Moja Szokujaca Historia - urodzilam mumie

Czy ktoś to w niedziele na Discovery ?  🤔  🤔
ja ogladałam... do teraz nie mogę uwierzyć  😵

Historia Zahry, kobiety, która przez prawie 50 lat nosiła w sobie płód dziecka. Poznamy przyczyny śmierci niemowlęcia. Dowiemy się także, dlaczego płód nigdy jej nie zabił.
kujka   new better life mode: on
17 lutego 2009 20:16
martynkakoniki, ja ogladalam dawno temu ten dokument. Naprawde szokujace. Z reszta cala ta seria taka jest. Ogladalas o czlowieku-drzewie?
Ogladalas o czlowieku-drzewie?

nie !  🤔 🤔  kurcze musze obejrzeć, lubie takie filmy dokumentalne..  🤔wirek: 
Opowiedzcie, opowiedzcie!
O człowieku drzewie słyszałam, jest też na youtube. Opowiedzcie w skrócie o mumii.
o co chodzi z człowiekiem drzewem?
czy ten program mozna gdzieś znaleźć w sieci?
kobieta miała 70 lat, przez ok 40 czy 50 lat miała w sobie płód swojego dziecka, -ciąża pozamaciczna, przyszla do lekarza z bólem brzucha co wyszło jak napisałam wyżej, do tego jakos organizm się bronił i powstała taka skorupa wokół płodu  🤔  
druga kobieta byla w ciąży, miała bliźniaki oraz dziecko pozamacicą, do dzisiaj zyje cała trójka dzieci, ten który 'uchował się' w ciąży pozamacicznej normalnie funkcjonuje, lekarze są w wielkim szoku bo przecież to na ludzki rozum JEST NIE MOŻLIWE...  🤔wirek:

czy ten program mozna gdzieś znaleźć w sieci?

próbowałam znalazłam tylko to http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30293&w=75507795  ale jest ten film do ściagnięcia na e-mule, bo trafiłam na jakieś forum znajdziesz chyba o podobnej nazwie jak w temacie
A kiedy dokładnie leci ten program ?? To może zacznę oglądać bo lubię takie filmy dokumentalne.
jutro będzie tez fajny program na Discovery  z serii Nie-Zwykły człowiek czy Nie-Zwykli ludzie jakos tak..  👀  o 21.00


Moja szokująca historia: Obudziłem się w kostnicy
22😲0 Discovery Channel poniedziałek, 23 lutego 2009

Przerażające opowieści ludzi, którzy błędnie uznani za zmarłych, obudzili się w kostnicy.

film można ściagnąć Moja Szokująca Historia: urodziłam mumię
A wiecie co mnie zastanawia z tą "mumią"? Co myslała ta kobieta, że niby się stało z jej dzieckiem po tym jak go nie urodziła?! Przecież musiała chodzić z myslą, że cały czas ono gdzieś tam jest...  🤔
kujka   new better life mode: on
18 lutego 2009 21:37
McBetka, ona jest z arabskiej zabitej dechami wsi, myslisz ze co myslala? ze dzin jej zabral dziecko, czy tam ze duch dziecka sie zezloscil i ja zostawil. przeciez wtedy nawet lekarz tam nie dotarl...
jesli byla to ciąża pozamaciczna to mogła nawet nie wiedzieć ze jest w ciązy.
to jest straszne, nie potrafie sobie nawet tego wyobrazić  🤔wirek:

Moja szokująca historia: Obudziłem się w kostnicy
22😲0 Discovery Channel poniedziałek, 23 lutego 2009

Przerażające opowieści ludzi, którzy błędnie uznani za zmarłych, obudzili się w kostnicy.

może być ciekawe
Martynakoniki o tych kostnicach oglądałam dawno temu, może to będzie to samo. Był tam bodajże przypadek narkoleptyczki (tudziez innej choroby powodującej porażenie mięśni), która przez swoją chorobę trafiła tam nie raz...I była świadoma gdzie jest ale nic nie mogła zrobić uwięziona we własnym ciele. Brrr!

Ja wczoraj oglądałam dokument o dzieciach, które nie odczuwają bólu. Jak się to ogląda, to człowiek dopiero rozumie jak ważna jest wrażliwość na ból! Dzieciaki paroletnie, gryzące do krwi paluchy, jedna dziewczynka odgryzła sobie język i z taką pokrwawioną koszulką z uśmiechem pozowała do zdjęcia. Jednemu dziecku trzeba było usunąć oko bo ciągle wkładało w niego palce i już było w stanie nie do odratowania. Usunięto także tej samej dziewczynce zęby bo tak się raniła. Nie mówiąc o złamanich, skręceniach kończyn, których te dzieciaki wogóle nie czują. Najgorzej wytłumaczyć takiemu dziecku, żeby czegoś nie robiło bo to niebezpieczne w momencie, kiedy ono nie ma progu bólu alarmującego, że jest źle.

Kujka masz rację, w końcu to 40 lat temu, Maroko...Można sobie tylko wyobrazić na jakim poziomie żyli, zresztą dzisiaj w tych odległych wioskach pewnie jest nie lepiej.
kujka   new better life mode: on
18 lutego 2009 22:26
McBetka, tez kiedys ogladalam ten dokument. to jest masakra. dziecko nawet nie wie kiedy ma za male buty, albo nie czuje ze wlasnie polozylo reke na rozzazonym ogniu... straszne zycie naprawde.
mam kawałek skóry na którym nie mam czucia  🙄
kiedyś koleżanka mnie ukłuła szpilką - a ja nic. dziabnęła mnie kilka razy, w końcu zorientowałam sie ze cała klasa sie na mnie gapi, odwróciłam sie i zobaczyłam, ze kolezanka stoi za mna ze szpilka... musiała mnie dziubać od dłuższego czasu. trafiła akurat na obszar na łopatce, wielkości mnie wiecej dłoni, w który mozna mi wbić np. pinezkę do końca a ja nic nie poczuję.

na szczęście jak się ugryzę w język to czuję 😉

o tym człowieku drzewie straszne!!!  😲
w ogóle przerażają mnie "wzorce" dzisiejszego społeczeństwa, wszystko co istnieje ma być piękne a jak nie jest to najlepiej sie trzymac od tego z daleka  🙄 wszyscy sie od niego odwrócili przez chorobę  🙄

fajnie ze juz ma sie lepiej.
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2009 10:49
Kaprioleczka, ale z tego co pamietam to chcieli temu czlowiekowi pomoc, zrobic operacje a on sie nie zgodzil, bo powiedzial ze pokazujac sie ludziom razem z grupa cyrkowcow sowim wygladem na siebie zarabia...
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2009 16:49
Przerażające jest to jak kiedyś bywało - ludzi zakopywali w grobie , będąc pewni , że nie żyją , a Ci byli w letargu . Gdy wyszło , że człowiek może w letarg zapaść niektóre groby zostały odkopane i znajdowano zwłoki potwornie poskręcane i pokaleczone , bo ludzie uznani za martwych zostali żywcem pochowani i próbowali się wydostać - brrrrrrrrrrrrrrr  🤔 Kiedyś program gdzieś widziałam o tym .

Pozdrawiam 🙂
jutro będzie tez fajny program na Discovery  z serii Nie-Zwykły człowiek czy Nie-Zwykli ludzie jakos tak..  👀  o 21.00


Moja szokująca historia: Obudziłem się w kostnicy
22😲0 Discovery Channel poniedziałek, 23 lutego 2009

Przerażające opowieści ludzi, którzy błędnie uznani za zmarłych, obudzili się w kostnicy.



Ktoś oglądał ?? zaznaczyłam sobie w telewizorze by nagrał mi ten program i oczywiście z niewiadomych przyczyn nagrane było tylko 5 minut  🙁 A tak bardzo chciałam go zobaczyć.
kurde... zapomnialam obejrzeć, wyleciało mi z głowy z tego co wiem to czasami w nocy są powtórki programów które leciały dzień przed, ale wątpie żeby komus się chciało czekać bo to czasem 3-5 w nocy...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 18:51
tutaj sa zdjecia tej mumi http://www.mymultiplesclerosis.co.uk/misc/zahra-aboutalib.html brrr

o fuck !!  😵 😵  🤔 🤔
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 lutego 2009 19:09
Na jutube jest cała seria o Panu Drzewie:
Cz. 1:


Linki do reszty części i innych podobnych filmów są na stronie.
Co do ludzi zakopywanych żywcem- kiedyś było to dosyć częste, a w Stanach był nawet osobny zawód polegający na chodzeniu w nocy po cmentarzu i wysłuchiwaniu, czy gdzieś ktoś nie dzwoni dzwoneczkiem z trumny (wrzucano zmarłym i "zmarłym" dzwoneczki przy pochówku). Jak ktoś zadzwonił to była szybka akcja odkopywania człowieka. Polecam lekturę "The fall of the house of Usher" Edgara Allana Poe- będziecie mieć koszmary  😁
widziałam kiedyś na youtube filmik o facecie ''słoniu'' ? jakoś tak chyba bylo... miał twarz tak starsznie zdeformowaną  😵 pamięta to ktoś?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 lutego 2009 19:16
martynka o to chodzi?
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=SBohmdsUXF4&NR=1


tak...  😲 🤔
Uwielbiam takie programy, chłonę je. O mumii oglądałam z pół roku temu, coś niesamowitego.
też lubie oglądać takie programy, ale za każdym razem mam  🤔  na twarzy... po prostu niektóre rzeczy przechodza ludzkie pojęcie, że człowiek może z ''takim czymś'' żyć...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się