Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2013 07:39
Ja też chce takie trampki 😁
http://allegro.pl/zara-trampki-panterka-z-wlosiem-cwieki-37-nowe-i3440393959.html    na Allegro znalazłam w rozmiarze 37, może ktoś się skusi 😀
Jest szansa, że znajdę gdzieś te buty w rozmiarze 39?
http://deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/czolenka_on_the_hunt_nude.html
estena   Wariat nad wariaty.
01 sierpnia 2013 10:03
Ostatnio upolowane  😍
w końcu zakupiłam..   💘
boszzz szpilki z zary, z nowej kolekcji, które podlinkowałam wczoraj już są niedostępne  😲
whitemoon071 gdzie ?  🙂
Aż teraz żałuję że nie kupiłam tych trampek z Zary... Czaiłam się i czaiłam - no i nie wyczaiłam. 😉
w Magnolii nowa dostawa była i przyszło kilka wzorów air maxów, np takie pomidorowe z miętowymi wstawkami i te! 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
01 sierpnia 2013 14:35
Gdzieee?! Ja też chce takie. 🙂
whitemoon071 w Nike ? Że też na drugim końcu miasta ta Magnolia jest. Na białe force się czaję od długiego czasu  🙂
Ja po prostu nie mogę uwierzyć w ceny promocyjne w tym roku!  😲 Absolutnie tak tanio nie było rok i kilka lat temu!  😲 I tak jak w tamtym roku specjalnie odłożyłam sobie kasę na wyprzedaże, tak w tym roku gdzie jest tak tanio nic nie kupię, bo funduszy 0zł.  👿
emptyline, Szczecin, ostatnie  😉
tulipan - zobacz w innych też, skoro tu była ich nowa dostawa to na pewno w innych sklepach będą! 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 sierpnia 2013 19:48
Jak z wygodą tych espadryli Tommy? Szukam espadryli lekkich i nie za wysokich (bo kolana), ale żeby moja pulchna nóżka wyglądała lepiej i żebym nie deptała sobie po długiej spódnicy 😉

Szepcik, melduję, że są przewygodne i wyglądają o niebo lepiej na nodze niż na zdjęciach. Dzisiaj przechodziłam w nich cały dzień - rzadko mi się to zdarza na butach na obcasie. Nie czuć wysokości, są bardzo stabilne, nic nie uwiera i największy szok - ten paseczek z tyłu nie zsuwa się. Polecam! I zaczynam się czaić na ten sam model też na niższym obcasie  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
02 sierpnia 2013 20:24
olek, zazdroszczę.
Przepuściłam te espadryle z h&m'u chyba i teraz nie wiem co zrobić. Znajdę gdzieś w Warszawie (najlepiej w centrum, ale do arkadii też pojadę jak trzeba) w sieciówkach jakieś fajne espadryle na płaskim? Byle nie różowe 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 sierpnia 2013 21:19
dziewczyny, dziewczyny, nie ma w Waszych deichmannach tych butów?

w kolorze niebieskim, rozmiar 39?
Pierwszy raz tak bardzo chcę zdradzić originalsa..

http://www.mytheresa.com/en-de/mylo-leather-high-top-sneakers.html  😍
Dziewczyny pomocy! Zamarzyły mi się takie buty  😜  http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-damska/w373sgb.html, ten kolor, ale w rozmiarze 36 lub 35,5. Przejrzałam masę sklepów plus allegro i pustki 🙁 Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa na te buty czy to może była jakaś edycja limitowana? Będę wdzięczna za pomoc!
Kleik zajrzyj do rucolors.pl ale bardzo mozliwe ze to starsza kolekcja i juz ich nie dostaniesz
Dziękuję Losia, niestety model jest na stronie, ale też już niedostępny  😵
madmaddie niebieski jak niebieski, ale czerwony  😜

edit: moglabys wstawic linka bo nie moge znalezc?  :kwiatek:  😡
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2013 14:38
ja też właśnie nie mogę 😉 zdjęcie wygrzebałam w grafikach googla. przymierzałam ostatnie pary w Deichmannie w Łodzi, ale wtedy nie brałam, bo były lekko uszkodzone. a tu nie ma już, ani na stronie, ani nigdzie 🙁
cze
w jakim sklepie internetowym kupię na bank oryginalne air maxy ?
najlepiej  byłoby, gdyby mileli jak największy wybór i jakieś promocje
będę wdzięczna za podpowiedź  :kwiatek:
Mój nowy nabytek , koturny z gino rossi. Załapałam się na przecenę z 429 na 199, a przy tym druga para butów 50 % taniej  🙂😍 super wygodnie i  lekkie.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
10 sierpnia 2013 15:51
Donia  😜

ktos wie gdzie moge kupic w miare tanie lity? albo botki w podobnym stylu? ceny w galerii handlowej mnie troche przerosly 🤔
na allegro kupiłam swoje chyba coś za 70 zł z przesyłką i są mega wygodne i bdb jakości 🙂
robakt   Liczy się jutro.
11 sierpnia 2013 13:09
Ja stałam się dzisiaj posiadaczką tych cudeniek  😍
Za 159 złotych  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się