Moja Szokujaca Historia - urodzilam mumie

Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 19:57
Kiedyś program widziałam o kobiecie która wyhodowała czerniaka większego od niej  🤔
Kiedyś program widziałam o kobiecie która wyhodowała czerniaka większego od niej  🤔

chyba kiedyś był o niej program, i też jak operacje przeprowadzali..  😲
jutro na Discovery będzie z serii Moja Szokująca Historia: Elektryczny Człowiek o 21.30
Jakie Discovery? (Channel?)
u mnie jest jako Discovery (to takie najzwyklejsze  🤔wirek: )
Yhm, ok. Najwyżej poszukam ;P
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 kwietnia 2009 20:41
Na Discovery Channel właśnie leci program o mężczyźnie z ogromnym naczyniakiem na twarzy.
Właśnie oglądam.. Biedny człowiek 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
27 kwietnia 2009 22:10

kobieta z "rogopodobną naroślą na czole" specjalnie daje w linku.

kobieta z "rogopodobną naroślą na czole" specjalnie daje w linku.


o szok... nie jestem w stanie cokolwiek napisać...  🤔 🤔 😵 👀 👀
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2009 22:24
Jakaś cholerna mutacja musiała wystąpić  😲
fuuu, ciekawe dlaczego jej tego nie wytną?
E tam wcale nie takie fuu

Na Zone Reality jest dużo takich programów, było m.in. o tym gościu któremu grzyb zeżarł praktycznie całą twarz z oczami w ciągu 48 h, o biednym chłopcu z Indii (oczywiście) który miał potwornego  raka kości twarzy , którego usuwali po kawałku w 6 operacjach.. i dużo innych jak ktoś lubi
Bischa   TAFC Polska :)
28 kwietnia 2009 12:20
Dokładnie gwash . Czasem przerażające co może nasz własny organizm i bakterie/wirusy/patogeny które się do niego dostaną . Swoją drogą w innym wątku była kłótnia , że studenci powinni się na manekinach uczyć . Tylko , że manekin takich "potwornych" rzeczy nie ma i człowiek wszystkiego nie wymyśli żeby miał - jeśli ludzie chorzy się zgadzają by takie dziwactwo przebadać , czy służyło do nauki - czemu nie ?
Rozwaliło mnie to ostatnie zdjęcie, taka sympatyczna kobiecina!
Livia   ...z innego świata
06 maja 2009 13:06
I przez co ona musiała przejść... sam fakt że jej własny mąż strzelił do niej z bardzo bliska, no masakra... oby doszła do siebie.
przed sekundą obejrzałam krótki film dotyczący tej właśnie kobiety
http://wp.tv/i,Zycie-po-przeszczepie-twarzy,mid,321082,klip.html

to co jej się przytrafiło jest straszne, musi być baardzo silną osobą! (głównie psychicznie, chociaż biorąc pod uwage to, ile przeżyła operacji-fizycznie także!)
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
06 maja 2009 15:24
Mówili o niej dzisiaj w wiadomościach. Nie mogła normalnie jeść, pić, miała problemy z oddychaniem ... do końca życia będzie musiała przyjmować leki przeciw odrzuceniu przeszczepu ale nie wiadomo, jakie będą skutki uboczne ...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 maja 2009 18:52
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 września 2010 22:54
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2011 12:21
Bardzo lubię oglądać te programy.
Kiedyś było coś o mężczyźnie ze skórą bardzo zbliżoną do wyglądu i struktury skóry węża. Pamięta ktoś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się