Konie zimnokrwiste i pogrubiane

No szkoda, mam nadzieję, że Ci się uda ich zakumplować 🙂
a co do kopyt... no niestety tak się właśnie zdarza, że kowal zamiast polepszyć pogarsza sprawę, trzeba trafić na naprawdę odpowiedniego. Ale skoro ogólnie robisz sama, to pewnie raz dwa go wyprowadzisz 🙂
Powodzenia 🙂😉)
Na na nowe fotki zatem czekam cierpliwie 😀
A ja wstawiam już miesięcznego malucha 🙂 z dzisiejszych wygłupów 🙂

Edit: poprawiłam jedno zdjęcie, bo była pomyłka 😉
RatiNa, to z grzywką, super 🙂

Muszę kupić Kluskowi nowy katar. Jak łatwo się domyśleć, z tak małą główką to nie takie łatwe.
Niestety nieliczne firmy oferują kantary w rozmiarze x-full - nie wiem co jest bardziej trwałe euro-star czy eskadron?
Mogłabym kupić z tych najtańszych, ale właśnie załatwił dwa, a po drugie chciałam młodemu coś lepszego sprezentować.... no ok, sobie 😉
RatiNa, drugie zdjęcie wymiata 😀
Cobrinha, ja co prawda nie znam się na kantarach ES i eskadrona, ale niezmiennie będę polecać kantary mustanga - ja używam od wielu lat, dwa mają już chyba z sześć lat i nic się nie stało, jedyne trochę nachrapnik się wyszczerbił (i mają naprawdę ładne kolory) 😉 a swoje przeszły... no, chyba, że Klusek faktycznie jest wybitnym niszczycielem 😀
Mówisz o tych najtańszych, parcianych?
One są ok, w prawdzie dwa teraz Klusek dobił, ale cóż... czochrał się za mocno o drzewo hehe
Cobrinha, o tych parcianych z podszyciem
aha, no to rozumiem... 😉)
Wedlug mnie najlepsze EURO-STAR, niestety swoje kosztuje ale posluzy ze 3 lata... 🙂 A to dzisiejsza sesja zdj maluchów i dodatkowo na jednym Ofelia ze zdrową już nóżka 🙂
Świetne foty dziewczyny  🙂

Aktualne zdjęcia naszej Bony
piękna Bona! imienniczka mojej kobyły😉
My jedziemy na dwie wystawy, klaczy hodowlanych(Alma ) :-) i na premiowanie zrebakow(z holly )
bezunia82, aaa! świetna mała! 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2013 21:12
bezunia, cudna!
bezunia82 śliczne maleństwo 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
07 sierpnia 2013 19:38
Bona jest całkiem dobrze zbudowanym źrebaczkiem  :kwiatek:
PumCass   zachowaj zimną krew!
10 sierpnia 2013 10:45
cisza i cisza, to skromnie przypomnę się z moim podopiecznym  😉

fot. Harja  :kwiatek:
PumCass uwielbiam takie ,,grubasy,,  😍
PumCass, i ten przymały nachrapnik  😂
PumCass   zachowaj zimną krew!
10 sierpnia 2013 11:02
lepszy przymały nachrapnik, niż przymały puszor  😁
PumCass, oj tam! przecież to puszor dla grubasów jest! nie moja wina, że konia mam dziwnie niewymiarowego 😁
no nic, przepraszam za OT  😉
.
PauliL, fajna Ofelia, super że udało się Wam ją wyprowadzić z tego przykurczu 🙂
bezunia82, ostatnie super
PumCass, rewelacyjny 😍

Kilka zdjęć Siwej na pastwisku z nowymi kolegami Galem sp i pogrubianym Albinem 😉
Glanek to jest zrebaczek Herwy, własnie z nią jedziemy na wystawe. Pierwsza jest czempionat zrebaków 1 wrzesnia a potem z alma na wystawe klaczy hodowlanych 7-8 wrzesien 🙂 Ktoś sie wybiera??
kittajka, znowu się przeprowadziłyście? Siwa super wygląda, fajny ten jej kolega Albin 🙂
harja, już jakiś miesiąc temu, tyle że dopiero niedawno puściliśmy Siwą ze stadem. Tu stoimy tylko na sezon żebym miała gdzie i z kim pojeździć 🙂 A Albin urodził się w tej samej stajni co Siwa, tyle że później trafił na zamek do Gniewu. W sumie gdyby nie obecna właścicielka byłby już kotletem.
Właśnie chciałam napisać, że kojarzę tego konia z husarskich pokazów 😉
No to najświeższe zdjęcia kluski 😉






kittajka, aaa, to takie buty 🙂 no to chłopak dobrze trafił w takim razie 🙂
Gazellasta, fajne fotki!
.
MATRIX69, Albin swego czasu brał udział w dość sporej ilości pokazów i husarskich i średniowiecznych 😉
Gazellasta, fajna kobyłka
glanek, no uszy ma trochę jak osiołek 😁 fajnie wyglądają jak się kobyła rozluźni

A u nas była dziś pani weterynarz i sprawdzaliśmy zęby, na szczęście były ok. Robiliśmy też kontrolne rtg prawego stawu skokowego i na szczęście nic się nie pogorszyło. Sprawdziliśmy też lewy staw skokowy żeby zobaczyć czy i tam nic się nie tworzy i staw jest ok, za to mamy czipa 😵  O tyle fajnie że jest w takim miejscu i tak malutki że nie zawadza. Gdyby nie to rtg, to nawet nie wiedzielibyśmy że jest.
dziękujemy 🙂 zamieszczamy się jeszcze




i z ostatnich zawodów, gdy miałyśmy znacznie odmienne zdanie co do wysokości skakania, odbić i tempa na rozprężalni 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się