Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

ae, jak ja rezerwowałam (co prawda to nie była chyba karta debetowa) to zostało pobrane, nic nie musieliśmy robić
Czy można wypić wit B która jest w formie zastrzyku.
Mój dziadek wymyślił, że będzie wypijał 🤔wirek:. Problem w tym, że nie umiem mu wytłumaczyć dlaczego nie ( a może można??).
Zastrzyk to zastrzyk, nie jest przystosowany do spożywania. Tak sobie raczej kuku można zrobić, bo to tak jakby wypić np. szczepionkę na tężec.
Pytanie też dlaczego musi brać tą witaminę B w formie zastrzyku? Może ma właśnie jakieś problemy z przyswajaniem/ trawieniem/wchłanianiem itp. Tak to w żyłkę i wszystko leci.
Bo przecież łatwiej by było łykać tabletki czy nawet jakiś proszek od picia rozrabiać niż się kłuć.  👀
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2013 21:30
Alaska, zastrzyki z wit B koszmarnie bolą 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 sierpnia 2013 21:35
Byłam ostatnio w aptece, chciałam kupić skrzyp polny na włosy w formie herbatki do picia. Dopiero w domu zauważyłam, że... dostałam po prostu skrzyp. Na opakowaniu pisze, że ma właściwości moczopędne 😲 Jestem laikiem- czy duża jest różnica między skrzypem polnym a skrzypem? 🤔
Ja tam się nie znam nigdy nie miałam takich bonusów, to ciężko powiedzieć. 😉

Czarownica
Nie. Popularny skrzyp to w pełnej nazwie skrzyp polny. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 sierpnia 2013 21:38
Dzięki :kwiatek: Czyli normalnie mogę to pić na włosy i zamieszkać w toalecie? 😁
Taak 😉
No wiesz to też pewnie zależy od egzemplarza. Piwo też moczopędne jest, ja się ogólnie dużo w życiu nawadniam bardzo, więc po piwie to już w ogóle. Znam też takich co ich to nie rusza i nie muszą poszukiwać toalety zaraz po wypiciu pierwszego. 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 sierpnia 2013 21:43
Czarownica, ja herbatkę ze skrzypu piję na wieczór, w dzień to by pewnie było uciążliwe. 😉
Ja piję skrzyp o różnych porach dnia i nocy, nie zauważyłam zbytnej moczopędności 😉 ale ogólnie dużo piję, więc dla mnie bez różnicy.
Alaska, zastrzyki z wit B koszmarnie bolą 🙂


Ja brałam i nie bolały :P

Heval, dzięki! uspokoiłaś mnie trochę 😉  :kwiatek:
[quote author=Gillian link=topic=20.msg1845928#msg1845928 date=1375993849]
Alaska, zastrzyki z wit B koszmarnie bolą 🙂

Ja brałam i nie bolały :P[/quote]
Mnie bolały, ale nie za bardzo. Na pewno zależy od człowieka, ale i od robiącego (trzeba uważnie, powoli).
Przed wiekami dostawałam witaminy z fiolek i do picia 🤔 i do płukania gardła 🤔
Nie wiem co gorsze - to obrzydliwy smród.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2013 09:26
czy ktoś jeszcze ma problem połączyć się z połączeniem internetowym w telefonie z Orange? nad ranem nie działał, teraz nie działa 🙁
czym sprać plamę po fluidzie z granatowego plecaka (100% bawełna)? fluid wylał się w środku, ale przesiąkł i wyskoczyły dwie plamy. szukałam na google, po różnych forach. dużo pomysłów, ale trochę boję się, że mi się odbarwi (np benzyna, czy płyn do mycia naczyń?), pomocy! 😵
No, a próbowałaś po prostu nalać do wanny ciepłej wody, nasypać trochę proszku i wyprać? Jak nie będzie chciało schodzić to zostawić do odmoczenia i spróbować szczoteczką?
Zależy jakiej jest jakości ten plecak, ale ja szmaciane torebki i plecaki to piorę czasem w pralce normalnie i nic im nie jest. Raz tylko mi odbarwiła taka szmaciana torebka, gdzieś tam kupiona na bazarku.
Jeśli to nie pomoże to wtedy eksperymentować z jakimiś odplamiaczami itp, ale fluid nie jest jakaś straszną plamą, skoro przy użyciu kosmetyków czy tam powiedzmy mydła nawet można go zmyć z siebie. 😉
Alaska właśnie leży i sie moczy, zaraz go przepiorę. jest z grubszego materiału, dlatego też nie przesiąkł cały fluid, większa plama jest wewnątrz. normalnie plecaki też piorę w pralce. ten jest nowy i się trochę zmartwiłam, że sie nie dopierze, a po miejscowych eksperymentach - odbarwi 🤔 dzięki, zobaczę co da pranie :kwiatek:
Czy ktoś wie ile dni ma bank na rozpatrzenie odwołania w sprawie książeczki mieszkaniowej? (Bank PKO BP)
Czy któraś z Was orientuje się, co konkretnie znajduje się na tej koszulce? Domyślam się, że mogą to być jakieś zespoły, ale jakie? 😀 Kompletnie nie znam się na muzyce tego typu  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2013 18:42
masz większe zdjęcie? ja tam tylko Morrisona jestem pewna, za mało widać 😉
Jeszcze takie zdjęcie mam 🙂
Dinozaury rocka z lat 60 - 70-tych  😀 : Frank Zappa, The Beatles, The Rolling Stones, Janis Joplin, Jimmy Hendrix, chyba David Bowie...no, i oczywiście Jim Morrison.
Parę innych gąb rozpoznaję, ale nie pamiętam nazwisk i nazw zespołów. W każdym razie starocie i legendy rocka.
Dziękuję  :kwiatek:
Jeszcze Bjork tam widzę.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 sierpnia 2013 13:07
Czy ktoś mógłby mi tak łopatologicznie wytłumaczyć, jak używać maski w GIMP'ie? :kwiatek: Chodzi mi o to, co koleś robi w tym filmiku w mniej więcej 6:35 minucie:

Czyli tak jakby szkic i kontury mam w tle, dodaję kolory i potem to łączę. Mam nadzieję, że dobrze tłumaczę 😡 Bo siedzę już nad tym kilka godzin i dalej nie wiem jak to zrobić 😵
A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2013 14:01
Zdaje mi się że na koszulce widzę Blondie, ale stara i ślepa jestem, mogę się mylić  😁

Zapytam tu, bo gdzie indziej nikt się nie odezwał jeszcze: potrzebuję kartę na doładowanie z polskiej sieci, nie orientuje się kompletnie co wybrać albowiem od czasu jak wyemigrowałam duzo sie pozmieniało, tak więc potrzebuję kartę na doładowanie, najwazniejsze są tanie rozmowy, najlepiej jeszcze jakby były tanie międzynarodowe, smsy nie ważne, internet wogóle mnie nie interesuje. Help  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2013 16:09
A., Play, ale inni mogą marudzić, że do Ciebie drogo  😁
Plus ma duży zasięg, nawet w naszej stajni na straszliwym zadupiu - wszystko inne wysiada, tylko Plus nie.
nirvana, sex pistols
Facella, od stycznia wszystkie sieci mają (a przynajmniej powinny mieć) taką stawkę do Play jak do innych sieci
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się