Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 08:24
Wczoraj rano miałam 76,9kg dziś rano miałam 76,1kg więc strzeż się mała, strzeż. 😎

edit:
Edit - my mieliśmy w lodówce dwie studenckie.
To te czeskie czekolady? Kurde, jak Hubert wpada do monopolowego to wychodzi z siatką słodyczy i koniecznie Studencka musi być  😁

Wczoraj zostawilam włączony wątek to podczytywał was i oglądał fotki  😁 np incognito w przebieralni  😁
Coraz więcej nas, fajnie  🙂 Tylko zaczynam się gubić powoli, jakieś foty Dziewczyny to łatwiej zapamiętam  😉

Ja dzisiaj dla odmiany miałam stretching, godzinny. I wiecie co ? Wolę moje siłówki  😵 Tak mnie trenerka wymęczyła tymi wygibasami, że wieczorem z wielką ochotą pójdę pobiegać. Waga skacze od 63,9 - 65,2. Robię dalej swoje, ale na weekend wyjeżdżam w miejsce gdzie jedzenie jest okrutnie celebrowane. Pewnie coś wpadnie niezdrowego, a ćwiczyć nie mam zamiaru  😎

No i wrzucam fotę w sukience, mogłabym jej nie ściągać  😂


JARA respekt, ja bym sama zżarła te michałki i ciastka i zapiła napojem SŁODKIM  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 08:39
tulipan, lachon 😎 zazdroszczę
tulipan, jakie nogi! fajna w ogóle ta sukienka. co to?
Jara ja też mam podjadacza w domu. Dziś rano wychodzi rozczochrany z sypialni (wychodziłam akurat z łazienki) i w jednej ręce trzyma pustą paczkę po chipsach i 2 opakowania po jogurtach, w drugiej butelkę po frugo do której napchane są (ciasno!) papierki po michaszkach. Paluszki na stałe rezydują po jego stronie łóżka, na szczęście łoże mamy spore, więc nie chce mi się sięgać  🤣 Nie wiem gdzie ci faceci to mieszczą!
piotrowska jak mi się już znudzą wszelkie owsianki itp. to robię sobie placuszki otrębowe, owsiane lub z serka homogenizowanego 😉
Tulipan to wszystko Twoje buty? Masz prawie jak mój mąż  😁
Włochy, Włochy  😍 ????
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 08:53
Ja się boję, że jeśli wszystko się tak ułoży, że pojedziemy w październiku w Bieszczady na ten ultramaraton (sprawdzałam już pociągi, jedyne 10-11h w drodze 😁 2h do Katowic pociagiem, a reszta autobusem) i uda mi się spotkać z Pokemon to będzie tak:

Męski Pokomon plus mój H będą jeść, a my będziemy patrzeć i ślinę przełykać. 😂
Nie moja droga - Wrocław-Przeworsk bezpośredni pociąg. A potem to może i my wyskoczymy, przynajmniej  w jedną stronę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 09:12
pokemon, daleko od Ciebie jest do Wetliny? Bo to już sam koniec świata.
JARA no mówiłam, że to sukienka szyta pode mnie  😁

ozzy dziękuję, na nogi nigdy nie narzekałam  😉 Sukienka z Bershki z przeceny, była jeszcze różowa i biała. Polecam, ma świetny krój i jest uszyta z fajnego, modelującego materiału  🙂

pokemon to akurat część szafy mojej mamusi. Szalona bo nie dość, że ma tyle butów to większość na obcasie powyżej 10cm (a na boso już ma 176cm). Lata gromadzenia  😁 Ja mam połowę z tego, ale nie ukrywam, że to taka nasza rodzinna słabość  😡 Niestety nie Włochy, ale żarcie równie kalorycznie i południowe siesty również w planie dnia. Jadę do mojego ojca, a jego tryb życia daleko odbiega od mojego  😉

Leniwe takie, ja nie wiem jak to chudnie  😁

https://maps.google.pl/maps?hl=pl

Trza se wpisać. Jest jeszcze prawie 200.
Ale dojechnie tam, to już 5 przesiadek.

Tulipan zazdroszczę, ale nie wiem gdzie 🙂 Hiszpania?
Czarownica - możliwe, że u Ciebie wolniej spalają się kalorie, bo ważysz o 20kg mniej niż ja 🙂

tortille pełnoziarniste można kupić też w biedronce. Placek ma jakoś 180kcal
pokemon Polska Żywiec  😁 Ale tryb życia typowo włoski - żyje nocą, śpi za dnia, zero sportu, dużo znajomych. Za dzieciaka wracałam od niego zawsze parę kilo grubsza i z rozregulowanym trybem dnia  😉
😵 ja jeszcze na wakacjach jestem  🤣

Jaki był u mnie przystojny gość  😜 pytał o mądre rzeczy, a mi w głowie brzęczała tylko jedna myśl - dlaczego nie jest moim kochankiem  😜 i weź tu opowiadaj o sterylce kotki, że jednak od tego nie umrze.

A i na temat  😁 drugie śniadanie owsianka - fuuuuj.
tunrida Ja nie oczekuję od niej diety i się nie dziwię 🙂
Skoro tak to mnie zastanawia ile mam sobie wyznaczyć, dietetyczka sugerowała 1600 kcal, ale dla mnie to troche dużo bo nie jadam dużo i nigdy nie jadłam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 09:47
Powtarzaj sobie, że za 15kg będzie Twoim kochankiem 😎
Dziewczyny, ile waży pełny pęcherz?  👀
Dzisiaj rano wstałam i stanęłam na wadze bez porannego siku - 67,1, czyli i tak ładnie  - 0,8kg w dwa pierwsze dni diety. Za to już po ważyłam 65,8.  🤔 Oba wyniki kilkakrotnie sprawdzane.
Wiem, że takie ważenie z dnia na dzień nie jest dobre i pewnie waga nawaliła, ale te dzisiejsze poprawiło mi humor.  😁
Ja wytrzymałam tydzień ale nie wiem jak wagowo bo nie mam wagi, chyba dziś kupię :/ w weekend pozwoliłem sobie na więcej żeby nie dac się zwariowac i w poniedziałek już milam byc grzeczna, a tu co? Wracam do domu a tam facet czeka z obiadem, panierowane schaboszczaki ziemniaki i pomidorki w jogurcie no i kolacyjnie poleglam... 🙁 codziennie albo jeżdżę albo cwicze coś w domu i liczę że mimo wszystko się uda. Dziś ja śniadanie musli z otrebami, blonnikiem i jogurtem.

Macie jakieś pomysły na płyny które nie są zwykła woda ani herbata? Narazie ratuje się co jakiś czas staropolanka smakowa bo jest bez kalorii w odróżnieniu od innych wód smakowych ale ma aspartam :/ a na zwykła wodę ni mogę już patrzeć ..
escada, a dodać soku z cytryny do wody próbowałaś?
Woda z cytryną i z miętą
Pyszne i baaardzo zdrowe 🙂 Cytryna odkwasza organizm
delta   Truth begins in lies.
07 sierpnia 2013 10:15
[quote author=delta link=topic=89332.msg1844785#msg1844785 date=1375857434]
(...)Zmieniłam swoje żywienie o 360 stopni, (...)

Delta, nie chcę Cię martwić, ale jak o 360 stopni, to zatoczyłaś koło i nic nie zmieniłaś.  😁 O 180 stopni.  :kwiatek: Gratuluję wytrwałości! I witaj, tspowiadaj się i motywuj! 🙂 Jakbym ja miała takie zacięcie jak niektóre z Was, np. Ty, to już w tamtym miesiącu miałabym te 58 na wadze. A leniuszek ze mnie ostatnio...  😁

[/quote]

Taa druga kawa z rana zdecydowanie się przyda 😀

escada,  a tą herbatę na zimno co kiedyś Jara wrzucała próbowałaś? Ja już do wody tak się przyzwyczaiłam, że nawet smakowa jest dla mnie be
Powtarzaj sobie, że za 15kg będzie Twoim kochankiem 😎

Za 15 kilo i 15 lat temu. Toż to gówniarz był, no ale prześliczny  😍 ma ratlerka o imieniu Godzilla  😁

Nie cierpię owsianek, ustawicznie się o tym przekonuję.
Nie wiem czy ktoś słyszał o właściwościach oleju kokosowego, a taka wiadomość może się Wam przydać. Polecam przeczytać artykuł:
http://yogin.pl/zdrowie/dieta-i-odchudzanie/1088-kokos-i-olej-kokosowy-tajemnica-zdrowia-i-szczuplej-sylwetki.html
Tu fragment:
"Olej kokosowy stosuje się wewnętrznie, jako lek oraz w kuchni, jako środek spożywczy, a także do użytku zewnętrznego.
Ze względu na swoją stałą postać olej nadaje się do smarowania pieczywa, można także z powodzeniem zastąpić nim masło w pieczeniu. Idealny do smażenia w wysokich temperaturach, nie pali się, nie jełczeje, a dzięki swoim właściwościom smakowym oraz aromacie nadaje potrawom orientalny charakter.
Praktycznie nie zawiera utleniających się kwasów tłuszczowych, co sprawia, że jest bardzo stabilny podczas smażenia w wysokich temperaturach, a do tego jest o wiele zdrowszy od niektórych, bardziej popularnych olejów. Nie każdy wie, że oleje takie jak: sojowy, słonecznikowy lub z orzeszków ziemnych nie powinny być podgrzewane do wysokich temperatur.
Olej kokosowy jest też pierwszym tłuszczem, który nie przyczynia się do budowy tkanki tłuszczowej, a wręcz przeciwnie, pobudza przemianę materii i wspomaga ubytek wagi przy nadwadze.
ZASTĄPIENIE DZIENNEGO SPOŻYCIA TŁUSZCZÓW  OLEJEM KOKOSOWYM MOŻE SPOWODOWAĆ  SPADEK WAGI O OKOŁO 0,5 KG TYGODNIOWO"

A tak bardziej w temacie, mi udało się schudnąć po zakończeniu karmienia piersią 6 kg w 2 m-ce jedynie zaprzestając jedzenia po godzinie 18 i przestrzegając pór posiłków 🙂
Woda z cytryną i z miętą


Polecam! Jak dla mnie zupełnie inny smak wody 🙂
Wczoraj zrobiłam Cardio 3 z Jillian z Body Revolution. Nie był to mój pierwszy raz, ale....było tak gorąco, w którymś momencie myślałam, że zawału dostanę. Tylko 30 minut a mokra byłam jak szmata. Żywieniowo na 5, zapełniam w przerwach między posiłkami żołądek wodą. Dzisiaj planuję ruszyć rower...
tulipan, REWELACYJNIE wyglądasz 🙂 nóg zazdroszczę okrutnie!
Dziewczyny, ile waży pełny pęcherz?  👀
Dzisiaj rano wstałam i stanęłam na wadze bez porannego siku - 67,1, czyli i tak ładnie  - 0,8kg w dwa pierwsze dni diety. Za to już po ważyłam 65,8.  🤔 Oba wyniki kilkakrotnie sprawdzane.
Wiem, że takie ważenie z dnia na dzień nie jest dobre i pewnie waga nawaliła, ale te dzisiejsze poprawiło mi humor.  😁


Jesteś pewna że tylko pęcherz opróżniłaś?  😀iabeł: Wikipedia podaje że pojemność to ok. 250-500 ml, ale może się rozciągnąć nawet do 1-1,5l. 1 l moczu waży od 1,005-1,035 kg. Czyli zakładając maksymalne parametry Twój pęcherz mógł ważyć nawet 1,55 kg. Ale to tak czysto teoretycznie 😉

Śniadanie: 2 kromki razowe z szynką z indyka, sałatą, pomidorem + zielona herbata = 208 kcal
II śniadanie: plaster ananasa (świeżego), jogurt waniliowy 0% z błonnikiem, kawa zbożowa z mlekiem 0% = 258 kcal
Właśnie najdziwniejsze jest to, że tak... Tylko pęcherz. Dlatego tak się zdziwiłam. A nie sprawiał wrażenia przepełnionego.  😁
Martolina  :kwiatek: niestety górna część nóg już nie jest taka super, no i tyłek mi się podniósł, więc optycznie wydaje się większy  😉
http://re-volta.pl/galeria/foto/100072#f
o tu widać jak kończy się koszulka, że sporo odstaje  😉
http://re-volta.pl/galeria/foto/100073#f
a ja wczoraj usłyszałamN od kumpla, że schudłam! na wadze zwalnia, ale widzę, że pojawiają się mięśnie 😜
Eee..jak tyłek z boku odstaje, to jest fajnie! Oby nie miał na bokach i na górze za dużo tłuszczu. A że odstaje...to i dobrze. Od tego jest. Przynajmniej moim zdaniem.
Tulipan-jest ok. Szlifuj pierdoły i ciesz się życiem.  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2013 10:59
Ja właśnie szukam oleju kokosowego, ale spożywczego!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się