Odznaki PZJ

u mnie była jeszcze Halina Kusek bo z klubu. A Pan Wacław spoko był ;p i taaaakie trudne pytania mi zadał... np. opisz półsiad itp. a w ogóle to nie zwracali uwagi na błędy i starali się pomóc jak widzieli, że się stresujesz itp.
IloveMosiek   Mościsław & Co
24 lutego 2009 21:06
munky, my z dziewuchami miałyśmy raczej wrażenie, że oni owszem, chcą, ale nas, za przeproszeniem, udupic. od samego początku. w sumie najbardziej lightowe były skoki, ujeżdżenie straszne do przejścia, pewnie przez p.Marię 👀, a teoria dziwna, nietrzymająca się właściwych pytań i nieżyciowa. nie podobały mi się te egzaminy...
a u nas było odwrotnie... na ujeżdżeniu i skokach o każdą pierdołę się czepiali i obniżali punkty  🙄 , a na teorii na luzie itd. Pruchniewicz spoko gościu  🤣
Ja na razie mam tylko brąz za sobą, na srebro się może wybiorę w wakacje, a do złotej to mi jeszcze ho ho daleko 😉
Zdawałam w Szarży, pytania z teorii były łatwe. Bez problemu na nie odpowiedziałam. A egzamin przeprowadzali w stołówce, do której wprowadzili konia  😁 . Bez problemu odpowiedziałam na pytania, a dziewczyna obok miała problem z pytaniem "Co to jest hreczka?"    🤔wirek:
Ujeżdżenie też dość łatwo poszło, na skokach ze stresu troszke mi się trasa pomyliła... ale ważne, że zdane  😅
[quote author=Klami link=topic=62.msg184091#msg184091 date=1235430038]
Teraz przydaloby sie to zloto zdac, ale nie mam na czym chwilowo.


Ośrodek musi posiadać co najmniej 8 koni, z których minimum 4 nadają się do prowadzenia szkolenia na Złotą Odznakę Jeździecką

...a Ty taki defetyzm siejesz  🙂
[/quote]


Hmmm.... papier to przyjmie wszytsko jak mowia. Swoja droga ta tabliczka obwieszczajaca klase osrodka intrygowala mnie odkad sie pojawila.
mam pytanie...
mam taki problem- na odznace zrobili mi błąd w nazwisku  😤 i nie wiem co mam zrobić i czy w ogóle coś robić  🤔 bo jeśli nie będę mogła przez to być dopuszczona do zawodów i tak dalej to nie wiem co zrobie ;/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2009 14:47
a ja już brąz i srebro zdane, do złotka się szykuję 😅

Munky koniecznie to zgłoś! Nigdy nie sprawdzają, czy masz odznakę, ale do wniosku o licencję regionalną składasz dane z odznaki, więc napraw to jak najszybciej.
A ja mam pytanko , bo odznake mam zaliczoną , jednak zgubiłam ją (tą metalową brązową) a wypadało by mieć , czy ktoś wie  co mogę w takim wypadku zrobić ?
a ja już brąz i srebro zdane, do złotka się szykuję 😅

Munky koniecznie to zgłoś! Nigdy nie sprawdzają, czy masz odznakę, ale do wniosku o licencję regionalną składasz dane z odznaki, więc napraw to jak najszybciej.


no tak wiem... w protokole wypisali mi dobrze a na odznace już nie.  :/ co za ludzie. i teraz będę musiała latać wymieniać... ratunku  😡
Lov   all my life is changin' every day.
09 marca 2009 19:18
Czy ktoś wie o organizacji Srebrnej Odznaki gdzieś w Wielkopolsce?
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
10 marca 2009 00:11
Lov w Poznaniu na Strzeszynie w Pony bedzie w kwietniu i gdzies jeszcze.. nie pamietam, jak sie dowiem to napisze 🙂 a w ten piatek byla w jaszkowie 😉
tu macie wiele terminów na odznaki: http://www.pzj.pl/modules.php?op=modload&name=PZJ_egzaminy&file=index

oczywiście to nie wszystkie na ten rok😉
A ja mam pytanko , bo odznake mam zaliczoną , jednak zgubiłam ją (tą metalową brązową) a wypadało by mieć , czy ktoś wie  co mogę w takim wypadku zrobić ?


może ktoś odpowie na moje pytanie?😉 prosze
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 marca 2009 13:01
Wydaje mi sie, że powinnaś to zgłosić do organu wydającego odznaki - w tym wypadku (chyba) PZJ, a oni (z pewnością za opłatą) wydają nową.
Trolinka napisz maila z zapytaniem do pzj, ostatnio miłym dla mnie zaskoczeniem było że odpisują mi na wszystkie pytania bardzo dokładnie i bardzo szybko🙂
Lov   all my life is changin' every day.
10 marca 2009 19:12
guula, tam jest tylko Brązowa.
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
11 marca 2009 02:28
jestes pewna? ja slyszalam ze srebrna tez.. hmm w takim razie trzeba to sprawdzic, bo juz sie nastawialam na ta odznake tam 😉
stajnia Liljówka pod Poznianiem organizuje od kwietnia odznaki 🙂

znacie jakies miejsce gdzie mozna poćwiczyć a potem zdawać odznake Złotą?
dumkowa,  Aromer.... ?
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
16 marca 2009 01:25
LOV - w kwietniu jeszcze nie, ale w czerwcu juz bedzie srebrna w pony 😉
A może ktoś orientuje się, czy są jakieś egzaminy w mazowieckim pod koniec lipca?
Hej, a wie ktoś kto egzaminuje w Kozienicach? Stronka im nie działa, a nigdzie wyczytać nie mogę 🙄
Ja zdawałam w Kozienicach i sędziowała p. Halina Kusek i Pruchniewicz, a pomocnym 'sędzią' był p. Janek Limanowski. 🙂
Hejo, ja dopiero chce zdawac na brązową odznake, ale mam kilka pytan.... np.
-Czy pytania (w teorii) zmieniaja sie co roku czy nie?
-Mam odpowiadać na ile pytań? Bo na innych stronkach sa takie zalaczniki z 300 iles...to na wszystkie mam odpowiadac??
-Jak zdaje ujeżdżenie i skoki to moge miec bat czy nie??

prosze o szybka odpowiedz....
              Emilka🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 kwietnia 2009 12:22
Bo na innych stronkach sa takie zalaczniki z 300 iles...to na wszystkie mam odpowiadac??

na wszystkie masz znać odpowiedź.

bat mozesz mieć.
Dzięki:*
Gillian   four letter word
09 kwietnia 2009 13:50
o cie florek, a ja jutro zdaję!   😵
dowiedziałam się wczoraj 😀
asior   -nothing but eventing-
09 kwietnia 2009 14:13
Gilian - bede w stajni, wszystko zobacze  😁
Gillian   four letter word
09 kwietnia 2009 14:29
i to mnie martwi 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się