jakiegos wątku na re volte, mila muzyczka chyba dwie dziewczyny na łodce/kajaku mozliwe, ze to była norwegia lub okolice a w roli glownej nakrecony taki jakby taniec ptaków nad ich glowami? chyba to było na vimeo.com ale nie moge znaleźć  👿


o to chodzi? http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhcrUYYms2E4Y17JyT
katija ja w operze moge sobie wybrać co ma wyczyścić i moge usunąć ciasteczka a hasła pozostaną bo są przechowywane w 'menadżerze haseł',  tylko jak czyścisz ciasteczka to chyba automatycznie Cie wylogowuje ze wszystkiego
casines, dzieki. a ktos wie jak to jest w firefoxie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2013 12:45
Kołozeszyty niewygodne? Ja nie wiem czy myślę o czymś innnym, ale dla mnie to najwygodniejsze zeszyty jakich używałam 🙂

Takie o?

Ja w czymś takim nie umiem pisać, jest mi niewygodnie i nie wiem, co zrobić z ręką  😁 ale jak kaszmirowa lubi, to ok.
czy po tych burzach z ministerstwem i wgl , potrzebuje brązową odznakę do rozpoczęcia kursu IRR ? 
Facella, o taki właśnie 🙂  Ja tam lubię zarówno kołozeszytt jak i normalnie. Ale co człowiek, to opinia 😁
Facella, dokładnie taki 🙂 Ja mam mniejsze kółeczka, może dlatego jest mi wygodniej.
Heval, a masz takie do wszystkich przedmiotów?
kaszmirowa, w tym roku miałam do polskiego, niemieckiego, matmy, chemii i na dodatkowe z biologii. Do przedmiotów typu historia, geografia miałam takie zwykłe miękkie zeszyty, bo większość nauczycieli wymaga osobnego zeszytu a nie potrzebowałam dużo miejsca.
W tym roku też się zaopatruję w takie zeszyty i zamierzam mieć taki do przedmiotów niematuralnych.
Jak wygląda sprawa przewożenia zwierząt w autobusie? Chodzi mi konkretnie o kzk gop. Wiem, że obowiązują jakieś opłaty jak za bilet, czy coś koło tego, ale z tego co słyszałam to dotyczy większych zwierząt, które zajmują miejsce, tak jak i dodatkowy bagaż. Natomiast ja mam pieska shih-tzu i mogłabym go podczas podróży trzymać na rękach. Co wtedy - płacę jakiś bilet dodatkowo? Jeśli tak to jaki? 😉
z ich strony

II. Opłata za przewóz bagażu (zwierzęcia)

zgodnie z Taryfą: 3,20 zł (nie dotyczy posiadaczy biletów miesięcznych, wakacyjnych oraz kwartalnych przewożących ponadwymiarowy bagaż ręczny lub zwierzę). Bilet uprawnia do przejazdu na całej trasie pojazdu, w którym został skasowany lub przez godzinę od momentu skasowania (z możliwością przesiadek).



i potem z FAQ

Czy muszę kasować bilet chcąc przewieźć psa?
Zgodnie z Taryfą KZK GOP, za przewóz psa nie muszą uiszczać dodatkowej zapłaty posiadacze biletów miesięcznych i kwartalnych. W przypadku gdy pasażer kasuje bilet jednorazowy za przejazd, za przewóz psa musi zapłacić 3,20 zł (z opłaty są zwolnieni właściciele zwierząt małych, które w czasie przejazdu są trzymane na rękach lub na kolanach). W każdym przypadku przewożony autobusem pies musi mieć założony kaganiec oraz smycz. Właściciel jest zobowiązany także mieć przy sobie aktualne świadectwo szczepienia psa.
Gdzie znajdę numer dokumentu na potwierdzeniu przelewu?
PKO w ogóle coś takiego generuje? Muszę do zestawienia płatności wpisać coś takiego i nie mam pojęcia gdzie to znaleźć  😵
Biczowa, kliknij Firefox, Historia, wyczyść historię przeglądania, Okres do wyczyszczenia: wszystko
A ja znowu z pytaniem  :kwiatek:

Jak to jest z przewożeniem papierosów tanimi liniami lotniczymi (Ryanair i Wizzair)? Mogą być przewożone w bagażu podręcznym? Będą je wyciągać i sprawdzać, czy normalnie ludzie je tam przewożą?
Czytałam w regulaminie Ryanair, że nie powinny być w bagażu nadanym, czyli powinny być w podręcznym chyba.

Jak to wygląda w praktyce?
Tamtam tak dokładnie dzięki!  :kwiatek:
Ile jest ważne skierowanie do poradni specjalistycznej?
slojma   I was born with a silver spoon!
07 sierpnia 2013 14:43
A ja znowu z pytaniem  :kwiatek:

Jak to jest z przewożeniem papierosów tanimi liniami lotniczymi (Ryanair i Wizzair)? Mogą być przewożone w bagażu podręcznym? Będą je wyciągać i sprawdzać, czy normalnie ludzie je tam przewożą? pozwala
Czytałam w regulaminie Ryanair, że nie powinny być w bagażu nadanym, czyli powinny być w podręcznym chyba.

Jak to wygląda w praktyce?

Masz normalnie w bagarzu podrecznym. Rayanir i Wizzair nie pozwalaja miec wiecej niz jeden bagaz, nawet damska torebke czy reklamowke traktuja jak dodatkowy bagaz. Wszystko musisz miec w jednej torbie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 15:11
Heval, ja zawsze fajki i wódkę miałam w bagażu, który szedł do luku.
Dzięki za odpowiedzi. To trochę rozbieżność mam.
Jeszcze spróbuję się upewnić, ale skoro przewożą i tak i tak, to pewnie nie ma problemu po prostu.
Ile jest ważne skierowanie do poradni specjalistycznej?


http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=665
Tamtam, dziękuję : kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 sierpnia 2013 16:42
Heval, papierosy ( 1 paczka na własny użytek) miałam w torebce, nikt nie wnikał. Alkohol miałam w bagażu nadanym.

http://www.latajacabydgoszcz.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-bagazu-w-ryanair/  tutaj pada odpowiedź, że można w podręcznym przewozić do 200szt.
safie,  :kwiatek: To nie ma problemu w takim razie.
slojma   I was born with a silver spoon!
07 sierpnia 2013 17:04
Tylko badzo czesto w tych liniach lotniczyc torebka malutka traktowana jest jako dodatkowy bagaz i trzeba ja schowac w podreczny. Oczywiscie nie zawsze bo to zalezy od oblugii na lotnisku. Ale osobiscie bylam proszona i widzialam kilka osob ktore musialy upychac rzeczy do podrecznego. A moja torebeczka naprawde byla mala.
Heval możesz przewozić i w podręcznym i w tym co idzie do luku- ja w zależności od tego gdzie mam miejsce (o ile biorę duży bagaż), to tak robię. Czasem jak biorę więcej niż powinnam (ciiii  :icon_redface🙂 to biorę i tu i tam 😉
calore dziękuje  :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 sierpnia 2013 20:40
yegua 🙇 Wielkie dzięki  :kwiatek: Działa  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2013 16:42
Ktoś się orientuje jakiej aplikacji- stopera używa Ewa Chodakowska? Czy na androida jest coś podobnego, żeby szło zaprogramować sygnały na różne czasy? ( np. 1 minuta biegu/ 5 minut marszu i tak w kółko bez mojej ingerencji)
uwaga głupie pytanie  😜
zarezerwowałam lot w Ryanair, podając jako formę płatności kartę debetową (wpisałam nr karty i kod CCV)
czy pieniądze zostaną automatycznie pobrane z konta?  🤣  pytam, bo wydaje mi się, że podobna kwota zniknęła mi z konta, ale historia aktualizuje mi się w takim tempie, że łatwo się pogubić....  🙄  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się