Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Gabb. dziękuję  :kwiatek:  dołącze się do zachwytów reszty- prześliczna jesteś  😀
Wymodelowana ładnie Ci bez grzywki  🙂
Hexa Ty co roku w Cannes? 😀 zazdroszczę
Ostatnio to nawet kilka razy do roku ale mam tu rodzine wiec nie mam wyjscia  😂, jest plan zeby wkrotce zostac juz na dluzej jesli sie uda.
Ooo, nowa strona wątku, tu jeszcze zdjęć re-voltowych ślicznotek nie ma, więc pozwolę się wstawić  😉
1. Daj dziecku aparat
2. Z huśtawek się chyba nie wyrasta
3. JESTEM BIAŁA
trzynastka   In love with the ordinary
09 sierpnia 2013 20:38
Ooo, nowa strona wątku, tu jeszcze zdjęć re-voltowych ślicznotek nie ma, więc pozwolę się wstawić  😉
1. Daj dziecku aparat
2. Z huśtawek się chyba nie wyrasta
3. JESTEM BIAŁA


Skorzystam z Twojego opisu, bo idealnie pasuje :P
Chociaż huśtawki na zdjęciu nie mam.
Btw też jestem biała jak ściana, co gorsza z ciemnymi włosami... bardziej to się rzuca w oczy. Nie martw się.  :kwiatek:

nine, I love you Cię w takiej fryzurze!  💘
trzynastka   In love with the ordinary
09 sierpnia 2013 20:45
One są tylko spięte umiejętnie, pomimo miliona głosów "zrób tak!" nie mam odwagi :/
Dziękuję 🙂
No to spinaj często tak.
nine, BOSKIE oczy  😍 Bardzo dużą uwagę przykładam do oczu- taki mój odchył  🤣
A co do fryzurki- ładnemu we wszystkim ładnie, ale chyba wolę Cię w dłuższych  😉
nine masz boskie oczy.
Gabb. ,Wymodelowana, Hexa -  jesteście śliczne
Kastorkowa aga020596 - mega pozytywnie ;D
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2013 21:08
aga, ja jestem spalona w paski 😉 lepiej być bladą
Nine, swietnie w tej fryzurze, od razu inna wersja Ciebie!  😀
Ja mam swoją bardzo niewyjściową wersję czyli coś pod tytułem "odłóż ten aparat"
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 sierpnia 2013 21:15
Alabamka ciekawe kolczyki 😀 I fajne rysunki 👀

Nine
jesteś śliczna 😍 ale ja bym na Twoim miejscu słuchała siebie i nie skracała włosów 😉 Osobiście najbardziej lubię długie/półdługie, najczęściej takie "na chłopca" w ogóle mi się u kobiet nie podobają 😉
Alabamka Jak Ty pozytywnie wyglądasz! I rysunki, ahh  😀

Alabamka ciekawe kolczyki 😀 I fajne rysunki 👀

Nine
jesteś śliczna 😍 ale ja bym na Twoim miejscu słuchała siebie i nie skracała włosów 😉 Osobiście najbardziej lubię długie/półdługie, najczęściej takie "na chłopca" w ogóle mi się u kobiet nie podobają 😉

CzarownicaSa, piąteczka! Boże, ostatnio moja, nazwijmy ją... bliska znajoma się obcięła " na chłopca", a miała takie śliczne włosy do ramion... I w ogóle zazdrościłam jej ich, bo były gładkie i mięciutkie- nic tylko głaskać. A nie to, co moje...
No i obcięła się, a ja, gdy zobaczyłam zdjęcie, mało się nie przewróciłam i nie popłakałam  🤔 Ale już koniec  🚫
trzynastka   In love with the ordinary
09 sierpnia 2013 21:32
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
Ja przy mojej wadze, braku kobiecych kształtów i sposobie ubierania się [lubię jeansy, bluzy i często tak chodzę 😉] boje się że, ktoś mógłby pomyśleć, ze jestem chłopcem  😁

lepiej być bladą


wiesz jakie zainteresowanie to budzi pod koniec wakacji? po przyjeździe z ciepłego kraju? 😉 Bo nie wiem jak aga ale ja nawet jak się opalam to się nie opalam.
Ja już wszystkie możliwe żarty o mieszkaniu w piwnicy, wampiryzmie i jedzeniu wapna znam. Trochę męczy. Jak żarty o "ujeżdżaniu kucyka", tylko bez mówienia, ze jeżdżę konno 😉

alabamka
- fajne, takie pozytywne  😉

Potrafię się opalić. Może nie jakoś spektakularnie i nie w krótkim czasie, ale potrafię. Jednak nie mam tyle czasu, żeby go poświęcić na opalanie  😉
Też mi brak kształtów i też najczęściej popylam w  bluzach- ta dzisiejsza sukienka to jakieś wariactwo z mojej strony!  😉
Dzięki dziewczyny 😀
Jak dziwnie mi słyszeć, że wyglądam pozytywnie, z natury podobno mam smutny wyraz twarzy i jak ktoś mnie nie zna i nie jest przyzwyczajony to pyta się czemu się smucę, miło mi  :kwiatek:
CzarownicaSa, Tunel drugi robię, dlatego taki "gwóźdź" w uchu mam 🙂
Karino1998, baffinka, dziękuję bardzo 😡

nine, piękne oczy! Ale włosów nie skracaj, ja osobiście wolę Cię w dłuższych 🙂

Alabamka, pozytywne zdjęcie! 😉
gabb., zjawiskowa jesteś!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 sierpnia 2013 11:17
Nie jestem taka ładna i zdjęć profi nie mam, ale za to jaki makijaż koleżanka mi zrobiła  👍
Szkoda by było się nie pochwalić :p
Z Czarnogóry.
Chyba dorosłam do pokazania się światu 😁 Z moją drugą połową 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 sierpnia 2013 14:27
nine, zalezy od czlowieka 😉 jak nie musialam, to sie nie opalalam i bylam blada caly rok. Mi sie opalenizna po prostu nie podoba
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
10 sierpnia 2013 14:32
nine- oczy cudo i ogolnie fajne zdjecie 🙂
dodzilla- włosy <3
yegua, jejku, dziękuje 😡

safie, bardzo ładny makijaż!

dodzilla, masz piękne włosy 🙂
Dodzilla , Włosy!  😍

Będąc na wsi dorobiłam się nowego 'profilowego'  😉
Bischa   TAFC Polska :)
10 sierpnia 2013 20:22
Zazdrościsz Dodzilli, a sama masz fantastyczne! 😜
Dziękuje  😡 Jednak chętnie bym się z Dodzillą zamieniła.
Mam jeszcze jedno i uciekam.
infantil - ale piękne włosy! Zazdroszczę mega!
Dodzilla- Częściej się pokazuj 🙂 Super włosy!
A to znowu ja w ulubionych sceneriach 😉

infantil, włosy piękne jak zwykle 😀!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się